Világ 59 Világ 59

Deleted User - 1534977

Vendég
@=I LOVE Zik= annyira vicces bir lenni, hogy amikor kijovunk kulsore trollkodni, ti magatokra veszitek, de ha visszaszolunk akkor maris arcoskodunk.

Meg is erdemlitek a penzetek
1591708883544.png
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Sztem rohejes, bar ettol gazabban mar amugy sem tudnatok viselkedni. Pont a ti stilusotokhoz illik ez.

Barcsak a vedekezesben is hasonlot produkalnatok meg ugy alapjaraton a szerveren. Ennyi oromotok legyen ezen a szeron. Ha mar a teljesitmenyetek egy Asg szintet nem utott meg
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Töröltem a hozzászólást, azt hittem ezen a zerveren vicces a trollkodás, ezek szerint tévedtem.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Ne csinald mar, pedig mar elkezdtem csinalni a memeket.
Amugy a szerver elejen tévedtél el, mikor meg beregisztraltal
 

Deleted User - 1534977

Vendég
dupla faluelőnyben kritizálja az ellenfél védekezését úgy, hogy a végjátékot elcsaltátok. mi ez, ha nem flame?
aldinak az a baja, hogy nem vedekeznek :DD De hat nezd meg csak Gabrielt, kapjak az armat, es 20k-val no a tamogato pontja. Ez nem flame, ez statisztika. De meg csak a rafoglalast is eltolja 1-2 nappal :D
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
aldinak az a baja, hogy nem vedekeznek :DD De hat nezd meg csak Gabrielt, kapjak az armat, es 20k-val no a tamogato pontja. Ez nem flame, ez statisztika. De meg csak rafoglalt is eltolja 1-2 nappal :D

merek élni a feltételezéssel, hogy a nagy többségnek nem lenne kedve védekezni ilyen helyzetben. 1400 vs 3300 faluban vannak egy olyan "ellenféllel" szemben, akik túlerőben nem merték felvállalni a tisztességes harcot, helyette feltápoltak egy törpefiókot, hogy 20:1-el és morállal nyerjenek.

hidd el nekem, fordított esetben a tömegklánod 95%-a már benyomta volna a törlést
 
Fent