Világ 59 Világ 59

Deleted User - 1534977

Vendég
Tegyuk rendbe a dolgokat :D
Gabriel reagalt a polos posztra, majd aldaron gyerekesnek tartotta azt, hogy majmoljak a klannevunket. Gabriel ezt magara ertette, ezert inkabb torolte es belement aldi trefas jatekaba. Szo sincs itt agressziv sertegetesrol reszunkrol, csupan vicces az, hogy jatekban falunevekkel uzengetnek, klannevet majmolnak, privat uzenetben parasztkodnak, de jatszani valoban nem tudnak megfeleloen. Lehet itt felhozni az 1:20-as megmozdulast, de aki itt volt a szerveren es racionalisan tud gondolkodni, az jol tudja, hogy teljesen mas miatt buktak el. Lehet sarazni minket, mi szivesen fogadjuk es jot nevetunk rajta, csak igy tovabb!
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Nem kell sarazni titeket, megteszitek magatoknak. Senki egy szóval nem mondta, hogy az 1:20 miatt nyertek. Talán a rengeteg nevetés mellett töroljetek a konnyeiteket majd tanuljatok meg szöveget értelmezni. Olyan helyzetben vagytok ahol el kene tudnotok viselni egy vesztes fél frusztraciojat nem pedig porig alazni őket. Erre szólt a 20:1es dolog is, hogy egyszerűen nem volt rá szükség. Az meg, hogy ilyen protektiv lettél sok mindent alarul. Egy igazi győztesnek nincs mit magyaráznia.
Vili, neked meg foleg nincs minek magyarazkodjak :p

Nem a pólóra reagáltam, hanem arra, hogy kihagytátok a 2. klánt.

Oh, hat akkor meg se szolaltam, lemaradtam :D ez esetben ne problemazz, ha beszolnak :DD
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
merek élni a feltételezéssel, hogy a nagy többségnek nem lenne kedve védekezni ilyen helyzetben. 1400 vs 3300 faluban vannak egy olyan "ellenféllel" szemben, akik túlerőben nem merték felvállalni a tisztességes harcot, helyette feltápoltak egy törpefiókot, hogy 20:1-el és morállal nyerjenek.

hidd el nekem, fordított esetben a tömegklánod 95%-a már benyomta volna a törlést
már kivették a 20 az 1 et, mondjuk ennyi erővel nem vágom, hogy 55ről meg 58ról mért nem lehetett a morált eltörölni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
uslYmjk.png


Amikor a grid nincs felkészülve!!!! Milyen tesztelők vannak az Innonál???
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
@4 0 4
Üdvözlöm, a nevem MateD!
Szeretnék jelentkezni megüresedett helyre. Sok jót hallottam a cégéről. Biztos vagyok benne, hogy én vagyok a legràtermettebb a 40. pozícióra.
Jeleskedem üzenet küldésben, főleg, ha ellenféltől kell védőt kérni, mindig sikerrel jàrok (very special). Bal kezem fake acc, jobb kezem tampermonkey.

Vàrom mihamarabbi vàlaszàt!
Szia helo szia!
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Arra kérnélek tieteket, hogy indokolatlanul ne használjatok sok smileyt, például 20at egy üres kommentben.. :) mert nincs tartalma.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent