VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19651

Vendég
Van egy klán az Eagle hátulról támadva kebelezi majd be a világot nem számoltok velük de esélyesebb mint a Nem klán de viszont a fanaticnál jobb.
 

DeletedUser19651

Vendég
Itt gonoszul nagy a sötét, érzi az OS a vesztét , félnek az összefogástól! Tagságuk csökken miközben az ellenfél bődületes sereget toboroz és annyian vannak mint az oroszok.
3vs1 konti, ha minden jól megy az OS megismétli az SBT sorsát annyi különbséggel ők megalakultak majd hamar ki lesznek ütve a nyeregből.
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Itt gonoszul nagy a sötét, érzi az OS a vesztét , félnek az összefogástól! Tagságuk csökken miközben az ellenfél bődületes sereget toboroz és annyian vannak mint az oroszok.
3vs1 konti, ha minden jól megy az OS megismétli az SBT sorsát annyi különbséggel ők megalakultak majd hamar ki lesznek ütve a nyeregből.

A statisztikák nem ezt mutatják ;)
 

DeletedUser18791

Vendég
Itt gonoszul nagy a sötét, érzi az OS a vesztét , félnek az összefogástól! Tagságuk csökken miközben az ellenfél bődületes sereget toboroz és annyian vannak mint az oroszok.
3vs1 konti, ha minden jól megy az OS megismétli az SBT sorsát annyi különbséggel ők megalakultak majd hamar ki lesznek ütve a nyeregből.
285636.jpg

én nem tudom te mit szívsz de én is kérek belőle:rolleyes:o_Oo_O
 

DeletedUser19651

Vendég
Az egykoron topnak hitt New Beginning klán rendesen pofozva van. A NEM ma reggel armát mért rájuk és szépen hordja a falvakat. Az NB ha nem kapja össze magát, rutinos tagjaik hamarosan a leendő szövetséget fogják erősíteni.
A NEM klánnak háború helyett a tagokat kellene betoboroznia majd egy Fanatic-Nemesis megerősített duó képes megleckéztetni az OS klánt.

Az NB klánnak a hetei meg vannak számlálva!
 

DeletedUser

Vendég
Az egykoron topnak hitt New Beginning klán rendesen pofozva van. A NEM ma reggel armát mért rájuk és szépen hordja a falvakat. Az NB ha nem kapja össze magát, rutinos tagjaik hamarosan a leendő szövetséget fogják erősíteni.
A NEM klánnak háború helyett a tagokat kellene betoboroznia majd egy Fanatic-Nemesis megerősített duó képes megleckéztetni az OS klánt.

Az NB klánnak a hetei meg vannak számlálva!

Jajj már megint miket látsz te?! Cseréld le a gyógyszered vagy az adagot :D
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Az egykoron topnak hitt New Beginning klán rendesen pofozva van. A NEM ma reggel armát mért rájuk és szépen hordja a falvakat. Az NB ha nem kapja össze magát, rutinos tagjaik hamarosan a leendő szövetséget fogják erősíteni.
A NEM klánnak háború helyett a tagokat kellene betoboroznia majd egy Fanatic-Nemesis megerősített duó képes megleckéztetni az OS klánt.

Az NB klánnak a hetei meg vannak számlálva!


Lehet ők játszani jöttek nem pedig toborozni. Bár nem értem miért kell lebecsülni bármelyik klánt. Mindegyik halad amerre kitűzte. OS elvan foglalva a Fanaticcal, a NEM pedig az NB-vel.
 

DeletedUser18312

Vendég
Ahogy hallom 100%-ba bejött amit tippeltem a V55ön.
A szerver lezárásánál ráírtam 1 emberre, és megköszöntem a munkáját. Az ő munkája nélkül nem vertük volna el az SBT-t.
Sokan azthiszik, ez Gimi, Fáraó...
Nem. Negyedannyit nem tettek a klánba, mint 1 személy. Ezt a személyt úgy hívják Korpia.
Ő volt, aki sose tűnt el, sose adta fel, ha kellett éjszakákat rááldozva nyugtatta a tagokat, lelkesítette. Rá mindig lehetett támaszkodni.
Kíváncsi leszek, van-e Korpia szintű játékos a Fan-ba, ha nincs befog nagyon hamar dőlni...Fáraó lelépett, Gimi lemondott. Ugyanúgy mint V50en történt sokszor. Csak akkor Korpia mindig vitte a klánt....
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent