VILÁG 55

  • Témaindító DeletedUser19651
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Hun Top 5:

1.Vadi
2.Swak
3. Zs3ml3
4.Vinszent
5.Miléna

-régen volt egy olyan topic ahol játszottam hogy "your nominations", tehát le tudtad adni a szavazatod egy játékos mellett, kit tartanak a többiek jónak, vagy a legjobbnak. Szerintem ha már egy ilyent leírsz hogy vinsz mint top4 kicsit gondolkozz rajta.... mondjuk egy ilyen fórum részt lehet létre lehetne hozni mert az nem 1 ember véleménye lenne
 

DeletedUser19367

Vendég
-régen volt egy olyan topic ahol játszottam hogy "your nominations", tehát le tudtad adni a szavazatod egy játékos mellett, kit tartanak a többiek jónak, vagy a legjobbnak. Szerintem ha már egy ilyent leírsz hogy vinsz mint top4 kicsit gondolkozz rajta.... mondjuk egy ilyen fórum részt lehet létre lehetne hozni mert az nem 1 ember véleménye lenne


ez ironia akart lenni vagy szarkazmus vagy vmi hasonlo...
mondjuk reszedrol is az, hogy elhiszed, h te felkerulhetnel vmilyen top listara is a magyar KH ban.
max a legtobbszor kitiltott jatekos v55. Hany fiokodat is bannoltak? 2? 3?
 

DeletedUser19367

Vendég
Nem értem a kötekedés célját. Nem lehet hogy éppen azért írtam mert nem értek vele egyet?o_O szerintem aludj, vagy gyere bukni még pár sereget az majd visszavet az arcodból;)

nemhiszem, h mi a Fanatichoz sereget bukni jarunk :D
 

DeletedUser19651

Vendég
-régen volt egy olyan topic ahol játszottam hogy "your nominations", tehát le tudtad adni a szavazatod egy játékos mellett, kit tartanak a többiek jónak, vagy a legjobbnak. Szerintem ha már egy ilyent leírsz hogy vinsz mint top4 kicsit gondolkozz rajta.... mondjuk egy ilyen fórum részt lehet létre lehetne hozni mert az nem 1 ember véleménye lenne


Szerintem meg jelenleg Vinsz előtt van Vadi,Swak és Zs3ml3
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent