Kibeszélő Világ 63 beállítási javaslatok

Bertajoe007

New Member
A reakció pontszáma
9
Szépen fel van sorolva a választék. Viszont a prémium tőzsdét kikapcsolnam. Tapasztalatom, a pp-vel rendelkezők az elején behozhazazlan elpnyt tudnak kovácsolni. Normál esetben 7-10 nap alatt szinte képtelenség akadémiáig jutni. És ez sok játékos számára egyenlőtlen küzdelmet hoz. A picik védelmében pedig a morált hagynám, valahogy kiegyenlítené az erőfölényt. Ezek egyike sem szerepelt a javaslatban.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Szépen fel van sorolva a választék. Viszont a prémium tőzsdét kikapcsolnam. Tapasztalatom, a pp-vel rendelkezők az elején behozhazazlan elpnyt tudnak kovácsolni. Normál esetben 7-10 nap alatt szinte képtelenség akadémiáig jutni. És ez sok játékos számára egyenlőtlen küzdelmet hoz. A picik védelmében pedig a morált hagynám, valahogy kiegyenlítené az erőfölényt. Ezek egyike sem szerepelt a javaslatban.
Ez jó volt :D

Én olyat akartam volna, hogy se klántársat, se ellenfelet ne lehessen támadni, de olyan lehetőséget sem adtak. :(
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Szépen fel van sorolva a választék. Viszont a prémium tőzsdét kikapcsolnam. Tapasztalatom, a pp-vel rendelkezők az elején behozhazazlan elpnyt tudnak kovácsolni. Normál esetben 7-10 nap alatt szinte képtelenség akadémiáig jutni. És ez sok játékos számára egyenlőtlen küzdelmet hoz. A picik védelmében pedig a morált hagynám, valahogy kiegyenlítené az erőfölényt. Ezek egyike sem szerepelt a javaslatban.
Esetleg meg egy 1:10es aranyt nem akarsz betenni szerver vegeig hogy ne tudjuk a kicsiket tamadni?
Vagy napi farmlimitet esetleg?
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
O
Amire emlékszem leírom, de tény, párra már nem emlékszem.
Sebesség 2
Végjáték dominancia
Miliszekundum 150
Kezdővédelem 7 nap
Max tám-véd arány nem emlékszem
Lovag azt hiszem nemre tettem
Íjász detto
Kutatási rendszer ha jól emlékszem normál, alap szintű
Templom ha jól tudom van, arra tehettem
Barbár falvak normál 2500 pont, erre emlékszem, azt reálisnak tartottam
Milícia nem tudom már
Főnemesek 200 táv
Klánlimit hm.. a második legnagyobb, 70? vagy 60? nem tudom mennyi volt...
Klánok erősíthetik és támadhatják egymást, ha jól emlékszem igen és igen
Klán zárul, nem (butaság)
Égtájat lehet választani

Pár dologra nem emlékszem
Régen volt már 2-es világ, szeretném tudni, hogy milyen úgy PP-zni
Mivel gyors világ, úgy is próbáltam a beállításaimat kiválasztani, hogy egyszerű legyen.
Ha 1-es világra tettem volna, ott lehetne pepecselni dolgokkal, pl fejlesztés, templom, íjász, lovag stb..

De tény, abban igazat adok, ha nem indulok, akkor miért szavaztam a többire...
Igazság szerint nem tudom. Volt bennem egy késztetés, de attól függetlenül megpróbáltam nem eltrollkodni semmit.

Az hogy zárul a klán szerintem nem hülyeség,ha nem akarsz 2-3 klánnal játszani.
És ha meg mellé a kulső támogatás se lenne,akkor biztos nem lennének tömegklanok és egy izgalmas szerver lehetne.
Nem emlékszek hogy normál világon lett-e volna meg ilyen,nagyon jó hogy be lett rakva ez is szavazásra .
 
Utoljára szerkesztve:

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Szépen fel van sorolva a választék. Viszont a prémium tőzsdét kikapcsolnam. Tapasztalatom, a pp-vel rendelkezők az elején behozhazazlan elpnyt tudnak kovácsolni. Normál esetben 7-10 nap alatt szinte képtelenség akadémiáig jutni. És ez sok játékos számára egyenlőtlen küzdelmet hoz. A picik védelmében pedig a morált hagynám, valahogy kiegyenlítené az erőfölényt. Ezek egyike sem szerepelt a javaslatban.
Erre van a pp-mentes világ ami sajnos itt meg csak egyszer volt ,v50.
Viszont a morál meghagyasával vitatkoznék.
Az már aktivitás függő hogy ki mennyire halad,ha nincs elég időd duálban/triálban kell játszani.De az hogy valaki direkt módon nem fejlődik,sőt meg vissza is bontja a faluját csak hogy rosszabb legyen rá a morál és azon elvezkedik hogy igy mennyi nuket fog meg az a több falusokkal nem fair.
Igy hogy kiveszik egy idő után ezt orvosolják.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Sebesség: 2
Végjáték: Rúna
Ms: 100
Kezdő: 3 nap
Támadó/védő arány: 20:1 legrövidebb ideig
Lovag, íjász: aktív
Fejlesztési rendszer: 10 szint
Templom: inaktív
Torony: aktív
Erőd: inaktív
Fake: 1%
Barbár: emelt, 2k
Scav, milícia: aktív
Nemestáv: 200
Taglétszám: 30
Külső támogatás: klántárs támadható, klánon kívül no supp
Klán zárul: igen, legrövidebb idő után
Égtájválasztás: aktív


Nem játszok, de tetszik a kezdeményezés, már amennyiben nem lesz elvéhatvanazva, és valóban megvalósulhatnak a legtöbbet kapó opciók.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Szépen fel van sorolva a választék. Viszont a prémium tőzsdét kikapcsolnam. Tapasztalatom, a pp-vel rendelkezők az elején behozhazazlan elpnyt tudnak kovácsolni. Normál esetben 7-10 nap alatt szinte képtelenség akadémiáig jutni. És ez sok játékos számára egyenlőtlen küzdelmet hoz. A picik védelmében pedig a morált hagynám, valahogy kiegyenlítené az erőfölényt. Ezek egyike sem szerepelt a javaslatban.

És akkor a kieső bevételeket elutalod az Innonak, vagy hogy gondoltad ezt? :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Erre van a pp-mentes világ ami sajnos itt meg csak egyszer volt ,v50.
Viszont a morál meghagyasával vitatkoznék.
Az már aktivitás függő hogy ki mennyire halad,ha nincs elég időd duálban/triálban kell játszani.De az hogy valaki direkt módon nem fejlődik,sőt meg vissza is bontja a faluját csak hogy rosszabb legyen rá a morál és azon elvezkedik hogy igy mennyi nuket fog meg az a több falusokkal nem fair.
Igy hogy kiveszik egy idő után ezt orvosolják.

Ez hülyeség. Early-gameben kikerülöd a morálosakat, endgameben pedig 300-400 falus accoknál tök mindegy, hogy egy morálos falura 2 vagy 6 nukeot kell küldeni. Lásd V58, ott a két résztvevő még morálos klánokat is vitt be magának, de ahogy látom a szerver semennyire nem dőlt el, és ugyanaz van, mint amúgy - kikerülik őket. Mondom ezt úgy, hogy amúgy a permamorálos hülyeség ellen vagyok.
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Nem is irtam hogy raugrok egész szerver alatt:D:D
Én azt mondtam hogy van aki direkt ezt csinálja és ha ráadásul a klán fordul ehez a taktikához akkor mindegy mennyi nuket tolsz rá,mert ugyis betonra védik.
És nyilván pár morál fiók nem dönti el a világ sorsát ,de elég bosszantó.
 
Utoljára szerkesztve:

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Ez hülyeség. Early-gameben kikerülöd a morálosakat, endgameben pedig 300-400 falus accoknál tök mindegy, hogy egy morálos falura 2 vagy 6 nukeot kell küldeni. Lásd V58, ott a két résztvevő még morálos klánokat is vitt be magának, de ahogy látom a szerver semennyire nem dőlt el, és ugyanaz van, mint amúgy - kikerülik őket. Mondom ezt úgy, hogy amúgy a permamorálos hülyeség ellen vagyok.
Amúgy melyik része a hülyeség :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser19597

Vendég
O


Az hogy zárul a klán szerintem nem hülyeség,ha nem akarsz 2-3 klánnal játszani.
És ha meg mellé a kulső támogatás se lenne,akkor biztos nem lennének tömegklanok és egy izgalmas szerver lehetne.
Nem emlékszek hogy normál világon lett-e volna meg ilyen,nagyon jó hogy be lett rakva ez is szavazásra .


Nem szeretem a klán zárulását, volt benne egy rossz élményem, sem a külső
O


Az hogy zárul a klán szerintem nem hülyeség,ha nem akarsz 2-3 klánnal játszani.
És ha meg mellé a kulső támogatás se lenne,akkor biztos nem lennének tömegklanok és egy izgalmas szerver lehetne.
Nem emlékszek hogy normál világon lett-e volna meg ilyen,nagyon jó hogy be lett rakva ez is szavazásra .

Én azért jelöltem kulso tamogatast, hogy akik tomegklanoznak, tudjanak ervenyesulni.

Meg ahogy tudom, csak ti mentek erre a szerverre jatszani.
Amugy is. Ha ti egyedul fogtok lenni egy klannal, akkor aztan vegkepp mindegy szamotokra. Szervezett klan indul a szemelyetekben, a tobbi klan kerdőjel.
 

DeletedUser19597

Vendég
Épp ez a lényege a klanzarasnak külső támogatás nélkül hogy végre ne ez a tomegklanosdi legyen.

Nekem tetszik.
Ha csak szervezetlen, de valamilyen szinten talpraesett klan indulna, eselyt kapnak ellenetek.
Ez a beallitas csak a szervezetteknek kedvez.
De nem akarok vitatkozni Mó :DD
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Értem mire mondod :)
Ebben a részében igazad van,bár gondolom olyan klán nem is indulna egy ilyen besllitasu világon
Viszont a szervezettek dolgát is igen csak megnehezítené,mikor 2-3 klanokkal indulnak ezeken a kis szervereken néhányan:)
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Nekem tetszik.
Ha csak szervezetlen, de valamilyen szinten talpraesett klan indulna, eselyt kapnak ellenetek.
Ez a beallitas csak a szervezetteknek kedvez.
De nem akarok vitatkozni Mó :DD

Hát ezeket sajnálattal olvasom tőled. Látszik igazábol kik voltak ennek részesei már és kik nem. Hiába szervezetlen egy csapat ha tömeg klán elég egy két húzó ember jó részen és már is sima lehet egy tömegklánnak. Egyre jobban érvényesülnek "technikai" klánok, amit csak így lehet megakadályozni hogy nincs külső támogatás. Ezzel arra késztetjük amúgy is a maradék társadalmat új klánt alapítsanak és megprobálják azt versenyképessé tenni egy régi nagy klánnal szemben. Ezzel később újabb nagy nevű klánokat hozhatunk létre, de a technikai klánok soha nem fognak csapatként működni ezzel ellentétben és ezt szerintem te tapasztaltad is.
 

DeletedUser19597

Vendég
Hát ezeket sajnálattal olvasom tőled. Látszik igazábol kik voltak ennek részesei már és kik nem. Hiába szervezetlen egy csapat ha tömeg klán elég egy két húzó ember jó részen és már is sima lehet egy tömegklánnak. Egyre jobban érvényesülnek "technikai" klánok, amit csak így lehet megakadályozni hogy nincs külső támogatás. Ezzel arra késztetjük amúgy is a maradék társadalmat új klánt alapítsanak és megprobálják azt versenyképessé tenni egy régi nagy klánnal szemben. Ezzel később újabb nagy nevű klánokat hozhatunk létre, de a technikai klánok soha nem fognak csapatként működni ezzel ellentétben és ezt szerintem te tapasztaltad is.

És mi van akkor, ha hiába vannak technikai klánok, ha a minőségi úgy is nyer? Akkor pedig egyszer csak megtanulják, hogy nem a tömegre kell hajtani.
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
És mi van akkor, ha hiába vannak technikai klánok, ha a minőségi úgy is nyer? Akkor pedig egyszer csak megtanulják, hogy nem a tömegre kell hajtani.

Nem fog nyerni a minőség, a tömegklán egy sima klán ellen akkora felu előnybe van hogy 1/10 ha a minőség nyerne és akkor az jó eset. Kis világok vannak a faluszám a legnagyobb hatalom
 
Fent