Vadvirág és az ÁSZF ⛔❌

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Ne haragudj már, de te kinek akarsz jót ezzel, amit csinálsz? Mindenki utálja a botriadót. Ha rendesen előre készülsz az indítgatásokhoz, és mikor tolnád felugrik, hát az hajmeresztő. Még veszélyesebb mikor védekezel. Védesz, előnemeselsz, kitérsz, ráfoglalsz sokszor fél-egy vagy több órán keresztül, és jön be az arcodba az a vacak. :mad:

Nem tudtam, hogy már nincs, de örülök neki! Like! ;)

Az nem zavarja szegényt, hogy a botvédelmet gyanús esetek indikálják, az, ha a bot építget, azt nem fogja semmilyen botvédelem riadóztatni. De nézd el neki, buta mint a föld.
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
mint írtam 10 perc múlva ...
én soha nem ír
Szerintem ha egyszer egy uj reg fiokkal nem a "support es jatekosok csalasrol" meg igy ugy "mindenki noob csak en (te) vagy taliga" dologrol irnal talan nem jonnenk ra pontositva 2,5 perc alatt. Plus nem sok hozzad hasonlo arrogans jatekos van. Bar mikor a mikor elvernek mar jossz is ide kifele. Ehhez se kell support segitseg. A legyozesedhez se.
ok senkinek 10 perc múlva. csak tud de már írják fb ben hogy ki vagyok adva....
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Az nem zavarja szegényt, hogy a botvédelmet gyanús esetek indikálják, az, ha a bot építget, azt nem fogja semmilyen botvédelem riadóztatni. De nézd el neki, buta mint a föld.
Az nem zavarja szegényt, hogy a botvédelmet gyanús esetek indikálják, az, ha a bot építget, azt nem fogja semmilyen botvédelem riadóztatni. De nézd el neki, buta mint a föld.
a botvédelmet azért kéne alkalmazni hogy ki szürjék a csalókat.
aki szunyál még a bot farmol helyette......
az hogy ki dobál a szerver nem zavaró?
amúgy meg gyanús esetek xd
csak a térképen nézelődők is ki dob olyat túl sok parancsot adtam ki. az igy gyanús ha a térképen nézem mi a szitu?
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
a botvédelmet azért kéne alkalmazni hogy ki szürjék a csalókat.
aki szunyál még a bot farmol helyette......
az hogy ki dobál a szerver nem zavaró?
amúgy meg gyanús esetek xd
csak a térképen nézelődők is ki dob olyat túl sok parancsot adtam ki. az igy gyanús ha a térképen nézem mi a szitu?
Tuti a jó Isten büntet téged mert ijen buta vaty!4!4!4!! Erre nem gondotá még?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
roMYVUU.png
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
mint írtam 10 perc múlva ...
én soha nem ír

ok senkinek 10 perc múlva. csak tud de már írják fb ben hogy ki vagyok adva....
Nem vagy ki adva. Felismerhetok a profile kepeid is. Speeden is a klan neved etc...

Mar sokszor irtam hogy adok neked 1 lehetoseget tanulni. Sosem fogattad el es most is ugyan azt lokod mint 2 eve. Talan tanulhatnal 1 vagy tobb olyan techniquat ami utan at gondolnad a "skill" fogalmat. Emlekezteto a 1v1 re ellenem
Allandoan azt mondod bunda jatek volt mert 4 Barbarral nekem tobb volt a elejen. Yapp de azt el felejted hogy Te tollem kicsit lentebb voltal. So neked volt 3,5 full barbar continentsek farmolni nekem 1/4 fele so ugy 1/8. A elso 20 percbe ez miatt elottem is voltal majd ugy le maradtal a vegen az 1k s falud 2 nemessel is kegyelembol foglaltam el hogy Ne huzzuk egymas idejet. Majd kozotted csalas mert nekem tobb volt a barbarom es a support nekem segitett sooooot Meg ajandek lovakat is kaptam a elejen.... Mi a f...sz...amm..mivan?

A masik egy hosszu korbe le kemlelted a kozotted levo faluim abban a pillanatba beleloktem mind be 10 vedo falukat. 10 perccel kesobb indultal el. Falat se utottel. Majd ram irtal jo a botom hogy bevedi a falukat....


A kerdesem adott: csalas?

Hallod gondolkozzal mar kicsit.:D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
5501 bővítmény megtekintése

Halljatok, tanuljatok mar meg irni, eskuszom egy hivatalos levelet nem tudnatok megfogalmazni annyira szarul fogalmaztok es irtok. Semmit se ertek se a Bailey irasabol se a vadgaz szarsagaibol... két értelmisegi.
Mindent meg fogok tenni hogy javithassak a kepessegeimen. Koszonnom a epito kritikad!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Mondjuk alapból, ha igaza lenne, akkor jelentse fel az Innot, és kap nyer a perben egy rakat pénzt, ami mehet piára. Nem értem, miért itt vergődik.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Komoly gondok vannak agyban ha mar több éve irogat/probalkozik suppnal, elmondasa szerint europai fogyasztovedelemnel is. Supportok valaszolnak még neki amugy ? Komolyan ez a legnagyobb gond az életeben egyeseknek, hogy egy online jatekban mennyien csalnak ? Szerintem a legtobb embert mar lecsaltak, mégsem verik itt a nyálukat, nem kell akkor jatszani ezzel a fossal es egy gonddal kevesebb.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Komoly gondok vannak agyban ha mar több éve irogat/probalkozik suppnal, elmondasa szerint europai fogyasztovedelemnel is. Supportok valaszolnak még neki amugy ? Komolyan ez a legnagyobb gond az életeben egyeseknek, hogy egy online jatekban mennyien csalnak ? Szerintem a legtobb embert mar lecsaltak, mégsem verik itt a nyálukat, nem kell akkor jatszani ezzel a fossal es egy gonddal kevesebb.

Már válaszolt neki mindenki, csak addig nem fogadja el, amíg valaki azt nem válaszolja, amit ő gondol :D
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
akkor nézd át a ÁSZF és a szabályzatot és ha találsz olyat benne kiadhatod a jelszót másold ide be.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Árész
a duál , triál soha nem volt szabályos azt 2018 tól kezdték ide be hozni elsőre csak duált később lett ez triál. mert vannak itt páran akik száj hősök és másképen nem tudnak érvényesülni. de ne hogy az ne jöjjön már ide játszani aki tud és van is ideje. ne jöjjön ide az aki képtelen a ÁSZF be tartani.
mindenki el fogadta azt amikor regisztrált.
Vagy csak napi 12 órát dolgoznak én nem otthon ülnek egész nap mint te és ők is szeretnének játszani és nem arra haza érni hogy te 2 szoptatás között elfoglatad őket mert nincs jobb dolgod ez hol fair velük szembe például? Azt hiszed hogy mindenki egésznap ráér a gép mellet ülni és nyomni erre találták ki a dualt triált pont a hozzád hasonlóak miatt hogy ne tud kihasználni ezt a helyzetet , szerintem neked ez fáj a legjobban hogy igy nem tudsz érvényesülni és kb mivel skilled nincs igy nem fogsz 0-ról az 1re elmozdulni , És igen kurva unalmas már ez hogy másolgatód az áfszt a helyet hogy kinyitnád a szemed és látnád az igazságot ami a helyzetbe van de te inkább áfsz-t nézegeted csak és táplálód magad a ezzel a kamu áfsz igazsággal ami sehova nem vezet csak ahhoz hogy bohócnak nézzen kb mindenki csak saját magadból csinálsz hülyét mert minden értelmes embert látja ebben a a dual triálban hogy mi is a valós célja csak te nem.
Szóval ideje lenne kinyitni a szemed és nem csak az áfszt bámulni.
Nah meg érteni az ész érveket :D
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Nem kell olvasnod amit írok.
és ha tetszik ha nem nincs olyan hogy duál,triál mert az ép nem csak nem igazságos de nem is szabályos. és nem csak velem szembe ha nem ép azokkal szembe akik dolgoznak....
és érdekes lenne ha szoptatnék. xd 18 éves a leg kisebb lányom okoska.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Akkor legyel szepen kedves hogy elmondod nekem hogy miert vagyok neked peldaul en speeden dualozo jatekos? Mikor irsz en irok vissza es en csaplak szet. Ahogy masok is akiket vadoltal mar. Le irtad hogy bannolt a support a ticketekbol... Yapp a napi 30 level miatt. Ha jol tudom van vagy volt olyan szabaly hogy ha valaki tulsokszor ir a support ticket be Akkor onnan kirakhatjak. Ebbe Akkor hol a szabalytalan dolog mert Akkor eppen te voltal szabalytalan.:)
 
Fent