Kibeszélő Világ 63 beállítási javaslatok

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Na ez így nagyon tetszetős. Elég széles a választék, remélem, hogy ennek tükrében azért mindenki csak 1szer fog szavazni nem mint v60-on, mert ahhoz már pofa kéne.
Kíváncsi vagyok milyen szerverbeállítás fog kijönni.
Én 1,6 ra szavaztam, klántárs támadható, külső erősítés nincs, 50 fő,zárul. Így szerintem 1 klán simán elég kell legyen minden induló klánnak aki nem tömegklánosdít játszik, és a diplomácia fontos szerepet fog játszani, az 1,6 az meg csak azért, mert az szimpatikus.
Torony van, templom van, erőd nincs, 1% fakelimit, dominancia végjáték, 10:1-hez 60 napig, 7napos kezdővédelem.
 
Utoljára szerkesztve:

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Lenne egy kérdésem. Ha pl. a klán záródásánál 200-an szavaznak a klánok záródására 60 napon belül és 201-en arra, hogy ne záródjanak, de van mondjuk 150-150 szavazat arra is, hogy 90 és 120 napon belül záródjanak, akkor a 201 szavazat lesz a nyerő, hiába "összefogva" a másik három lehetőséget, azok jóval többen lennének?

ui.: Gyávák vagytok felvilágosodás korára szavazni!
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Lenne egy kérdésem. Ha pl. a klán záródásánál 200-an szavaznak a klánok záródására 60 napon belül és 201-en arra, hogy ne záródjanak, de van mondjuk 150-150 szavazat arra is, hogy 90 és 120 napon belül záródjanak, akkor a 201 szavazat lesz a nyerő, hiába "összefogva" a másik három lehetőséget, azok jóval többen lennének?

ui.: Gyávák vagytok felvilágosodás korára szavazni!
Nem, ebben az esetben záródni fog 60 nap után, mivel a többség azt kérte záródjon, és a legtöbben 60 nappal kérték. Ez érvényes a többi hasonló válaszlehetőségre is.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Lenne egy kérdésem. Ha pl. a klán záródásánál 200-an szavaznak a klánok záródására 60 napon belül és 201-en arra, hogy ne záródjanak, de van mondjuk 150-150 szavazat arra is, hogy 90 és 120 napon belül záródjanak, akkor a 201 szavazat lesz a nyerő, hiába "összefogva" a másik három lehetőséget, azok jóval többen lennének?

ui.: Gyávák vagytok felvilágosodás korára szavazni!
Ne haragudj meg de ez sehogyse mukodik real timeba a többség dont nem az ész!
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Leírom én is, mire szavaztam, rövid indoklásokkal, hátha valakit meg tudok győzni. :rolleyes:

Klán zárul: Igen, 60 nap után - 2 hónap bőven elég arra, hogy lássa egy vezető, hogy kit érdemes megtartani és kit nem. Technikai klánok sem lesznek így, még ha össze is fog 2 nagy 1 ellen, a végén meg kell küzdeniük egymással.

Klántárs támadható, nincs külső erősítés - ha nincs külső erősítés, a tömegklánok megszívják. Ha pedig nincs külső erősítés, érdemes a klántársak támadhatósága, különben nem lehet ráfoglalni a falukra. Márpedig az egy nagyszerű lehetőség, mivel az ellenfél nem tudja előre bevédeni a foglalt falut.

Barbár falvak: Normál arány, 2500 pontig - ha túl sok barbár van, akkor mindenki "rá lesz kényszerítve" az állandó barbizabálásra, mert nem éri meg a játékosok támadása. Tapasztaltam már, hogy képezhetnék 300 nemest, de már unom a barbizást. Ha meg túl kevés barbár van, nincs mit farmolni, mert a kis játékosokat védi a morál - szóval a túl kevés barbár szerintem csak azoknak a klánoknak kedvez, akiknek rengeteg támogató fiókjuk van, így van kit farmolniuk.

Erőd, őrtorony, templom: Off - ez mondjuk személyes vélemény csak, de se az őrtornyot, se az erődöt nem szeretem. A templom még ad némi taktikázási lehetőséget, de nélküle is megvagyok.

Támadó/védekező arány: 1:10-hez az első 60 napon - fújj, morálharcosok!

Végjáték: Dominancia

A többi nekem kb. mindegy, mert azokat már nehéz úgy elrontani, hogy elmenjen a játéktól a kedvem. :D
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Azt lehet tudni, hogy miután lezárult a szavazat, akkor láthatjuk-e a végeredményt?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19597

Vendég
Én igazából reggel szavaztam, de már sem a választási lehetőségekre, sem a válaszaimra nem emlékszem teljesen. Visszanézni pedig úgy látom nem tudom. :/
Ezt a részét a felmérésnél hiányolom. Esetleg majd a következőben be lesz vezetve?
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Én igazából reggel szavaztam, de már sem a választási lehetőségekre, sem a válaszaimra nem emlékszem teljesen. Visszanézni pedig úgy látom nem tudom. :/
Ezt a részét a felmérésnél hiányolom. Esetleg majd a következőben be lesz vezetve?
en meg almombol felkelve is tudom mit szeretek :rolleyes:
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
akkor már fánkot sem lehet enni, Donuts
 

Pilvo

-OS-
A reakció pontszáma
60
Én igazából reggel szavaztam, de már sem a választási lehetőségekre, sem a válaszaimra nem emlékszem teljesen. Visszanézni pedig úgy látom nem tudom. :/
Ezt a részét a felmérésnél hiányolom. Esetleg majd a következőben be lesz vezetve?
Ha indulnál a világon biztos vagyok benne tudnád mire szavaztál ,így érthető hogy annyira nem érdekel hogy emlékezz rá
Nekem is zavaró hogy nem lehet látni,tudni hogy mire mennyien szavaztak,igy nem lehet nyomon követni az állást semmilyen formában :-(
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Ha indulnál a világon biztos vagyok benne tudnád mire szavaztál ,így érthető hogy annyira nem érdekel hogy emlékezz rá
Nekem is zavaró hogy nem lehet látni,tudni hogy mire mennyien szavaztak,igy nem lehet nyomon követni az állást semmilyen formában :-(
Ez tuti v60 miatt van meg a sok kamu fiók miatt ami a szavazás eredményének befolyásolása miatt lett létre hozva.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Azt lehet tudni, hogy miután lezárult a szavazat, akkor láthatjuk-e a végeredményt?
Igen, utána a Felméréseknél megtekinthető lesz az eredmény is.

Én igazából reggel szavaztam, de már sem a választási lehetőségekre, sem a válaszaimra nem emlékszem teljesen. Visszanézni pedig úgy látom nem tudom. :/
Ezt a részét a felmérésnél hiányolom. Esetleg majd a következőben be lesz vezetve?
Sajnos erre jelenleg nincs lehetőség.
 

DeletedUser19597

Vendég
Ha indulnál a világon biztos vagyok benne tudnád mire szavaztál ,így érthető hogy annyira nem érdekel hogy emlékezz rá
Nekem is zavaró hogy nem lehet látni,tudni hogy mire mennyien szavaztak,igy nem lehet nyomon követni az állást semmilyen formában :-(

Amire emlékszem leírom, de tény, párra már nem emlékszem.
Sebesség 2
Végjáték dominancia
Miliszekundum 150
Kezdővédelem 7 nap
Max tám-véd arány nem emlékszem
Lovag azt hiszem nemre tettem
Íjász detto
Kutatási rendszer ha jól emlékszem normál, alap szintű
Templom ha jól tudom van, arra tehettem
Barbár falvak normál 2500 pont, erre emlékszem, azt reálisnak tartottam
Milícia nem tudom már
Főnemesek 200 táv
Klánlimit hm.. a második legnagyobb, 70? vagy 60? nem tudom mennyi volt...
Klánok erősíthetik és támadhatják egymást, ha jól emlékszem igen és igen
Klán zárul, nem (butaság)
Égtájat lehet választani

Pár dologra nem emlékszem
Régen volt már 2-es világ, szeretném tudni, hogy milyen úgy PP-zni
Mivel gyors világ, úgy is próbáltam a beállításaimat kiválasztani, hogy egyszerű legyen.
Ha 1-es világra tettem volna, ott lehetne pepecselni dolgokkal, pl fejlesztés, templom, íjász, lovag stb..

De tény, abban igazat adok, ha nem indulok, akkor miért szavaztam a többire...
Igazság szerint nem tudom. Volt bennem egy késztetés, de attól függetlenül megpróbáltam nem eltrollkodni semmit.
 

Deleted User - 1530803

Vendég
0.8-as sebesség miért nem volt? Torony, 3%os fakelimitet templommal benyomtam vagy 5 accrol. Bár sajnálom hogy az 1es sebesseget kellett választanom.
 

feneee97

-OS-
A reakció pontszáma
244
Ha indulnál a világon biztos vagyok benne tudnád mire szavaztál ,így érthető hogy annyira nem érdekel hogy emlékezz rá
Nekem is zavaró hogy nem lehet látni,tudni hogy mire mennyien szavaztak,igy nem lehet nyomon követni az állást semmilyen formában :-(
Szerintem ez jo hogy nem latjuk, hogy all a szavazas. Gondolj bele, aki most ide elesve jon jatszani, az utolso nap fogja azt 4 baratjaval egyutt fejenkent 50 kamu accal eldonti a szavazast. Jobb ez igy
 
Fent