Világ 53 ELEMZÉS

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Ha egy vélemény hetek óta szajkózva van, azt nem hiszem hogy nincs mögötte idegeskedés. Hiszen ha nincs ha egyszer leírjátok azt is látja mindenki nem?

azért a hetek óta szajkózás egy kicsit erős kifejezés. valóban, az interjúd kapcsán már előjött a téma egy teljesen másik kontextusban. de nyugi, amiatt sem voltak álmatlan éjszakáink, és sírdáj akciója miatt se lesznek.
 

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Én azt hittem hogy tgszisz nem játszott ezen a világon... de itt pár ember históriája kezdi megütni a szintet.
 

chewbacca

Active Member
A reakció pontszáma
70
Többek között ezért is töröltem be az elején mert éreztem a mocsok szagát!
Büszke vagyok rá hogy Top10 fiókot dobtam be a fertőbe.
Akik harcoltak becsületesen azoknak minden tiszteletem.

RIP AC :(
 

DeletedUser20158

Vendég
vajon mit csináltatok szarul amit az ALH jól?

Köszönettel tartozunk Extremenek is, mert valljuk be nélküle ez biztosan nem sikerült volna...

uh és uh :D


Tudod miért nem mentem át? Azért mert magasról tojok erre a plecsnire, nem fogom berakni önéletrajzomba, sőt még a WC falára se raknám ki :)


Az érzés ugyanaz, csak a mese más: én is szégyellnék egy ilyen plecsnit :D


nem veszekedtünk, nem vitáztunk, egy rossz szó nem hangzott el a klánban. Ki tudja ezt még megcsinálni? Szerintem senki :)

Akkor benéznék a Skype szobátokba, és képeket raknék ide ki, ha nem tiltanak emiatt a hozzászólást :D Zalán kiakadásai, játékban írt levelei a tagok trehényságára és szerencsétlenkedéseikre stb.. :D Elég volt a kamuból mostmár.

az Isten Király Diktátor egyszer nem hozott falut :) (na jó, talán buktam 4-5öt összben, de hónapok alatt, 300-400 nuke ellen az elviselhető :) ).

Már meg ne haragudj, de nálatok az volt a menő ha VF-ek tömkelege alkotja a falvak védelmét, ami nem szégyen, de erre verték közületek egyesek a mellüket, hogy hát őt nem lehet betörni, mert ezen kívűl még mozgatható vf-ei is vannak!!!! Az is vicces, hogy a szerver vége felállás katonailag így áll/ falu: 4529 gyalog, 644 nehézpaci, kémeket és katákat nem számolva, ez akkor is azt jelenti, hogy még mindig rohadt sok vedőtök van (kb 45%). Szóval szerintem is te vagy a Károly, megmutattad, hogy kell kevés falut bukni!!!


Nem szeretek más életében vájkálódni [...], de ha már jövőről beszélünk, szerintem te évek múlva is itt fogod osztani az "észt" :)

Most akkor igaz vagy hamis? :D

Mint említeni fogod későbbi hsz-edben, nem vagy tehetséges játékos, ez pont alátámassza, hogy te miért nem tudsz osztani egy olyan dolgot ami nem áll birtokodban :)

Öhööömmm:

- 800 ezer egy játékra

"Nem szeretek más életében vájkálódni"


- két fiók vásárlás


Jogos a hozzáállásod, de csak amiben ugyanúgy elítéled a nálatok levő "tisztességes" eszközökkel jatszó tucatot es felbírod fogni, hogy többszörös LE-t nem lehet venni :)

Amugy meg nem 1 milla+ volt? Ugy hallottam, hogy a fiókok már megütötték az 1 millát, na de most nem ez a lényeg.



- ócsárolás játékban és fórumon


Ha ez igaz, akkor miért nem tiltották ki játékból emiatt? Ja, hogy Zalán meg hasonló esetek, aki életre szóló fenyegetéssel illeték őt, az nem ide tartozik? Persze, hogy nem, hisz ok HAL-osok :D


- zaklatás facebookon, s degradáló jelzőkkel illetni más EMBEREKET


No, legjobb tudomásom szerint Barcsa megmondta azoknak a szemébe akik számára kretének voltak a valóságot. Ha nem tetszenek ezek a jelzők, akkor folytasd csak tovább a képmutató hozzáállásod, de szerintem joggal szólja le azokat akik elárulták őt :) Rád mondott amugy valami rosszat bármikor is?


- kémeket rendezni más klánokban

Ismét csak legjobb tudomásom szerint, (inkább) nem o rendezett, hanem őt keresték meg. + benéznék en abba a Skype csoportotok-ba is, hogy nincs-e véletlen ex-ASG-s, mert ti olyan ügyesek voltatok mindenben is :D


- felajánlani azt, hogy pénzért adják el a klánt, accot

-||- fent 4-el


- belépni más accocba csak jelszóval


Ez is érzékeny álláspont, de mégse tiltották emiatt :( , miért?


- scriptet használni

Itt felvilágosítanál mire gondolsz?

Megszólalt az, aki míg hodor-nál volt akkor is Barcsával beszélt, infózott neki, majd szimplán beengedte az ASG armát a faluiba, nem adta át a fiókot, majd csak akkor amikor full gáz volt minden, stb. Ha már szégyen, én szégyellem magam, hogy rövid ideig is tag voltál :)

Ebbe nem szeretnék beleszólni, viszont én úgy tudom, hogy valóban nem kapott védőt, ő támadta is Barcsáékat, de egy adott ponton mikor látta mennyire nincs összhang a klánban, odadobta a falvait Slade-nek (stats szserint igy emlékszem) es lelépett a szeróról. Most az, hogy Barcsáek is csíptek belőle, az miért is árulás?


Biztos több 100 vagy 1000 jatékos is jobb nálam.

Végre valamiben egyetértünk :)

Mindig is arra építettem az egészet, hogy emberekkent, baratokkent játszunk, s ne foglalkozzunk a plecsnivel.

Na most hazudtoltad meg magad, hisz olyan tagoktól loptátok el a LE plecsniket, akik a tisztességes harcon kivűl semmiben sem ártottak nektek: viskó és fealka.

Ti miért nem vittetek el egy klánt győzelemig?

én meg mindig azt gondolom, hogy nem ti nyertetek, hanem Barcsa lerántotta a leplet Gáborrol, Gábor pedig odaadta nektek a falvakat. Javíts ki ha nem, de erről lenne mit konzultálni, rengeteg információ áll rendelkezésemre bizonyitékokkal ellátva amelyet a nagy Kiráj vétett.

Az asg miért nem kötött szovit? Vagy ezt is elfelejtsuk?

Miért nem kerestek meg royalt hogy szovizzenek és 2 vs 2 konti harc legyen?

Te most ugye poénkodsz? :) ti vagytok a vicc, hogy egy olyan tagokból álló közösséggel paktáltatok le, akik nem csak, hogy a játékhoz nem értenek (tisztelet a 10% kivételnek, mert van aki csak játék végére jött ra, hogy ha lehal a nemese akkor az nem kerül + 1 aranyérmébe stb... vicckategória), de el is árulták Barcsát. Ráadásul megjegyezném, hogy volt aki az ex-közjóból megkereste Barcsát utólag és elnézést is kért, mert belátta, hogy nem ő hibázott az Ez-van fuzió-val kapcsolatban, csupán tartotta a hátát Killer helyett.

No, de térjünk a lényegre, Barcsa beállt az ASG-be, hogy bosszújának eleget tegyen az ex Közjó ellen, amit nagy pofonokkal is jutalmazott hetekig irányukba. Ezután jött az, hogy AL-hodor szövibe teljes mértékben beépült a ROYAL is (ex-Kozjo) és ti nagyon ügyesen kihasználtátok, hogy az amugyis szarul működő rendszeretek egy kevésbé szarul működő rendszerré váljon :)

Jelezném, hogy én 2. hónapban szovit kötöttem allal, s tartottam magam ehhez.

Megyjegyezném, ez tényleg példaértékű volt, hogy nem támadtátok őket hátba.

Na pont ilyenek vagytok. Irigyek vagytok a győzelemre, s fogadni mernek, hogy ha asg nyert volna, akkor asg lenne most a király, a minta klán, a tiszta játék mintaképe, s mennyire ocsarolnatok és cikiznetek ALH-t :)

Véleményem es más HAL-osok véleménye szerint is, a HAL ( tegyük hozzá meg a másik x klán nevet akiket bebolondítottatok) egy gyenge csapat, aki sehol máshol nem lenne képes érvényesülni, itt is csak az azért mert odaadta nektek a Kiráj a falvaikat, de igen, ti voltatok az ügyesek :) Kövi szerón javaslom, hogy induljatok több klánnal, hogy sikerüljön is valami "önállólag".


Nem voltunk képesek igazán hatékonyan támadni? Van benne valami. S ez feljogosít arra, hogy más embereket ocsaroljatok, s degradalo szavakkal illetsetek? Erről szólna ez a játék? Ti meg most is ezt csináljátok.
Faluelőnyben voltunk? Igen. Asg minek nem volt?
Asg bomlott? Igen. Alh miért nem?
Volt olyan hogy nem hoztunk armakor egy falut sem? Volt. Volt ilyen asgnel? Volt. Volt olyan hogy több falut hoztunk, volt. Dicsekedtunk, ocsaroltunk? Nem. Asg hozott több falut? Hozott. Ekkor mi volt: rögtön jött itt az arcoskodas, az ocsarolas, Facebookon megkerestek embereket és ott lehordtak őket minden szerencsétlennek. Valahogy erről mégsem írtatok/irtok semmit, csak alh így, alh úgy. Pedig pont ezzel nem tudok azonosulni, hogy egyszerű játék ennyire elfajult, s páran ilyen dolgokra is képesek.

Erre tudok egy tömör és összefoglaló választ: LEVESKE.
 

DeletedUser19893

Vendég
Hú, látom jól megkaptam a magamét én is :) Biztos irigy vagyok ellopkodott plecsnikre, és nyerni egy olyan klánban, ami több mint kétszeres faluelőnyben nem tudott falukat vinni az ASG-től, amiről azért minden elmondható, de az nem, hogy egy csodaklán :) De látom itt alapvető értékrendbeli különbségek vannak. Járatod a szádat a fiókvételről, és a többiről, de elárulok egy rohadt nagy titkot: LE pontokat nem nagyon lehet venni. Ahogy arra se mondanék inkább semmit, hogy nem érzitek cikinek, hogy a másodikra is majdnem 3,5-szer rávert az a galád fiók :)

Ha nem érdekelne ez az egész értelmesebb időtöltésed is lehetne... :)
Bocsika, szájat szerintem inkább te jártatsz, mert nem én okoskodok mindenhol... :)

Ezeket jó lenne ha bizonyítanád, de pl scriptet egészen biztosan nem használ, mert akkor nem lehetne a klánomban, ha illegális eszközökkel élt volna. De könnyen csalózik az oldal, akinek van az oldalán egy véglegesre kirakott alapító, egy harcban edzett légilyós, és egy sosenemcsaltam Extreme.

Legio hogy jön a csaláshoz?
Extreme: ha már bizonyítás, te ezt tudod bizonyítani vagy csak papolsz a levegőbe? :)
Hidd el, szerintem a legbiztosabb forrásból tudom azokat a dolgokat amiket írtam, de látom még mindig nem jöttetek rá mi is ez a forrás :p

Térjünk rá erre. Igen, szeretem ezt a játékot, és ha már nem is játszom itthon, szivesen belepofázok mindegyik világba, mert érdekel. De idézd be légyszives, hol írtam olyat, hogy megcáfolhatatlan igazságot írok le? Én a véleményemet írom mindig, és egészen magasról leszarom, ki mit gondol róla.

