Világ 53 ELEMZÉS

Deleted User - 1530803

Vendég
Azt kérdeztem nagyobb és nem legnagyobb... Nem te jöttél előbb a szövegertelmezessel?
 

DeletedUser19893

Vendég
Say Hi, tessék:
Nem vagyok járatos a suppban, de ha más ip-ről lépsz be úgy, hogy megadják a jelszót, az szerintem csalás. Ha nem így van, javíts ki.
Képernyőfotó 2019-11-28 - 22.17.14.png

Scriptet nem használok, nem tudom mi legal, mi nem, talán azt írtad nem használ scriptet, ez alapján mégis. Ha legal script, javíts ki.
Képernyőfotó 2019-11-28 - 22.18.02.png




Te jössz a bizonyítékkal.
 

DeletedUser20158

Vendég
Say Hi, tessék:
Nem vagyok járatos a suppban, de ha más ip-ről lépsz be úgy, hogy megadják a jelszót, az szerintem csalás. Ha nem így van, javíts ki.
1961 bővítmény megtekintése
Igen, Barcsát nem látják a modok szívesen itt, mert leírta a véleményet róluk, ezért saját IP-ről nem jöhet ide xD Ebben mi a baj? Mármint a történetekre kivetülve.
Scriptet nem használok, nem tudom mi legal, mi nem, talán azt írtad nem használ scriptet, ez alapján mégis. Ha legal script, javíts ki.

1962 bővítmény megtekintése




Te jössz a bizonyítékkal.

Legál. Játékban átküldjem? Sokan ismerik, nekem is megvan.
 

DeletedUser19893

Vendég
A HODOR-ra gondolsz? Mert nekem az ellenérzésem a HAL AL-es részével van. Vissza is keresheted, hogy jó párszor megdicsértem a HODOR-t, a vezéreteknek privátban is.

Az lehet, hogy privátban dícsértél, de itt ugyanúgy minket is szidsz.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Say Hi, tessék:
Nem vagyok járatos a suppban, de ha más ip-ről lépsz be úgy, hogy megadják a jelszót, az szerintem csalás. Ha nem így van, javíts ki.
1961 bővítmény megtekintése

Scriptet nem használok, nem tudom mi legal, mi nem, talán azt írtad nem használ scriptet, ez alapján mégis. Ha legal script, javíts ki.
1962 bővítmény megtekintése




Te jössz a bizonyítékkal.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Most nagyon megnevettettél :D A fórumra lehet proxyról írni, másképp hol írna ékezetekkel? :D


De a legviccesebb, hogy szerinted egy fakescript illegális :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Aztajóisten gyerele :D
 

DeletedUser19893

Vendég
Igen, Barcsát nem látják a modok szívesen itt, mert leírta a véleményet róluk, ezért saját IP-ről nem jöhet ide xD Ebben mi a baj? Mármint a történetekre kivetülve.


Legál. Játékban átküldjem? Sokan ismerik, nekem is megvan.

Mivel játékban is megcsinálták ugyanezt, nem hiszem hogy tiszta játék. Sőt tudtommal ez volt a bannoltatás módja is.

Ha legál akkor legál. Nem értek hozzá. Nem kell, köszönöm, nem használok scriptet, s nem is értek hozzá.
 

DeletedUser20158

Vendég
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Most nagyon megnevettettél :D A fórumra lehet proxyról írni, másképp hol írna ékezetekkel? :D


De a legviccesebb, hogy szerinted egy fakescript illegális :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Aztajóisten gyerele :D

Slade is azt allitotta, hogy Barcsa csal, mert fake kosvonatokat küldött 200 ms-es szerveren manuálisan.
Fejesr, először tanuld meg az alapokat, vagy kérdezd meg Extreme-től, hogy kell ezt "ügyesben" csinülni, utüna gyere ide ki, mert valóban naiv es kezdő vagy :)
 

DeletedUser19893

Vendég
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Most nagyon megnevettettél :D A fórumra lehet proxyról írni, másképp hol írna ékezetekkel? :D


De a legviccesebb, hogy szerinted egy fakescript illegális :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Aztajóisten gyerele :D

Bocs, hogy nem szereztem OKJ képzést scriptekből :( De írtam is, ha legál script, javíts ki, miivel nem tudom melyik az, melyik nem. Bocsi hogy buta vagyok :(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Bocs, hogy nem szereztem OKJ képzést scriptekből :( De írtam is, ha legál script, javíts ki, miivel nem tudom melyik az, melyik nem. Bocsi hogy buta vagyok :(

Semmi gond, ezt nem szarkasztikusan mondtam, tényleg jót nevettem :D Ezt komolyan köszi!

Visszatérve: ha idegen IP-ről lépett be valahova, azt jelenteni kell, és a suppnak ki kell vizsgálnia.
 

DeletedUser20158

Vendég
Mivel játékban is megcsinálták ugyanezt, nem hiszem hogy tiszta játék. Sőt tudtommal ez volt a bannoltatás módja is.

Rosszul tudják, én képben vagyok a teljes valósággal, és nem amiatt bannolták, de azzal, hogy belépett, logból tudta bizonyítani a pp csenéseket.
 

DeletedUser19893

Vendég
Slade is azt allitotta, hogy Barcsa csal, mert fake kosvonatokat kuldott 200 ms-es szerveren manualisan.
Fejesr, először tanuld meg az alapokat, vagy kérdezd meg Extreme-től, hogy kell ezt "ügyesben" csinülni, utüna gyere ide ki, mert valóban naiv es kezdő vagy :)

Írtam, hogy nem tudom ezeket a dolgokat, így nyugodtan kioktathattok, ha járatosak vagytok ezen témában. De az alap szerintem nem a scripteknél kezdődik, gondolom nem ezzel kezdődött a KH.

Fölösleges is volt feljönnöm, s pont ezért nem szóltam hozzá soha. Látom, hogy ti próféták vagytok, mindent jobban tudtok másoknál, a legjobban pedig ócsárolni tudtok másokat. Igazán büszkék lehettek erre!

Akármilyen szerver volt, ha gyenge, akkor gyenge, én örülök annak, hogy megismerhettem a csapatomat, s szórakozhattam velük. Viszont nagyon megcsömörlöttem ettől a játéktól, s nem találok már szórakozást benne.

A véleményemet leírtam, s azért válaszoltam, mert már engem is bevettetek, mint plecsnivadász, holott egyikőtök sem kérdezte meg azt, hogy "te nagytudású, miért nem lépsz át főklánba?". Szívesen leírtam volna bárkinek, de egyszerűbb volt rögtön itt vádaskodni.

Viszont bármennyire is nem tudjátok elfogadni, de V53-at ALH nyerte meg. S jobb ha ebbe belenyugodtok, nem kell ezen idegeskedni. Vannak ettől komolyabb dolgok is. :)
 

DeletedUser19893

Vendég
Mármint? Hogy ingame lépett be más IP-ről más fiókjába?

Tudomásom szerint igen. Ide-oda adogatták a jelszavakat, s léptek be más accocba, hogy elkerüljék a helyelésből adódó korlátozást. S tudtommal így lett bannoltatva a király is, s ha logikusan gondolkodok, szerintem nem az volt az első eset. De ha ez legális, akkor ezért is bocsánat.
 

DeletedUser19893

Vendég
Semmi gond, ezt nem szarkasztikusan mondtam, tényleg jót nevettem :D Ezt komolyan köszi!

Visszatérve: ha idegen IP-ről lépett be valahova, azt jelenteni kell, és a suppnak ki kell vizsgálnia.

Szerintem volt jelentve, s nem kapott semmit, nem tudom miért. S ahogy tudom az ős asg is minden ilyen dolgot jelentett, mégsem bannolták, csak most a végén (ha bannolták). Viszont azt már nem tudom, hogy végül miért kapta a bannt.
 

DeletedUser19893

Vendég
de ha nem értesz a scriptekhez, akkor miért vádolsz másokat scripteléssel? honnan tudod, mit lehet legális scriptekkel megcsinálni, és mit nem?

Nincs kedvem visszaolvasni, de Say Hi talán azt írta nem használ scriptet, mert ha használna nem lenne a csapatában. Lehet nem jól fogalmazott, s illegális scriptre gondolt. Erre írtam, hogy használ. Legális/illegálisra pedig azt, hogy javítsatok ki ha legális, s akkor a hozzászólásom meg is van vétózva. De rögtön lenézően kezeltek, hogy szegény paraszt gyerek, nem tudja mi az a szkript, akkor rögtön dobáljuk meg :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nincs kedvem visszaolvasni, de Say Hi talán azt írta nem használ scriptet, mert ha használna nem lenne a csapatában. Lehet nem jól fogalmazott, s illegális scriptre gondolt. Erre írtam, hogy használ. Legális/illegálisra pedig azt, hogy javítsatok ki ha legális, s akkor a hozzászólásom meg is van vétózva. De rögtön lenézően kezeltek, hogy szegény paraszt gyerek, nem tudja mi az a szkript, akkor rögtön dobáljuk meg :)
Az alapvető probléma az, hogy kb mindent félre értelmeztél, senkinek nincs baja sem veled, sem a hodorral sem a klánoddal sem semmivel, csak azokkal a gerinctelenekkel akik a legyőzött ellenfelek plecsnit elcsalják, mert csak így tudnak valamit felmutatni.
 
Fent