Vadvirág és az ÁSZF ⛔❌

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Olvasd el a vesszo utan is. A mondat nem ert veget a kijelolt reszbe
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
A szabályokat és az ÁSZF-t az InnoGames határozza meg és bármilyen további kérdések vannak ezzel kapcsolatban keressetek fel minket a supporton. Ezt a témát tekintsétek lezártnak.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Akkor jelents fel mindenkit, ha igazad van, biztos neked fognak igazat adni. De ne lepődj meg, amikor csak a perköltségről kapsz infót, másról nem.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
A szabályokat és az ÁSZF-t az InnoGames határozza meg és bármilyen további kérdések vannak ezzel kapcsolatban keressetek fel minket a supporton. Ezt a témát tekintsétek lezártnak.
Ma'am (Madame),
De hat latod hogy nem haladunk vele semmire se. Itt amit irtal es nem erti csak egy reszt lat a tobbit azt nem. Na most akkor ha nem foglalkozunk vele szejjel fogja ezzel offolni minden temakat mint multkor a 64 et. So vagy ide ir vagy mashova. Hiaba rakjatok ki 100x jon 100 uj reg fiokkal es folytatodik.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ma'am (Madame),
De hat latod hogy nem haladunk vele semmire se. Itt amit irtal es nem erti csak egy reszt lat a tobbit azt nem. Na most akkor ha nem foglalkozunk vele szejjel fogja ezzel offolni minden temakat mint multkor a 64 et. So vagy ide ir vagy mashova. Hiaba rakjatok ki 100x jon 100 uj reg fiokkal es folytatodik.
És akkor ez a fórum rész is olyan kihalt lesz mint az asg kincstár :D
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Árész
a duál,triál soha nem volt szabályos azt 2018 tól kezdték ide be hozni elsőre csak duált később lett ez triál. mert vannak itt páran akik száj hősök és másképen nem tudnak érvényesülni. de ne hogy az ne jöjjön már ide játszani aki tud és van is ideje. ne jöjjön ide az aki képtelen a ÁSZF be tartani.
mindenki el fogadta azt amikor regisztrált.

Most elég nagyot tévedsz a dátummal. V15-ön, de még V1-en is hivatalosan bejelentett duál fiókban játszottam. :)

Egyébként nem értem miért vagy ilyen régi módi.... Egy csomóan úgy vannak vele, hogy el tengnek-lengnek szervereken duálban/triálban. Nem kell 0-24ben izgulni a fiók miatt, értelmesen be lehet osztani az időt.

Esetleg csak azért vagy felháborodva, mert melléd senki sem menne be? :rolleyes:
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Én se szeretnek osztozni massal a fiokomon, nem is tettem sose. De valóban mindig voltak előbb dual, majd Trial fiókok, mióta játék a játék :)
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Én se szeretnek osztozni massal a fiokomon, nem is tettem sose. De valóban mindig voltak előbb dual, majd Trial fiókok, mióta játék a játék :)

Persze, vannak akik nem szeretnek osztozni. Hogy gondolod:
Téged zavarnak a duál fiókok vagy inkább semleges, mert mindenki úgy játszik, ahogyan szeretne vagy lehetősége van rá?
 

Deleted User - 1540239

Vendég
Nekem aztán oly mindegy. De szívesen jatszanek természetesen úgyis hogy ezek a fiókok nincsenek. Mikor értelmet nyeri ténylegesen mennyire teszi oda magát valaki és aktív, egy héten keresztül kell az inditasok vagy vágások miatt stb. Azért ez kemény melo egyedül egy fiókban. Miközben úgye dual Trial fiókban ez meg se kottyan. 3 szakra osztva egy nap, kvázi mintha 8 órás napok lennenek. Sima ügy a 0-24-s fiók.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Vagy bannoltak megint.
Tegnap elp*csaztam. Csodalkosztam is nem jott ki ide.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Hmm... mondom felnezek mi a szitu aztan meglatom ezt a forum reszt.
Virag nem unod magad? Ha annyira istenited a brazil kh reszt menj oda jatszani es engedd el a sok baromsagot amit osszehordasz.
Nyugodtan fel lehet jelenteni mindenkit. Varjuk a levelet ^^
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Hmm... mondom felnezek mi a szitu aztan meglatom ezt a forum reszt.
Virag nem unod magad? Ha annyira istenited a brazil kh reszt menj oda jatszani es engedd el a sok baromsagot amit osszehordasz.
Nyugodtan fel lehet jelenteni mindenkit. Varjuk a levelet ^^

Pont a brazilon vannak a legnagyobb csalók :D
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Teljesen mindegy mit mondasz neki. A macskam elobb megérti mit mondok neki es fel is fogja mint ő..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
hCwpGtM.png


Megjött vadvirág nemzetközire is :D
 
Fent