De látom, fölösleges írnom, Ti büszkék vagytok magatokra, szerintetek ez a normális zárása egy szervernek, amit én elítélek, és szerintem rohadtul gyász. Szerinted meg én vagyok az, na puff :) A valóságban is úgy csinálták az emberkék, hogy mikor legyőzték az ellenfelet, akkor a hullájába belelőttek még párat, leszedték a mellkasáról a kitüntetéseit és büszkén szaladgáltak vele. Nem azért mondom ezt, mert Barcsa a spanom, ha általam ki nem állt emberke, pl Donmester lenne ebben a helyzetben, akkor is ugyanezt mondanám.

Megcáfolhatatlan igazság átvitt értelem, szóval segítek, nehogy azt gondold, hogy úgy vélem te excelben számolsz görög betűkkel és így alkotsz véleményt :O
Különbség van vélemény nyilvánítás között és harc az igazságért. Ha véleményt nyilvánítasz egyszer leírod, kész. De te harcolsz az igazadért, mert állandóan papolsz rólunk, meg véded Barcsát, szidot az alh-t, akinek pedig nem egyezik veled a véleménye rögtön letámadod. Szóóóóóvaaaal...talán mégis megcáfolhatatlan igazságot írsz??? :O

Nem vagyok büszke egy játékban való eredményre, való életből próbálok dícséretet beszerezni, mert azzal elérek is valamit ha karriert építek. De ha már megint csak véded és annyira sztárolod a játékosod, barátod, akkor tegyük azt a kérdést, hogy hogyan könnyebb játszani, ha valaki ráver a fiókra több 100 ezer forintot vagy semmit? Már ne haragudj, de 800ezerből én is, sőt bárki összerak neked egy top1 accot, amelyik top1 mindegyik LE-ben :)

Tudod mire vagyok büszke? Arra, hogy semmiből felépítettem egy baráti közösséget, ahol veszekedés nélkül játszottunk, s bárkinek bele merek nézni a szemébe a csapatomból, s szerintem nem fog rólam rosszat mondani (gyuma kivétel :) ). A király és a királyölő ezt meg tudná tenni? :)
 

DeletedUser19893

Vendég
én nem tudom, hogy az ASG mit hagyott volna, de az eddigi győztes világaimból 1nél sem történt ilyen. senki nem kezdte el magát ütni, hogy érdemtelenül megszerezze a LEV és LE elsőséget, és ne azé legyen, aki küzdött és védekezett tényleges harcban.

és itt jön elő az, hogy elvárjátok azt, hogy titeket tiszteljenek mások, miközben ti sem tisztelitek még a saját ellenfeleiteket sem. és mondhatod azt, hogy te leszarod a plecsniket, meg te nem akartad, de csak-csak odatoltad a védőidet sírdájhoz, hogy támogasd. és nem múlott annyira sokon, hogy ez nem dobott téged a támogatói lista elejére.


Nézd:
Bevett szokás ez már sajnos. Elég visszapörgetni az előző 15-20 világot, nem egyszer előfordult már, hogy a top LE/LET/LEV/LETámogató helyeket az utolsó hetekben saját egységek leölésével elvették attól, aki érdemelte volna. Gusztustalan dolog, de amíg van ilyen kiskapu, mindig lesz aki megcsinálja...


Ha már tisztelet, pont kapóra jön, mert eddig nem válaszoltál rá. Feltennék egy kérdést, s légyszíves válaszolj rá:
Az tiszteli az ellenfelet, aki olyan faluneveket ad, hogy "nem vagytok asg szintjén", "senkik vagytok", "gyengék vagytok", "el lesztek törölve", ócsárol másokat fórumon, ha hoz 5 falut ellenféltől rögtön azzal jön, hogy milyen szerencsétlenek, ezt követően még pm-ben facebookon is megkeresi az illetőt, s ott zaklatja, s lehordja mindennek, stb.? Légyszíves válaszolj :) Ha ellenfél tisztelet, emellett eltörpül az, hogy valakitől elveszed a LE címet.

Ha meg tisztelet, Barcsa miért csinálta meg azt, hogy bannoltatta egy gyönyörű módon a királyt? Nem vagyok oda a királyért, nem tetszett a stílus, de azért ahhoz kellett gerinc ahogy bannoltatta. S ha itt jön szóba a tisztelet, ő nem csak az ellenfelet, de saját társait sem tisztelte, mert saját igazáért bomlasztotta a klánt, s tönkretette más játékát :)
 

DeletedUser20158

Vendég
Nézd:

Ha már tisztelet, pont kapóra jön, mert eddig nem válaszoltál rá. Feltennék egy kérdést, s légyszíves válaszolj rá:
Az tiszteli az ellenfelet, aki olyan faluneveket ad, hogy "nem vagytok asg szintjén", "senkik vagytok", "gyengék vagytok", "el lesztek törölve", ócsárol másokat fórumon, ha hoz 5 falut ellenféltől rögtön azzal jön, hogy milyen szerencsétlenek, ezt követően még pm-ben facebookon is megkeresi az illetőt, s ott zaklatja, s lehordja mindennek, stb.? Légyszíves válaszolj :) Ha ellenfél tisztelet, emellett eltörpül az, hogy valakitől elveszed a LE címet.

Barcsa nem keménykedett falunevekkel, legalábbis úgy emlékszem.

Ha meg tisztelet, Barcsa miért csinálta meg azt, hogy bannoltatta egy gyönyörű módon a királyt? Nem vagyok oda a királyért, nem tetszett a stílus, de azért ahhoz kellett gerinc ahogy bannoltatta. S ha itt jön szóba a tisztelet, ő nem csak az ellenfelet, de saját társait sem tisztelte, mert saját igazáért bomlasztotta a klánt, s tönkretette más játékát :)

Utánajártál a dolgoknak? Ha meglátnád Barcsa supp leveleit, meglepődnél.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Legio hogy jön a csaláshoz?
Extreme: ha már bizonyítás, te ezt tudod bizonyítani vagy csak papolsz a levegőbe? :)
Hidd el, szerintem a legbiztosabb forrásból tudom azokat a dolgokat amiket írtam, de látom még mindig nem jöttetek rá mi is ez a forrás :p
Hát ha a support kirak valakit szerintem attól nagyobb bizonyítékot nem igazán lehet szerezni, ami valós. De lehet tévedek...

Az meg senkit nem érdekel, hogy a Hal nyeri meg és X tagnak ott lesz a profilján, hogy nyert 1 szervert...alapvetően ezért semmit nem kell tenni és a Hal 95%-a nem is tett kb.
De az már más tészta, hogy olyan dolgokat vesznek el egyesek amiért mások megharcoltak és őket illeti. Ez tiszta szegény és gyalázat.. De ha valakinek ennyit jelent az epeló ez van...

Az meg, hogy tegyük fel ha az Asg nyer és ti tőletek lett volna valaki lev-támogató akkor szinte biztosra mondom, hogy nem vették volna el, mert Donra amúgy lehet mondani sok mindent, de az ilyesmit nem engedné és szerintem még a klánból is kidobná az illetőt. Ez a különbség ember és "ember" között..
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Nézd:



Ha már tisztelet, pont kapóra jön, mert eddig nem válaszoltál rá. Feltennék egy kérdést, s légyszíves válaszolj rá:
Az tiszteli az ellenfelet, aki olyan faluneveket ad, hogy "nem vagytok asg szintjén", "senkik vagytok", "gyengék vagytok", "el lesztek törölve", ócsárol másokat fórumon, ha hoz 5 falut ellenféltől rögtön azzal jön, hogy milyen szerencsétlenek, ezt követően még pm-ben facebookon is megkeresi az illetőt, s ott zaklatja, s lehordja mindennek, stb.? Légyszíves válaszolj :) Ha ellenfél tisztelet, emellett eltörpül az, hogy valakitől elveszed a LE címet.

Ha meg tisztelet, Barcsa miért csinálta meg azt, hogy bannoltatta egy gyönyörű módon a királyt? Nem vagyok oda a királyért, nem tetszett a stílus, de azért ahhoz kellett gerinc ahogy bannoltatta. S ha itt jön szóba a tisztelet, ő nem csak az ellenfelet, de saját társait sem tisztelte, mert saját igazáért bomlasztotta a klánt, s tönkretette más játékát :)

ezt a "nem vagytok xy szintjén" faluneves üzengetést kobijak kolléga kezdte el. de szép öngól lett ez is
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ha nem érdekelne ez az egész értelmesebb időtöltésed is lehetne... :)
Bocsika, szájat szerintem inkább te jártatsz, mert nem én okoskodok mindenhol... :)

A játék érdekel, mások véleménye rólam nem ;) Szövegértés kettes alá. De tudod én folyamat itt vagyok a külsőn, folyamat pofázok, Te eddig nem jöttél ki, csak ma leoltottál mindenkit... Tán valami rosszul esett? Rájöttél, hogy a klánotok nagy része useless? Vagy mi miatt ez az ingerültség? Én csak hozom az "élettelen formám" :)

Legio hogy jön a csaláshoz?

33 ezredbe berakott 16 nukeot egy totál üres falura egy megnyert szerveren. Hadd merjem megkockáztatni, hogy nem azért rakták ki mert túl jó volt :)

Extreme: ha már bizonyítás, te ezt tudod bizonyítani vagy csak papolsz a levegőbe? :)
Hidd el, szerintem a legbiztosabb forrásból tudom azokat a dolgokat amiket írtam, de látom még mindig nem jöttetek rá mi is ez a forrás :p

Aha, tehát: Te csalónak feltételezed Barcsát, én válaszolok rá ugyanúgy, hogy Extreme az, erre az a válasz, hogy én bizonyítsam, miközben Te nem tetted ezt meg Barcsánál, holott eggyel előbb ugyanezt kértem. OK!

Ha véleményt nyilvánítasz egyszer leírod, kész. De te harcolsz az igazadért, mert állandóan papolsz rólunk, meg véded Barcsát, szidot az alh-t, akinek pedig nem egyezik veled a véleménye rögtön letámadod. Szóóóóóvaaaal...talán mégis megcáfolhatatlan igazságot írsz??? :O

Nem tudom, kit hol támadtam le, ezt is beidézheted, az előző hsz-ben is kértem egy idézést, de az se nagyon ment. Barcsát nem kell védenem, nem egy ártatlan bárányka, erre nem is mondtam, hogy ne így lenne. Azt az egyet szajkózom, hogy míg ő harcolt, Ti az ég világon semmit nem csináltatok, de azt legalább stabilan.

De ha már megint csak véded és annyira sztárolod a játékosod, barátod, akkor tegyük azt a kérdést, hogy hogyan könnyebb játszani, ha valaki ráver a fiókra több 100 ezer forintot vagy semmit? Már ne haragudj, de 800ezerből én is, sőt bárki összerak neked egy top1 accot, amelyik top1 mindegyik LE-ben :)

A drága légilyós kollégátoknak 112 faluja volt, mikor a másodiknak 60, egész szerveren barbibelsőzött, és nézd meg hol van. Vagy ha nálatok ver el valaki rengeteg pénzt egy játékra, az nem probléma, csak ha a túloldal teszi ezt? :)


A kémkedéshez egy plusz adalékot szeretnék megkérdezni. Biztos, hogy jó ötlet felhozni a kémkedést akkor, amikor Barcsa bannolásáról a társai közül senki nem tudott még semmit rajtam kívül, de Minimálna a face chateteken már írta a többieknek? :confused:

Szeretném, ha a két dolgot, amire várnám az idézést, ami bizonyítja, hogy nem csak dobálózol össze vissza, megmutatnád, ha tudnád :) Bár a harcokba lettetek volna olyan kemények, mint az öntámadgatásban, akkor már fél éve vége lenne a szervernek ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ha meg tisztelet, Barcsa miért csinálta meg azt, hogy bannoltatta egy gyönyörű módon a királyt? Nem vagyok oda a királyért, nem tetszett a stílus, de azért ahhoz kellett gerinc ahogy bannoltatta. S ha itt jön szóba a tisztelet, ő nem csak az ellenfelet, de saját társait sem tisztelte, mert saját igazáért bomlasztotta a klánt, s tönkretette más játékát :)

Tehát nálatok más tulajdonának az ellopása az olyan tett, aminek a jelentése önös érdekből történik? :D
 

DeletedUser19893

Vendég
A hosszú hozzászólásodra nem válaszolnék pontoként, hanem általánosan.
1. HODOR-ban nem volt veszekedés :)
2. Keress vissza én hol vertem a mellem. De szerintem nem hogy én, más se tette. Ellenben másokkal, akik hoztak öt falut, s büszkén írtak ide. 400 nukeal hozni 4-5 falut olyan nagy dicsőség úgy, hogy 12 óra alatt beér a nukejai többségével?
3. Nem vagyok nagy játékos, be is vallom, mások mégis dicsőítik magukat. :) S még amatőr játékosként sem jöttem ide dicsekedni, hogy "hehee, nézd már, megfogtam 400 nuket simán" :p ha én meg tudom csinálni, gondolom más is megtudja, te is, ő is, sokan :)
4. Közvetlenül nem, csak közvetetten vehetsz LE pontot. Rakd össze fejben ;)
5. 1 játékost nem tiltottam, mert nem erről kellene szólnia.
6. Rám nem mondott semmi rosszat, nem is írtam erről. Csak azt nem tudom elfogadni, amikor valaki ócsárol másat. Ha jobb vagy a játékban, oké, jobb vagy, de legyen egy bizonyos határ. Való életben is utálom, ha más lenéz másokat. Ha valaki nagyon jó, neki kellene a példának lenni, de nem azzal, hogy ócsárol másokat. Ismétlem: ENGEM NEM ÓCSÁROLT!!!
7. Ethan támadott, védekezett, csak az esett zokon, hogy papoltam állandóan a védő kérésről, infokról, s ő nem adott semmit. Igen, atee acc kapta (slade).
8. Légyszíves ne ócsárold a csapatomat :) Amatőrökként indultunk el, onnan raktunk össze egy csapatot, s bizonyítottuk, hogy együttműködve, csapatként jók vagyunk. Ami nagy különbség köztetek, és ez van között, az az, hogy miután legyőztük ez vant, az agyon szidott Viccser írt nekünk egy levelet, amiben gratulált, hogy ügyesek voltunk, szépen játszottunk, s megfogtuk őket. Ti meg még mindig csak ócsároltok másokat :)
9. Gyenge szerver, de HAL nyert, s nem más :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Na ki a nagyobb hulladék?
C-658VsXoAo3ovC.jpg
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
8. Légyszíves ne ócsárold a csapatomat :) Amatőrökként indultunk el, onnan raktunk össze egy csapatot, s bizonyítottuk, hogy együttműködve, csapatként jók vagyunk. Ami nagy különbség köztetek, és ez van között, az az, hogy miután legyőztük ez vant, az agyon szidott Viccser írt nekünk egy levelet, amiben gratulált, hogy ügyesek voltunk, szépen játszottunk, s megfogtuk őket. Ti meg még mindig csak ócsároltok másokat :)

A HODOR-ra gondolsz? Mert nekem az ellenérzésem a HAL AL-es részével van. Vissza is keresheted, hogy jó párszor megdicsértem a HODOR-t, a vezéreteknek privátban is.
 
Fent