Világ 57 beállítási javaslatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Valóban ki van véve a normál szerverek beállítási lehetőségei közül, viszont Speeden és Classicon lehet engedélyezni kivételes esetek keretén belül. Sajnos garantálni bár nem tudjuk, de egyelőre függőben van az egyezkedés a központtal, hogy V60-ra engedélyeznék-e a régi lovagi rendszert. Ha nem sikerül elérni, akkor a Classic szerveren tudunk indítani ilyen világot (jelenleg Speeden is aktív a régi lovagi rendszer).

Hamarosan további információkkal fogunk jelentkezni. Köszönjük mindenkinek aki kifejtette, hogy szeretné viszont látni, mi minden tőlünk telhetőt megteszünk ennek megvalósítása érdekében.


Mèg vèletlenül is rossz gondolad :)

A regi vilagok,16 kontinensen terültek el kb,a mostani 4 kontis villágokon csak ki ábrándulnának a játèkosok mègjobban...gondoljunk bele hogy valaki osze toboroz mindenkit es maris az oszes fronti falut faklyaval vedi,mi lenne ott?! :D

Reggeben egy front tobb ezer falubol ált,most meg.....
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Mèg vèletlenül is rossz gondolad :)

A regi vilagok,16 kontinensen terültek el kb,a mostani 4 kontis villágokon csak ki ábrándulnának a játèkosok mègjobban...gondoljunk bele hogy valaki osze toboroz mindenkit es maris az oszes fronti falut faklyaval vedi,mi lenne ott?! :D

Reggeben egy front tobb ezer falubol ált,most meg.....

Természetesen tisztában vagyunk mi is ezzel, ezért is, csak akkor lehetne erről szó, ha emelet barbár számmal indulna a világ, úgy hogy 3000 játékossal is 16 kontis világ keletkezzen. Ezek egyelőre csak spekulációk, és semmi sem garantált. Egyelőre csak mint ötlet osztottam meg veletek, azon igények alapján amit ti tömegesen jeleztek felénk a fórumon és a support rendszerben. Úgyhogy, kérlek senki se élje bele magát, hogy ez megvalósításra fog kerülni; viszont mint lehetséges ötlet továbbítjuk a központnak.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Természetesen tisztában vagyunk mi is ezzel, ezért is, csak akkor lehetne erről szó, ha emelet barbár számmal indulna a világ, úgy hogy 3000 játékossal is 16 kontis világ keletkezzen. Ezek egyelőre csak spekulációk, és semmi sem garantált. Egyelőre csak mint ötlet osztottam meg veletek, azon igények alapján amit ti tömegesen jeleztek felénk a fórumon és a support rendszerben. Úgyhogy, kérlek senki se élje bele magát, hogy ez megvalósításra fog kerülni; viszont mint lehetséges ötlet továbbítjuk a központnak.

Nos ugy hogy barbárokal megnövelve legyen a világ,már máskèppen hagzik :D

Habár ezt a règi lovag nèlkül is elfogadnánk ,akár 8 konti is ha nem 16 :D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Pár napja -beszélgettem skypeon Gareth nevű UK support taggal és megkérdeztem (szerencsére ad a véleményemre illetve megkérdezi milyen beállítást szeretnék speed világokra:rolleyes:) hogy mi lenne ha a térkép tényezőt kicsit meg tudnánk tolni, így bár nagyobb üres területek lennének, viszont jóval nagyobb világ, ha több játékos akár hirdetésekkel is vissza hozható vagy a modern unatkozó 16-19 évesek regisztrálnak abból biztos lenne egy szép nagy világ, illetve ott már lehetne értelme a lovagnak vagy éppen annak hiányának, vagy egyéb olyan cuccoknak amik az évek alatt el ment. Ugyan ezt le lehetne vezetni normál világokra is.
Szerintem.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Speedre amúgy csak 100 tag mehet,utána ppért lehet belépni nem?
100ból bemegy pár játszani, a többi csak benéz vagy bemegy,hogy a haver legyen mit foglaljon ,ez is 1 probléma a speeddel,szerintem.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
nem láttam sehol sem hogy többé nem lesz ...
attól hogy neked nem volt jó attól még másnak lehet hogy jó volt :))

Csak 321546548465-ször írták le minden szerónál, hogy ki van véve a lehetséges beállítások közül (bár ez így nem teljesen igaz, lásd classic) :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Pár napja -beszélgettem skypeon Gareth nevű UK support taggal és megkérdeztem (szerencsére ad a véleményemre illetve megkérdezi milyen beállítást szeretnék speed világokra:rolleyes:) hogy mi lenne ha a térkép tényezőt kicsit meg tudnánk tolni, így bár nagyobb üres területek lennének, viszont jóval nagyobb világ, ha több játékos akár hirdetésekkel is vissza hozható vagy a modern unatkozó 16-19 évesek regisztrálnak abból biztos lenne egy szép nagy világ, illetve ott már lehetne értelme a lovagnak vagy éppen annak hiányának, vagy egyéb olyan cuccoknak amik az évek alatt el ment. Ugyan ezt le lehetne vezetni normál világokra is.
Szerintem.

Anno sajték azt mondták, hogy nem állítható a térképen a szórás, ahhoz nem tudnak nyúlni. Mondjuk ez több okból nem igaz, német szerókon olyanok szoktak lenni, hogy ha a nagykontik széléig kimész, az 13-15k falu, míg itthon 8-9k, illetve a játék kódjában benne van egy változó, amivel beállítható, hogy milyen legyen a szórás a faluk között. Mármint a régi, még fáklyás verzióban így volt, most nem tudom, hogy van. De jobb lenne azért, eleje kicsit uncsibb lenne, viszont az "igazi" harcok több faluval, nagyobb területen kezdődnének, illetve az aktivitás kicsit kevesebbet számítana, azaz talán több iskoláskorú/sokat dolgozó tudna aktívan részt venni a játékban.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Speedre amúgy csak 100 tag mehet,utána ppért lehet belépni nem?
100ból bemegy pár játszani, a többi csak benéz vagy bemegy,hogy a haver legyen mit foglaljon ,ez is 1 probléma a speeddel,szerintem.

Igen, a játékoslimit betelése után aktivált prémium fiók szükséges a csatlakozáshoz. A jelenlegi körön pl. 1000-es a játékoslimit. És nem engedélyezett azért játszani a Speed szerveren, hogy egy másik fiók előnyhöz jusson, ha ez bizonyítható mindkét fiók büntetésre számíthat.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Anno sajték azt mondták, hogy nem állítható a térképen a szórás, ahhoz nem tudnak nyúlni. Mondjuk ez több okból nem igaz, német szerókon olyanok szoktak lenni, hogy ha a nagykontik széléig kimész, az 13-15k falu, míg itthon 8-9k, illetve a játék kódjában benne van egy változó, amivel beállítható, hogy milyen legyen a szórás a faluk között. Mármint a régi, még fáklyás verzióban így volt, most nem tudom, hogy van. De jobb lenne azért, eleje kicsit uncsibb lenne, viszont az "igazi" harcok több faluval, nagyobb területen kezdődnének, illetve az aktivitás kicsit kevesebbet számítana, azaz talán több iskoláskorú/sokat dolgozó tudna aktívan részt venni a játékban.

Minden világon a legnagyobb szórás van beállítva, ennél nagyobb távolság a falvak között technikailag nem lehetséges.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Minden világon a legnagyobb szórás van beállítva, ennél nagyobb távolság a falvak között technikailag nem lehetséges.

És egy másik, illetve kettő elborult ötlet részemről, a mesterséges növelésre:

1. Még jobban (igen, az emeltnél is jobban) megemelni a barbiszámot.
2. Support csapat beregisztrál x mennyiségű ballasztfiókot, látható nevekkel, pl (TerkepNovelo212), hogy nőljön a térkép.

Ez a kettő kicsit elborult volt, tudom, de jöjjön egy (szerintem) reális térképnövelési módszer:

3. A support minden újonnan induló világra berak minden az adatbázisban meglévő fiókot. Ekkor mehetne egy email, hogy elkezdődött Vakárhány, gyere játsz, hátha pár régi is visszajönne egy kicsit. Persze kis buherálás elférne, pl legyen egy full ingyenes (értsd: ne kezdődjön utána a 14 nap számlálás) újrakezdés, hogy aki nem rögtön akar regelni, ingyen újrakezdhessen, amikor szeretne, és utána jöhetnének a mostani szabályok, azaz van egy faluáthelyezője, és resizhet szabadon akár az első ingyenes után, és csak ezután jönne a 14 napos korlátozás. Viszont mivel megszűnne így lényegében a perem, így hasonló metódussal kéne újrakezdeni, pl első nap után abba a zónába kezdesz újra, ahol ma is lennél első nap után, és így tovább.

Ez utóbbiról érdeklődve várnám a véleményeket, illetve, hogy kivitelezhető lenne-e. Egyből más szájízzel játszanának sokan, ha belépéskor nem 500 fiók fogadja, hanem mondjuk 40 ezer (csak mondtam valamit). Akkor egyből lennének 8 kontis szerók, és lehet jópár régi ismét kedvet kapna a játékhoz.
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Sajnos csak a barbár szám növelése megoldható, esetleg több kezdőfalu, hosszabb elő-regisztráció, a többi nem. Bár nem vitatom, minden vágyam elérni a TerkepNovelo10000 karakterig.
 

DeletedUser18791

Vendég
Elejében sokan megkérdezték,hogy lehet-e és mondták,hogy ez nem olyan változás ami világról-világra más lesz,hanem igy marad már,a régi ki van lőve.
Hogy nem volt jó nekem,az nem igaz,mert szerettem azt is. Viszont ott túl sok múlott a szerencsén,meg a fáklya kibszottul "overpowered" cucc volt. Az meg nem volt jó érzés mikor 1-2 hónapig farmolok folyamatosan,közben a mellettem lévő szerencsétlen benéz napi 2x,talál egy fáklyát,letol pár katát én pedig felkenem rajta a nukeomat. Nem valami fair dolog. Igy legalább ha falut akarsz betonozni akkor kell hozzá a csapatmunka,nem elég betolnod a fáklyás falut pár lándzsával azt jóva :)

jó mondjuk az igaz :)
nem kötekedésből irtam egyébként csak én már játszanék olyan szerveren ahol a régi lovag rendszer van ...
de most hogy igy mondod lehet igazad van :D
de akár egy új lovag rendszer fejlesztése is jól jönne kicsit hajlani az újitásra :)
 

DeletedUser18791

Vendég
Csak 321546548465-ször írták le minden szerónál, hogy ki van véve a lehetséges beállítások közül (bár ez így nem teljesen igaz, lásd classic) :)
nem szoktam olvasgatni fórumot általában ... most is csak a kiváncsiság hajtott ide :D lehet ezért nem tudok róla vagy csak nem figyeltem ... lényegtelen most már de nekem jó volt az a lovag rendszer is és én szivesen látnám újra :) de izlések és pofonok :D de megértetem hogy nem lesz .... még mielőtt át menne vitába a beszélgetés maradjunk emberek :)
 

DeletedUser19955

Vendég
Ugyan én beírtam a javaslatomba, de azt elfelejtettem megkérdezni, hogy technikailag lehetséges-e a háromszintes fejlesztési rendszer (mint V3-on), illetve a nyersanyagraktározós akadémia?
 

DeletedUser19955

Vendég
A központ nem igazán rajong az ötletért.
Ezt ha nem bánod igennek veszem. :) Azt viszont nem értem, hogy miért....Mostanság egy világ beállításnál csak a sebesség és a dominancia feltételei kérdésesek, semmi változatosság. Szerintem ilyenfajta eltérő beállításokkal sok játékost vissza lehetne csábítani.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ezt ha nem bánod igennek veszem. :) Azt viszont nem értem, hogy miért....Mostanság egy világ beállításnál csak a sebesség és a dominancia feltételei kérdésesek, semmi változatosság. Szerintem ilyenfajta eltérő beállításokkal sok játékost vissza lehetne csábítani.
Egyébként a fejlesztési rendszer, ha szintes, akkor plusz taktikát jelent, amit be kell vetni, azaz a hozzá nem értő személyeknek gondot okozhatnak... például ismerek olyan játékost, aki tök jól letud védeni egy támadást, de az új lovagi rendszert használni nem tudta, míg el nem magyaráztuk neki 100x, hogy az miért van úgy... Szerintem, ha most bejönne egy ilyen szintes fejlesztési rendszer néhányan csak fejlesztenék ki a seregeket, annak tudta nélkül, hogy azt hogyan és milyen mértékben kelhet megváltoztatni. :D Mert ugye vannak olyan fejlesztési rendszerek, mint, ha jól emlékszem a hármas is, hogy nem fejleszthető ki minden hármas szintre, hanem néhánynak egyesnek kell maradnia, a korlátozás miatt, ami kisebb bonyodalmat okozhat néhány játékosnak. De egyébként jó lenne ilyen szempontból is a változtatás, hisz új taktikákat kell szintén alkalmazni, és új kihívásnak örvendeznénk... :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Ez az ahol 15 "szintet kapsz" és úgy tudod fejleszteni az egységeket, 3 as a max szint 1 egységre ,stb..?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent