Világ 59 Világ 59

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Kicsit lehet eltúloztam ezzel a 3 smileyyel, elnézéseteket, csak arra próbáltam rávilágítani, hogy indokolatlanul ne szülessen olyan komment aminek a tartalma csak 10 smiley üresen és hasonlók, mert valljuk be, az nem nagyon kapcsolódik semmilyen témához, csak az offtopichoz körülbeül.

Na, így korrekt :)
 

Lord Bandus

New Member
A reakció pontszáma
0
Szép játék volt! Köszönöm a csapatnak, hogy jót játszottunk!
Gratulálok Barcsa szépen megvetted a világot. Viszont remélem nem ez a legnagyobb eredményed az életben, különben csak sajnálni tudlak.
Nagyon sajnálom, hogy idáig jutott ez a játék is. Kémkedés, szövetséges hátbatámadása, ellenség belülről bomlasztása.
Ezt így itt hagyom. A szöveg V.6. profiljáról van (volt UNS tag), csak hogy plágiummal ne vádolhassanak.
Képkivágás.PNG
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Szép játék volt! Köszönöm a csapatnak, hogy jót játszottunk!
Gratulálok Barcsa szépen megvetted a világot. Viszont remélem nem ez a legnagyobb eredményed az életben, különben csak sajnálni tudlak.
Nagyon sajnálom, hogy idáig jutott ez a játék is. Kémkedés, szövetséges hátbatámadása, ellenség belülről bomlasztása.
Ezt így itt hagyom. A szöveg V.6. profiljáról van (volt UNS tag), csak hogy plágiummal ne vádolhassanak.
3634 bővítmény megtekintése


Utalom az ilyen utolso idok ketszinu "halaadasait".
Szoval, egyaltalan nem volt szep jatek ami a szerveren folyt, legalabbis amit TI folytattatok foleg nem (akinek nem inge...). Anelkul, hogy mi arcoskodjunk, kopkodtetek privat uzenetben, profilokon es aldozati baranynak adtatok be magatokat. Fel kene noni es eszre venni, hogy nem en, nem mi tettuk tonkre a jatekotokat, hanem egymasnak astatok meg a sirotokat.
Annak viszont kifejezetten tudok orulni, hogy ismetelten engem szid mindenki :D
A szovetseg hatbatamadasa pedig hazugsag, ha allitasod szerint az ellenfelemet belulrol bomlasztottam (ASG-n kivul, amibe ha beleasod magad rajossz, hogy Dongabor tette ismetelten tonkre), akkor ugy tunik nem jatszottal aktivan ezen a szerveren.

V.6. profiljat pedig lehet check-olni kik (hanyan) is vittek el a falvait.
En azert remelem az eletben neked ennel nagyobb eredmenyeid vannak, mint amit "mutattal" :D
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Amugy nagyokos banda, mutassatok mar bizonyitekokat. Ha mar ekkora pofaval kijossz legyen a tartalom mogott is valami kesz bizonyitek ezekre.
Ohh gondolom nincs, csak profil kiirasok meg a szel osszehordta a fals infokat?
MIertnem jelentetted suppnak a csalast ? Ohhh mert gondolom nem volt bizonyitekod, ahogy akkor sem es most sem.
Megvett accok ? Mirol beszelsz ? Egy forintot nem adtam vna az accokert mert ingyen hoztunk kb minden falut.
Kik voltak a kemek ? Feltudsz egyet is sorolni ? Sejtem hogy nem, csak dobalozol a szavakkal, oda nem kellett kem, mert armazni se tudtatok, sem vedekezni. Csak az en peldambol, kiszortam armaba 60 nukot es utottem kemeny 14k egyseget, kemek nelkul is lattam, hogy uresek a falvak.
Titeket bomlasztani se kellett mert magatok alatt astatok a jo mely gödröt.
Na de akkor varom a bizonyitekaidat Banduska :)
 
Fent