VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 1222958

Vendég
Már ne is haragudj, ennyi erővel ha ingyen kapják miért ne fogadnák el? :D Jobb 1-2 óráról nemeselni mint 10+-ról nem?

Annyira tudtok vergődni a tisztességes játék miatt, közben meg olyanok játszanak veletek akik pénzért adták el a falvaikat más világon :) Csak hát ugye nem lettek bannolva. MERT CSAK KH-N VALÓ LEVELEZÉST FOGADNAK EL BIZONYÍTÉKKÉNT :D

Másként legalább a Nemesis a nagy varázslók és mesterek segítségét nem tudja kihasználni így sajnos kénytelen minden lehetőséget megfogni :)
De nyugi, több mint valószínű hogy a nagy varázslók se fognak tudni mindig segíteni nektek :((
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Mintha ismét ti jöttetek volna ki verni a nyálatokat egyből akár mi is történik :) Nem kell a segítség? Akkor hogy lehet hogy nálatok minden szabály sértés illegális script minden szar megvan engedve? Hogy lehet hogy halljuk vissza hogy folyamatosan mennek a jelentgetések? :D Nem kell az ártatlant adni. Elvittetek 11-12 falut? Hatalmas teljesítmény. Egyedül az NB volt az akire tényleg azt lehet mondani hogy jól támadott hisz 2 nap alatt elintézett egy klánt (ez volt szép teljesítmény).

Az hogy bejöttök egy szerverre, hogy előre lezsírozzátok a dolgokat és utána még itt vergődtök.. Hát öregem ez a nevetséges :) Dipo nélkül viszitek :D Nagyon jó. Mennyi PP-t is öltetek bele? Hol voltatok akkor amikor nem lehetett PP-vel még szervert nyerni? :D Ezen gondolkozz el kis fiú ne pedig ide gyereki hogy mekkora van a lábad között :) (A PP előny nem örök:( )

Edit: Az hogy valakire sértő dolgot írtok és azt jelentik arról nem mi tehetünk. Egy vezértől sem ment egyetlen egy feljelentés sem felétek. Ezt a cimborátoktól is megkérdezhetitek. Bár ugye ilyen infót nem adhat ki.
 

Deleted User - 1222958

Vendég
"Fél klánotokat" :) MHC-ba tanultál és mégis ilyen vagy? :D Durva mik nincsenek. Valahogy nem rémlik hogy bármely MHC-s világon találkoztunk volna.

Ha nem érted mire írtam a le zsírozást akkor gondolkozz és nézz át jó pár levelezést :)
 

DeletedUser19367

Vendég
"Fél klánotokat" :) MHC-ba tanultál és mégis ilyen vagy? :D Durva mik nincsenek. Valahogy nem rémlik hogy bármely MHC-s világon találkoztunk volna.

Ha nem érted mire írtam a le zsírozást akkor gondolkozz és nézz át jó pár levelezést :)

te ki vagy ? :D
tobb tarsad is mesehos, szerintem szegyellik, hogy a klanotokban vannak.
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Közöd nincs hozzá ki vagyok :) Sokan szégyellik? :) Nem tudom, valahogy nem mi fogunk elfogyni lassan. Mondjuk igaz is nem jött mindenki 3 accounttal :D

Nálatok amilyen emberek vannak inkább azt kellene szégyellni :)

Edit: Mielőtt az gondolnád hogy ezt rád vagy a barátodra értem akkor rosszul gondolod.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19243

Vendég
Közöd nincs hozzá ki vagyok :) Sokan szégyellik? :) Nem tudom, valahogy nem mi fogunk elfogyni lassan. Mondjuk igaz is nem jött mindenki 3 accounttal :D

Nálatok amilyen emberek vannak inkább azt kellene szégyellni :)

Edit: Mielőtt az gondolnád hogy ezt rád vagy a barátodra értem akkor rosszul gondolod.
Mert milyenek?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Nekem elég nagy csalódás a Nemesis eddig, de szerintem nem vagyok egyedül vele. Remélem javulni fognak, és végre valaki megveri azt a nub vedérfész!
 

DeletedUser

Vendég
Közöd nincs hozzá ki vagyok :) Sokan szégyellik? :) Nem tudom, valahogy nem mi fogunk elfogyni lassan. Mondjuk igaz is nem jött mindenki 3 accounttal :D

Nálatok amilyen emberek vannak inkább azt kellene szégyellni :)

Edit: Mielőtt az gondolnád hogy ezt rád vagy a barátodra értem akkor rosszul gondolod.

Baj van?! Kiccsillagja mamânak. Azt hiszed ez ennek a módja, hogy feltűnõsködj?! Nem igazán. Ha mindenki 3 acc. - al jött volna azt megéreztétek volna. Tessék játszani nem pedig itt megmondó embernek lenni. Akik meg nálunk vannak és nálatok meg az összes többi klánba légyszíves tisztelettel beszélj róluk, mert ez egy játék. Még egy jâtékban is van emberi méltóság. Ne gyere majd azzal hogy mert az meg ez azt mondta. Nem kell ez ide.

UI: az hogy én is úgy kezdtem hogy esetleg sértõ a számodra akkor gondolkozzál el rajta, hogy milyen reakciókat váltasz ki ezzel a stílussal. Túl van már ezen a társaság aki itt fórumozik.
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Baj van?! Kiccsillagja mamânak. Azt hiszed ez ennek a módja, hogy feltűnõsködj?! Nem igazán. Ha mindenki 3 acc. - al jött volna azt megéreztétek volna. Tessék játszani nem pedig itt megmondó embernek lenni. Akik meg nálunk vannak és nálatok meg az összes többi klánba légyszíves tisztelettel beszélj róluk, mert ez egy játék. Még egy jâtékban is van emberi méltóság. Ne gyere majd azzal hogy mert az meg ez azt mondta. Nem kell ez ide.

UI: az hogy én is úgy kezdtem hogy esetleg sértõ a számodra akkor gondolkozzál el rajta, hogy milyen reakciókat váltasz ki ezzel a stílussal. Túl van már ezen a társaság aki itt fórumozik.

Most nagy okosságot mondtál :( Mindenki beszéljen mindenkivel tisztelettel, de a saját cimboráidra nem szólsz rá. Igen tudják sokan hogy hányan jöttek több fiókkal és meg is látszik. Nem kell kijönni adni az ártatlant.

Ha feltűnősködnek én is idejönnék minden fű szál rezdülésnél mint sokan, de ha észre vetted volna nagy tudású barátom, csak akkor írok ha valaki annyira idi... akarom mondani annyira kedves hogy olyan dolgokat állít amik annyira elképesztők hogy csak na :D

Mondjuk lassan bannolnak innen akkor majd újra mehet egymás nya... pontosabban egymás szeretése :) De lassan valóban neki állok újra ennek a csodás játéknak csak hogy az ilyen anyuci kedvenceivel tudjak egy "jót" csatázni :)

Na pás :)
 

DeletedUser

Vendég
Megkaptam a választ. Nagy tudású is vagyok. Okosságokat is mondtam. Magasztaltak itt engem. Ezt is megértük.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Most nagy okosságot mondtál :( Mindenki beszéljen mindenkivel tisztelettel, de a saját cimboráidra nem szólsz rá. Igen tudják sokan hogy hányan jöttek több fiókkal és meg is látszik. Nem kell kijönni adni az ártatlant.

Ha feltűnősködnek én is idejönnék minden fű szál rezdülésnél mint sokan, de ha észre vetted volna nagy tudású barátom, csak akkor írok ha valaki annyira idi... akarom mondani annyira kedves hogy olyan dolgokat állít amik annyira elképesztők hogy csak na :D

Mondjuk lassan bannolnak innen akkor majd újra mehet egymás nya... pontosabban egymás szeretése :) De lassan valóban neki állok újra ennek a csodás játéknak csak hogy az ilyen anyuci kedvenceivel tudjak egy "jót" csatázni :)

Na pás :)

A bear névből arra következtetés, hogy medves1 vagy, de szerintem rosszul hiszem. Jól vagy rosszul hiszem?
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Írtam, nem játszok jelenleg. Őt is csak ismerem régről mint sok embert. Bár szerintem őt innen is ismerik sokan. Előbb kezdte mint én
 

DeletedUser19410

Vendég
Akik meg nálunk vannak és nálatok meg az összes többi klánba légyszíves tisztelettel beszélj róluk, mert ez egy játék.

Elég annyire tisztelni és nem lenézni az ellenfelekek, mint amennyire MHC-s Vadi tette? Vagy az már túlzás?
**ellenségeket, ellenfeletek nektek nincs a magyar khban.....sem :D
Ilyen klánból kellene sok, dipó nélkül, scriptek nélkül, egó nélkül, swak nélkül..:D hajrá Dsa!!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent