Világ 57 beállítási javaslatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Még a tőzsde előtti időkbe volt így, emlékszek, V28 még ilyennel indult, aztán útközbe rakták át tőzsdésre.

Játékosok szempontjából, adás vétel -ből ez jobb volt? Vagy voltak irreális tételek? Gondolok itt olyant hogy 6000 cucc 600 pp, mert így jogos ha kivették. Csak azért javasoltam mert külsőre jónak tűnt ez a rendszer és akkor nem lenne állandóian "már megint a tőzsde"
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Játékosok szempontjából, adás vétel -ből ez jobb volt? Vagy voltak irreális tételek? Gondolok itt olyant hogy 6000 cucc 600 pp, mert így jogos ha kivették. Csak azért javasoltam mert külsőre jónak tűnt ez a rendszer és akkor nem lenne állandóian "már megint a tőzsde"

Hát könnyen tudtak boostolni. 1000:1 volt asszem a max arány de beregelted magad mellé a spanokat, és adtak több ezer nyersit pár pp-ért, míg másnak rendesen meg kellett fizetni az árfolyamot, 1000 nyersik 30 ppért, satöbbi. Könnyebb volt visszaélni vele, mint a tőzsdével. És ugye ezzel meg lehetett kerülni a szabad kereskedelmi korlátozást.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Hát könnyen tudtak boostolni. 1000:1 volt asszem a max arány de beregelted magad mellé a spanokat, és adtak több ezer nyersit pár pp-ért, míg másnak rendesen meg kellett fizetni az árfolyamot, 1000 nyersik 30 ppért, satöbbi. Könnyebb volt visszaélni vele, mint a tőzsdével. És ugye ezzel meg lehetett kerülni a szabad kereskedelmi korlátozást.

Köszönnöm az infót, én azért javaslom továbbra is, ha volt retro világ, akkor lehetne megegy ilyent, csak most nem a pp kerül ki 100% ba csak a piac lesz változtatásban.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Statisztikailag a lassú világokon többen játszanak, mivel kevesebb online jelenlét szükséges. Hogy megint gyors világ induljon kicsi rá az esély (ilyen 1,5-ös körül még reális, de 2-est nem hiszem, elvégre V55ön is 2-es sebességű).

A piaci prémium funkcióval kapcsolatban megkérdezzük a központot.
 

DeletedUser18791

Vendég

Általános beállítások
Végjáték:
Dominancia
Játék sebessége: 1
Egység sebesség: 1
Morál: Aktív, pont alapú

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók:
Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív
Építkezés árának csökkentése: Aktív
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív
Piaci Bónusz: Aktív

Jutalmak/Eredmények
Jutalmak:
Aktív

Építkezés
Épület bontása:
Aktív

Általános szabályok
Szabad kereskedelem:
Aktív
Piaci max. arány: 1:10
Szabad kereskedelem kezdete a piacon: A játékos kezdési időpontja határozza meg
Nyersanyag küldésének időpontja klánon belül: 30 nap
Nyersanyag küldésének időpontja klánon kívül: 60 nap
Hosszútávú helyettesítési korlátozás: Aktív

Kiegészítés
Legyőzött ellenfelek ranglistája:
Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Kereskedelem visszavonási idő: 5 perc

Seregmozgások
Milliszekundum:
Aktív
Min. milliszekundum beérkező támadások és védekezések között: 50
Támadás visszavonási ideje: 10 perc

Kezdővédelem
Kezdők védelme:
7 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 60 napra

Játékbeállítások
Lovag:
inaktív
Íjászok: Inaktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Inaktív
Őrtorony: Aktív
Erőd: Aktív
Áltámadás:
1%
Barbár falvak visszabontása: Inaktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig)
Gyűjtögetés: Aktív

Zászlók
Zászlók:
Aktív

Milícia
Milícia:
Aktív
Összehívására max. faluszám: 2
Max. egységszám szintenként: 20
Összehívásának max. időtartama: 6
Termeléscsökkenés összehívás alatt: 50%

Főnemesek
Főnemesek képzése:
Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 40 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1%

Klán
Klánharcok elérhetők:
Igen
Klán-készségek: Aktív
Taglétszámkorlát: 80

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya:
Emelt
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés:
Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, ha a fiók 30 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 60 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 60 napot helyettesítés alatt állt.

Éjszakai bónusz
Éjszakai bónusz:
Aktív
Időtartam: 00:00-07:00
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Sok beállítást raktatok fel, de ne számitsatok gyors világra, ha csak a többség nem akarja és a supp engedélyezi. :)

Nos elvileg az 55 kellet volna lassu legyen,es V56 gyors :D

Legalabbis edig ugy indultak,igy remelem hogy gyors villag indul :)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Statisztikailag a lassú világokon többen játszanak, mivel kevesebb online jelenlét szükséges. Hogy megint gyors világ induljon kicsi rá az esély (ilyen 1,5-ös körül még reális, de 2-est nem hiszem, elvégre V55ön is 2-es sebességű).

A piaci prémium funkcióval kapcsolatban megkérdezzük a központot.

1,5 az egy realis sebesseg szerintem :D
De az 1,6 sem lenne rossz :oops:
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Nos elvileg az 55 kellet volna lassu legyen,es V56 gyors :D

Legalabbis edig ugy indultak,igy remelem hogy gyors villag indul :)

Úgy is volt, csak az 1-es sebesség láttán akkora volt a felháborodás, hogy megszavaztuk a 2-es sebességet.
 

DeletedUser18791

Vendég
ha lesz lovag az sem baj de jobb lenne ha vissza térne a régi lovag rendszer szerintem sokkal jobb volt :) (fáklya,Kalid távcsöve stb)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
nem láttam sehol sem hogy többé nem lesz ...
attól hogy neked nem volt jó attól még másnak lehet hogy jó volt :))

Elejében sokan megkérdezték,hogy lehet-e és mondták,hogy ez nem olyan változás ami világról-világra más lesz,hanem igy marad már,a régi ki van lőve.
Hogy nem volt jó nekem,az nem igaz,mert szerettem azt is. Viszont ott túl sok múlott a szerencsén,meg a fáklya kibszottul "overpowered" cucc volt. Az meg nem volt jó érzés mikor 1-2 hónapig farmolok folyamatosan,közben a mellettem lévő szerencsétlen benéz napi 2x,talál egy fáklyát,letol pár katát én pedig felkenem rajta a nukeomat. Nem valami fair dolog. Igy legalább ha falut akarsz betonozni akkor kell hozzá a csapatmunka,nem elég betolnod a fáklyás falut pár lándzsával azt jóva :)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Nem volt jobb és már párszor el lett mondva,hogy nem lesz többé,hiába is kéri bárki :)

Valóban ki van véve a normál szerverek beállítási lehetőségei közül, viszont Speeden és Classicon lehet engedélyezni kivételes esetek keretén belül. Sajnos garantálni bár nem tudjuk, de egyelőre függőben van az egyezkedés a központtal, hogy V60-ra engedélyeznék-e a régi lovagi rendszert. Ha nem sikerül elérni, akkor a Classic szerveren tudunk indítani ilyen világot (jelenleg Speeden is aktív a régi lovagi rendszer).

Hamarosan további információkkal fogunk jelentkezni. Köszönjük mindenkinek aki kifejtette, hogy szeretné viszont látni, mi minden tőlünk telhetőt megteszünk ennek megvalósítása érdekében.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
ha lesz lovag az sem baj de jobb lenne ha vissza térne a régi lovag rendszer szerintem sokkal jobb volt :) (fáklya,Kalid távcsöve stb)
Nagy villagokon igen,de itten mit csinalnal egy tomegklan ellen akiknek van 100-200 faklyas lovagjuk?csapnád,de nem a falukat ,hanem magad :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent