Világ 59 Világ 59

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
wg7To6r.png
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.181
Bocsi többet nem kapsz!:) De ziccer volt:)
A győzteseknek a Troll kritikát is viselni kell!
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Ne légy szomorú! Vagyunk egy páran akiknek nincsen plecsnijük!
A jó hír, hogy a plecsni továbbra sem véd meg senkit sem a jövőben:)

Nem a plecsni miatt játszom, és igazándiból 2x nyertem világot. Én a harc miatt játszom, és az olyan emberek miatt, akik még megmaradtak embernek maradni ebben a játéknak csúfolt fertőben. :D
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Ékezetekért bocsi :p
Mivel hamarabb zarult a szero mint normalis esetekben, nem volt meg alkalmam a klanomnak "bucsut" inteni, ezert osszekotnem itt az egeszet a beszamoloval:

Gratulalok es koszonom minden klantarsamnak aki huseges volt a klanunkhoz es a vegsokig kitartott!
Megkoszonom a vezertarsaimnak is azt, hogy egy veszekedes nelkuli szervert letudtunk ugy tolni, hogy az egyetertes vegig max-on volt!
A vezetoseg tagjai (sorrend nem letezik):

Resurgente
aldaron
feneee97
kekhalal92
Pheonyx
Gergely111
Barcsa MM


Januar elejen mielott elindult a szerver, par ismerossel szandekoztam elindulni annak erdekeben, hogy Dongabor-t moresre tanitsuk a V53-as konfliktus miatt, ami arra vitte ofelseget, hogy toroltesse be a tagokat es hagyjanak cserben minket, akik felszolaltunk az igazsag mellett, Dongabor hazugsagai es manipulacioi ellen.
Ekkor Resurgente megkeresett, hogy induljunk egyutt az o csapataval akik V55-rol jottek at gyozelmuk utan es alapitsunk kozosen egy klant.
Az UNStoppables nevre hallgato klan elkezdte a V59-es palyafutasat. A kontinenst hamar megszereztuk es figyelmunket 2 oldalra osztottuk fel: ENY kontin az ASG-t, mig DK-n az Unikorvisok es a HELP klanokbol letrejovo Tigers-t (kesobbiekben NEW) utottuk.

AG, azaz Milena-ek:
Dongabor megjegyzesei Milena-val kapcsolatban amelyeket a hata mogott tett nem vetett jo fenyt szovetsegukre. Az UNS asszisztalasaval az AG haboruba elegyedett a kiralyi gardaval. "Egy maroknyi csoda a tengernyi ellenfel ellen". Nagyszeru jatekot folytattak az AGilisak az ASG ellen, kiknek segitsegevel az UNS hamar megtorte Asgardia moraljat. Hogyan alakult tovabb a kozos diplomaciank? Errol kicsit kesobb, de hadd emlitsek meg par tagot, akikben hiba volt potencialt lassak eleinte.

ASG elleni haborunk soran 3 tagot szeretnek kiemelni, akik velemenyem szerint egyaltalan nem erdemelnek tiszteletet, se eselyt (tobbszoros multbeli hasonlo arulasokert) a kovetkezo szerverekre:

Csihipuhi - "a mokamajom", besargulas utan el lettek kerve a falvai, ennek hatasara hirtelen aktiv lett es nagykepuen poenkodott, majd atadta ellenfelunknek, a NEW-nak a falvait.

Sikamaru123 - "a legbalszerencsesebb", ASG bukasat megelozoleg 1 hettel allt at a kiralyi gardaba lesugva armank eles es fake celpontjait. Meglepetesukre sikamaru DC-re valo csatlakozasa utan rogton tudomasomra kerult szandeka, amit par nap alatt meg is bosszultunk, ra 12 napra mar ASG sem letezett.
(Vicces az egeszben, hogy meg neki allt feljebb, raadasul PP-ert elakarta adni nekem a falvait.)

1593110232400.png

Romeo - "a Karpatok geniusza", azt hiszem nem kell mondanom semmit, aki kepes nemzetkozi vizeken is hatbatamadni a magyar hazát, az emlitesre sem lenne melto. Ismetelten kedvezobb volt az "elit" kiralyi gardaba csatlakoznia, ahol tobb 10.000 PP es egy jo tarsasag remenyeben megbocsajtast nyert a kiralytol. Csovorbol vodorbe: Romeo elarulja az ASG-t 53on, 59-en elarulja az UNS-t es csatlakozik az ASG-be. 2 honap es ezek utan ismetelten elarulja Dongabor-t V59-en. Az Oscar dij harmojuk kozul mindenkepp őt illeti.

2020-03-28 -A hátrahagyottak- Asgardia bukasanak hivatalos idopontja

Ismetelten hasonlo szitu, mint V53-on: "Aki ASG-s akar maradni a tovabbi szervereken az toroljon be!"
Nem szeretnek hazudni, olyan 70%-a a klannak hatat forditott Dongabornak. Akik anno engem szidtak ugy, hogy nem ismertek, mara tisztan latjak, hogy Dongabor sajat kedve szerint befolyasolta es hangolta oket ellenem.
Az ASG-sek betoroltek, akik pedig folytattak a szervert 2 klanba tomorultek: EXoS (vezeruk Gergely111, akik mar az ASG betorlese elott kivaltak nagyszammal) es Betyarok (vezeruk Blackwater). Gergely111-el jo kapcsolatot apoltunk, mindezidaig nagyon jol kijovunk egymassal es egyezsegunk szerint amit az UNS be is valtott, ha legyoztuk kozos ellenfeleinket, klanunk eredmenyesebb tagjait egy nev ala vonjuk ossze.

Na de mi tortent az AG-vel valo diplomaciankkal?
Witcher (azaz FrostRaven, a VIP klan vezere), bekebelezte Milenaekat oly modon, hogy kozosen akartak az EXoS-t eltuntetni. Itelkezni nem szeretnek, mert csak hallottam Milena-rol dolgokat, de naiv sem vagyok, hogy palira vegyenek, ezert bontottam a szovetsegunket (a szovetseg feltetele az ASG letezese volt, amit mindket klan betartott). Ebbol adodoan jottek a sarazasok A VIP es a NEW-tol, hogy hatbatamadtuk a szovetsegesunket. Ez Hamis! KB 1-2 hettel Witcher es Milena allapodasa elott megkerdeztem Milena-ekat, hogy terveznenek-e beolvadni hozzank, mig azt valaszolta, hogy nekik mas a terveik. Igy tehat nem hagyhattam szo nelkul az eszaki kontinens valtozasat, mert ha Milena belemegy Witcher jatekaba, hosszutavon minket gyengitenek le a teruletcsenessel. Erre Witcher kiborult ram, hogy merek ellene diplomaciai lepeseket lepni, es erre o valaszolni fog! Az AG tagsaganak egy resze tiszteletet az UNS fele azzal fejezte ki, hogy atadtak a falvaikat, amit ezuttal is csak megkoszonni tudok, hogy egy lepessel elorebb segitettek a NEW elleni haboruban, amit inkabb idore (kozepso falvak), mintsem ugyessegre jatszottunk volna le...

Lehetne meg beszelni a NEW-EXoS, NEW-AG diplomaciai targyalasokrol meg a NEW-ASG ex szovetsegrol, de azt inkabb meghagynam masnak, ha valaki leszeretne irni.

Nos, az ASG megszunt, az AG atadta/bedobta, megszereztuk ENY-ot, foglalassal es szovetseggel: EXoS vallvetve harcolt velunk, ok a VIP-el, mi pedig a NEW-al. A NEW megkereste a Betyarokat, de vezeruk Blackwater nem latta ertelmet veluk valo diplomacianak es mellettunk tettek le a voksot.
Romeo-nak adva egy utolso eselyt a bizonyitasra, bevetettem a VIP elleni fronton. Temperamentumanal fogva a kivitelezes az UNS javara, neki pedig a szerver elhagyasara elesedett ki. A VIP (miota bebukott a Milena-s terv) egyetlen ertelmes armat tolt az EXoS-ra, amit minimalis falubukassal le is vedekeztek!
A masik oldalon pedig mi utottuk egymast a NEW-al, de ekkor mar olyan szinten, hogy arma alatt egy faluhoz se jutottak, mig mi tartottunk egy 10+ szamot. A szerveren hamar kialakulo diplomaciai eroviszonyoknak (reszben) koszonhetoen amikor meg a NEW talpon allt, folyamatosan tudtunk rajtuk forogni, mivel vedelmi hatekonysaguk inkabb csak vagasokra volt megalapozva. Ezek utan tortent egy hatalmas fordulopont a szerver vegkimenetet illetoen.
A NEW vezetoi 2 partba csoportosultak, annak kovetkezmenyekeppen, hogy nyilvanos levelben torteno vezerpuccs vette kezdetet. NYUGAT ennek ismetelten csak orulni tudott, mivel a tronvesztesre itelt vezetok ugy dontottek, hogy jobban megerdemeljuk mi a kozepso es a sajat falvaikat (egy reszet), mintsem azok akik hatbatamadtak oket es fellazadtak ellenuk.
Igy tortent az, hogy aprilis 23.-ra egy "par" kozepso faluval gazdagabbak lettunk.

1593117881635.png

A lazadok beleptek a VIP-be, mig tronfosztottak megalapitottak az N.K klant, mellyel MNT-nk volt egy darabig, viszont Witcher fobiajuk kimerult abban, hogy mindegy mi tortenik, de ne a VIP nyerjen.

Ugyanakkor ne hagyjuk ki a vizalatti varost sem, Atlantisz (vezeruk Kobiak), akik tobbe-kevesbe "nehezitettek" a terjeszkedesunket.

Az UNS es az EXoS kozos nev alatt: UNS - EXoS megnyerte a szervert.

Ezek utan sok ertelmes dolgot nem igazan lehet elmondani, a harckedv hianya nagyon sok faluval gazdagitotta Nyugat-ot, mig reszunkrol egy emberrol tudok aki uzenetben tulkapott es nem normalis emberkent viselkedett (miatta csak elnezesetek tudjuk kerni, "ellenzek"!), mig a masik oldalon tobb olyan emberrol tudok aki provokacio hiany ellenere is falunevekkel uzengettek es tragar levelekkel cimeztek minket.

Szeretnek megemliteni 2 olyan tagot, akik bar UNS-ban kezdtek, de viselkedesuk es bajtarsaikkal szemben levo mentalitasuk nem hagyhat nyom nelkuli eloeletet: imicsu es V.6., mig az elso kepes a rasszizmust is a jatek szineibe keverni, a masik a sajat tarsait hivja hitvany embereknek es semmibe nezi oket.

Vegezetul pedig koszonom azon tarsaimnak, akik valamennyit is beleraktak a kozos siker erdekeben, hogy ilyen hamar befejezzuk es megnyerhessuk ezt a szervert. Tarsaimnak, szovetsegeseinknek es ellenfeleinknek sok sikert kivanunk az elkovetkezendo szervereken!

Acta est fabula!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Az AG tagsaganak egy resze tiszteletet az UNS fele azzal fejezte ki, hogy atadtak a falvaikat, amit ezuttal is csak megkoszonni tudok, hogy egy lepessel elorebb segitettek a NEW elleni haboruban, amit inkabb idore (kozepso falvak), mintsem ugyessegre jatszottunk volna le.
Szivesen
Eszt bar en irtam ki kozossbe de nem a en dobtesem volt. Sit emiat elveszitettuk a jatekos sink egy par reszenek tamogatasat de Meg minding tartja magat az a par ember aki ebbe reszt vetz hogy szovetsegest hat a tamadni nem fogunk. 3 fontos haboruba 20 30 embereel ido huzas lett volna ebbe egyet tudok erteni. Bar e miatt en is Meg utaltam picit a vezetoseget mer a en temperamentumom nem eszt mondja. Egy harcos minding harcol de ha nem hatnem. Van ilyen. Ami miatt megis el fogattam az sz hoyg Mar oregszek en is es a tarsaim is. Kozel 20 as 40 esek akik ez elott 3 evvel birtak volna Mar a Mar nem.
En szeretnem ki fejezni a halamat a ASG nek is mer Meg tanultam a utolso lecket is. Bar a vege fele Mar nem voltam ido hiany es munka miatt so de alenyeg
Ugyesek voltak a harcolo felek Szeribtem mindrnki tanult belolle eleget akar gyosztes akar vesztes oldalon all.
Kulon orom hogy a ASG T le tuttuk gyozni mer a "ket bis.x k..va" uttan Szeribtem ez volt a minimum hogy haboruuba mentunk a sajat becsuletunkert.

Udv,
Yarrr
received_858897021159575.jpeg
 
Fent