Világ 57 beállítási javaslatok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Több fajtája van :D
Volt már olyan is, hogy mindent kilehetett maxolni, de igen, amiről beszéltem az az Róóland :D
 
Utoljára szerkesztve:

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Szerintem a Klasszikus rendszert lenne hasznos inkább először elővenni, az nem lenne akkora meglepetés mint a 15 szintes. :D Jelenleg a google űrlap kitöltői is ezt preferálják:
statsgu.png

Részletek: https://help.klanhaboru.hu/wiki/Kovács_és_kutatási_rendszerek
 

DeletedUser18270

Vendég
Nagy villagokon igen,de itten mit csinalnal egy tomegklan ellen akiknek van 100-200 faklyas lovagjuk?csapnád,de nem a falukat ,hanem magad :D

Hol van már itt 100-200 fős tömegklán, ahol mindenki addig játszik, amíg be nem jön neki a fáklya ?
Addigra elvileg olyan 2 ezres de inkább több faluszámról beszélünk.
1 fáklya 1 falut véd be, a többi meg vihető.
A fáklya egyvalamire volt jó, bemenni vele a piros közé, és azt a falut bevédeni. Vagy most esetleg egy maxos őrtornyos falut védeni vele, de széles fronton ahhoz is kevés, és ami lényeg, nem mozgatható ha hasznát akarod venni.
Egy aktívan játszó csapatnak nem kihívás a fáklya egy normálisan szervezett armánál.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Hol van már itt 100-200 fős tömegklán, ahol mindenki addig játszik, amíg be nem jön neki a fáklya ?
Addigra elvileg olyan 2 ezres de inkább több faluszámról beszélünk.
1 fáklya 1 falut véd be, a többi meg vihető.
A fáklya egyvalamire volt jó, bemenni vele a piros közé, és azt a falut bevédeni. Vagy most esetleg egy maxos őrtornyos falut védeni vele, de széles fronton ahhoz is kevés, és ami lényeg, nem mozgatható ha hasznát akarod venni.
Egy aktívan játszó csapatnak nem kihívás a fáklya egy normálisan szervezett armánál.

Már egy 50 fős klán le tud mozogni a lovaggal mozgó katafalukkal egy frontszakaszt simán. Mi is ezt csináltuk V28-on, a fáklyák nagy része frontközeli műhelybónuszban állt, sok faluba meg volt pakolva 8-10k kata, hogy ha beér a fáklya, le legyen mozogva. Sokkal több volt benne, mint az általad említett ékfalu védés, viszont egyáltalán nem volt benne annyi, mint a mai lovagrendszerben, sok falunál sokkal jobb a mostani.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Hol van már itt 100-200 fős tömegklán, ahol mindenki addig játszik, amíg be nem jön neki a fáklya ?
Addigra elvileg olyan 2 ezres de inkább több faluszámról beszélünk.
1 fáklya 1 falut véd be, a többi meg vihető.
A fáklya egyvalamire volt jó, bemenni vele a piros közé, és azt a falut bevédeni. Vagy most esetleg egy maxos őrtornyos falut védeni vele, de széles fronton ahhoz is kevés, és ami lényeg, nem mozgatható ha hasznát akarod venni.
Egy aktívan játszó csapatnak nem kihívás a fáklya egy normálisan szervezett armánál.



Most indulnak a klanok 100+ tagokal...szerinted egy faklyas villagon mi lenne?
Eleg lenne ha a leggyengèben fejlodo inaktiv tag ,csak ki kuldene a faklyat :D

Es hid el,hogy bazira nagy gondokat okozna egy 4 kontis vilagon :(

Melesleg,az uj lovagi (10lovagot)rendzert tudod hasznalni tamadni,vedeni stb :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Sajnos csak a barbár szám növelése megoldható, esetleg több kezdőfalu, hosszabb elő-regisztráció, a többi nem. Bár nem vitatom, minden vágyam elérni a TerkepNovelo10000 karakterig.
56-on akár ki is lehetne probálni a barbárokal :rolleyes:
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hát barbárokkal még lehetne nagy világot létrehozni,de játékos az csak egyre kevesebb lesz..
 

DeletedUser19087

Vendég
Talán csak 1 javaslatnál láttam a nagy csatás vègjátèkot. Pedig nem lenne az rossz, csupán csak annál külön meg kène szavaztatni, hogy az összes vègjátèk falu birtoklásával, mennyi idő alatt lehessen elèrni a győzelemhez szüksèges pontot. Mert így, mint ahogy v51-et is megkaptuk semmi hatása nincs a játèkra nèzve. Amelyik klán megszerzi a bevèdèsükhöz szüksèges dominanciát(faluszámot), az mèg ott görcsölhet majdnem plusz egy èvet, mire kigyűlik a pontja a győzelemhez.

Ha lecsökkentenènk mondjuk 2-3-4 hónapra a pont összegyűjthetősègèt, biztos vagyok benne, hogy kemèny darálások lennènek a tèrkèp közepènek a megszerzèsèèrt. S talán mèg kisebb klánok is okozhatnának meglepetèst ès a vègjátèk faluk is nagy(obb) szerephez jutnának, már a játèk korai fázisában.

A nègy kontinál jelentősen nagyobb szervereknek manapság már nem volna szerintem èrtelme. Règen is csak unalomba fulladtak. Játszottam v2-n, láttam. Nagyságrendileg kb 10 kontinál több nem kellene. Az utóbbi idők nègy kontis világát megdupláznánk, bőven elèg kihívás lenne sok klánnak ès klánvezèrnek. Egy olyan vègjátèkot hozzácsapni, ami nem engedi tovább a szervert 1-1.5 èvnèl, így nem unnák meg az emberek. Akár egy csökkentett dominancia, vagy csökkentett pontszámú nagy csata.
További jó ötletelèst :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19698

Vendég
Szép napot.
Nem ide javaslat,de v58-ra majd csinálok javaslatot,s információ kellene.
-Alvó mód
-inaktív zászló
-klánon kívüli erősítés: Inaktív

Ezek mennyire megvalósíthatóak?
 

DeletedUser19698

Vendég
A klánon kívüli erősítés megvalósítható, a többi nem igazán.

Alvó mód miért nem?
V12 volt egyedül alvó módos,s nekem nagyon tetszett.
Zászlók még ok,másik kettőt nem tudnánk valahogy megoldani?
Központ?
(Persze majd v58-ra..:D )
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Alvó mód miért nem?
V12 volt egyedül alvó módos,s nekem nagyon tetszett.
Zászlók még ok,másik kettőt nem tudnánk valahogy megoldani?
Központ?
(Persze majd v58-ra..:D )

Mert tegyük fel armát kapsz pl x időpontra te meg pontosan akkorra teszed az alvó módot, szerintem aki az armát szervezi magához nyúl XD
 

DeletedUser18265

Vendég
Mert tegyük fel armát kapsz pl x időpontra te meg pontosan akkorra teszed az alvó módot, szerintem aki az armát szervezi magához nyúl XD

Ezt azért elég erősen ki tudták használni. Mert kb ahogy hazaérkeztek látogatásbol az ellenfél csapatai, akkor fordultak is vissza rád. Így ha közelről jöttek volt maximum 4-5 órád(kifejezetten jó esetben), hogy lereagáld a dolgot. :)
Persze őrtoronnyal kombinálva nem lehetne már alvós világot indítani, mert akkor tényleg értelmetlen.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent