Vadvirág és az ÁSZF ⛔❌

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Nem kell olvasnod amit írok.
és ha tetszik ha nem nincs olyan hogy duál,triál mert az ép nem csak nem igazságos de nem is szabályos. és nem csak velem szembe ha nem ép azokkal szembe akik dolgoznak....
és érdekes lenne ha szoptatnék. xd 18 éves a leg kisebb lányom okoska.
Azt ólvasok amit szeretnék és óda irok és annak akinek szeretnék ez is benne van afszbe amúgy ha már ennyire tanulmányozod napi szinten
De ha tetszik neked ha nem van olyan hogy dual triál és lesz is még egy jó darabig mert ha nem kh fele és elmenni mert nem lenne értelme játszaniuk MERT NICS RÁ ANNYI IDEJÜK MINT NEKED és ha tetszik ha nem szabályos én is dolgozok reggeltől estig és ha nem lenne dual triál nem is játszanék szóval mint dolgozó ember igen is mondhatóm hogy igazsággos a veled szembeniek ellen
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ne gondold azt, hogy solo-only accokba lenne esélye, ugyanúgy faszra lenne illesztve minden szerón :D
Én tudom de itt most azt próbálom vele megértetni hogy ne csak az ő szemszögéből nézze a kh-t hanem a más szeméből is aki nem ér rá egész nap nyomni és nem azért mert nem akarja hanem mert azzal hogy befoglalsz valakit villanyszámlát nem tudod kifizetni mert nem nyugdijas vagy mint ő :D
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Amúgy meg nézd meg csak mondjuk a v66 szerinted annak ellenére le írta a Novalee nincs duál,triál szerinted mennyi duálos van ott?
nézd meg a első 25 közt mennyi a különbség?
Nézd meg mennyi fiókot hagynak játszani azok akik képtelenek egyedül tolni a fiókot, de amint triál azonnal egy 24 be tud a fiók lenni tudnak napi 8-8-8 órát lenni.
de külön külön sírnak , hogy ők bizony dolgoznak és nekik nincs idejük játszani.
nem kötelező. vannak olyan játékok amit addig játszol ameddig van időd aztán fére teszed és kész.
egyszerüen amikor meg csináltad a fiókod alá írtad a ÁSZF ép úgy mint én vagy más. az meg ki mondja egy fiókba egy ember lehet
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Én tudom de itt most azt próbálom vele megértetni hogy ne csak az ő szemszögéből nézze a kh-t hanem a más szeméből is aki nem ér rá egész nap nyomni és nem azért mert nem akarja hanem mert azzal hogy befoglalsz valakit villanyszámlát nem tudod kifizetni mert nem nyugdijas vagy mint ő :D

Próbálkozni kell, nehéz elfogadni, hogy noob, ezért kapaszkodik abba, hogy mindenki csal :D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Ne gondold azt, hogy solo-only accokba lenne esélye, ugyanúgy faszra lenne illesztve minden szerón :D
En siman at aludtam a hosszu speedek felet is. Elvitt 10 15 falut aztan ami volt 400 is hozzam kerult. Mindezt 10 vagy 12 ora alatt sikerult el erni neki. Bar volt hogy max on volt a hangfal es be lokve a jatek ha tamadnak Akkor a agyam is kid zakadjon a helyerol. Akkor felkeltem kicsit raneztem a fiokjara igy 30 50 falut elhortam aztan vissza mentem aludni. Leirta szanalmas csalo vagyok aztan ennyi. Jott kezdovedelembol emberkedni. Lejart a kezdoje akkorra tette az alvasi uzem modot. Amibt kijott le lett daralva. Megint Leirta hogy mekkora egy szopadek penztelen csicska vagyok es ezzel le is tuttuk a dologot. Na ennyi a elozmeny
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
iMFyDiD.png


:(
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Inkabb a legactivabb ellenfel. Ezt el lehet ismerni. Tudasba alacsonyan van de active. Kis tanulassal lehetne egy Jo speed jatekos. Ha a idojet egy magahoz illeszkedo start megtanulasara forditana es nem peldaul a tollem lopott ra nem illeszkedo startot eroltetne Akkor is lehetne egy jobb jatekos. Minden rossz sziv nelkul csak egy tanacs.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Inkabb a legactivabb ellenfel. Ezt el lehet ismerni. Tudasba alacsonyan van de active. Kis tanulassal lehetne egy Jo speed jatekos. Ha a idojet egy magahoz illeszkedo start megtanulasara forditana es nem peldaul a tollem lopott ra nem illeszkedo startot eroltetne Akkor is lehetne egy jobb jatekos. Minden rossz sziv nelkul csak egy tanacs.

Szerintem meg sehogy sem lehetne, mert ehhez a játékhoz hogy kilépj az árnyékból, mindenképp kell egy kis ész. Anélkül is el lehet 100 falukig barbizni magad, de az első komoly ellenfeled befoglal (normálon, de gondolom speeden még inkább kijön, ott nincs időtök lebzselni)
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Amúgy meg nézd meg csak mondjuk a v66 szerinted annak ellenére le írta a Novalee nincs duál,triál szerinted mennyi duálos van ott?
nézd meg a első 25 közt mennyi a különbség?
Nézd meg mennyi fiókot hagynak játszani azok akik képtelenek egyedül tolni a fiókot, de amint triál azonnal egy 24 be tud a fiók lenni tudnak napi 8-8-8 órát lenni.
de külön külön sírnak , hogy ők bizony dolgoznak és nekik nincs idejük játszani.
nem kötelező. vannak olyan játékok amit addig játszol ameddig van időd aztán fére teszed és kész.
egyszerüen amikor meg csináltad a fiókod alá írtad a ÁSZF ép úgy mint én vagy más. az meg ki mondja egy fiókba egy ember lehet
Az a baj nem tudsz értelmezni nem azt irták hogy nem lehet dual triálozni hanem azt hogy nem kell bejelenteni mint pl .Net vagy német lengyel szerveren és mint másnak neked is jogod van vele élni hogy dual vagy triáloz az hogy te azt választod hogy egyedül játszol az a te saját felelőséged és ne másókat szidj azért mert te ezt választottad az meg hogy nem lett át irva az a rész afszbe abba kapaszkodni röhejes és már gyerekes is de az a baj hiába mondom neked az ész érveket mész előre ahhoz tudnám hasonlitani mint a lóvakon a szemellenző és csak az áfsz felé mész jobban nem tudom már le irni :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Az a baj nem tudsz értelmezni nem azt irták hogy nem lehet dual triálozni hanem azt hogy nem kell bejelenteni mint pl .Net vagy német lengyel szerveren és mint másnak neked is jogod van vele élni hogy dual vagy triáloz az hogy te azt választod hogy egyedül játszol az a te saját felelőséged és ne másókat szidj azért mert te ezt választottad az meg hogy nem lett át irva az a rész afszbe abba kapaszkodni röhejes és már gyerekes is de az a baj hiába mondom neked az ész érveket mész előre ahhoz tudnám hasonlitani mint a lóvakon a szemellenző és csak az áfsz felé mész jobban nem tudom már le irni :D

Ott vagy, mint én 1 hete kb, hiába mondod neki, nem érti meg. Nem hiába Vadvirág a neve, annyi esze van, mint a repkénynek a falon.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
@Close Your Eyes
Igazabol ott eleg egy nagy gyozes es onnantol raersz. En azt hiszem mikor at jottem ide kicsit korbe nezni Akkor eppen 9v1 be apritottam be a ellenfeleket. Onnantol voltak szovetsegeseim. Aztan egyre tobb. Kesobb beszeltem Novalee vel meg meg par support al hogy hat jo lenne ha at igazolnak ide deer a szom az kot es nem ide.
En meg minding azt mondom hogy lehet egy Jo speed jatekos Virag ha a szabaly konyv bujas helyett ki alakitja a magahoz valo startot. Mint a normal vilagba ide is kell jo start. 1 ora alatt 800 lo mondjuk 200as sebessegbe az el fogadhato szam. Es Akkor itt meg nincsen olyan eros ellenfel mezony mint a net en vagy eppen uk n (ami jo par evig a net et helyettesitette speed be mert ott megszunt). Engem peldaul a UK top 1 - 4 tanitottak es adding nem engettek nyerni amig nem volt sajat startom ami nem kezfogos start volt. Ugyan igy tanitom en is a ittenieket. 2 ellenfelem a 64ben most tarsam es kerdeznek es fejlodnek. A mikor a ember elhiszi hogy o a leg jobb Akkor fogjak halomra verni. Ebbe szenved Virag. Nekem is volt ilyen de le attam a nagy egom es arcom es tanultam. Ahogy masok is akik ebbe a jatekba valamit el akarnak erni esetlegeen.
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
na lesz ami lesz.

Klánháború - Ügyfélszolgálat2021-03-30 10:57:15
A duál triál jelszó kiadás nem szabályos és nem támogatott, a játékosok megtehetik a saját felelősségükre és vállalják a következtetéseket.

Üdvözlettel, NovaLee
Community Manager
Klánháború Csapat
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
5.8 Amennyiben az InnoGames azt gyanítja, hogy valamely harmadik fél tudomására jutottak bizonyos hozzáférési adatok, az InnoGames jogosult, de nem köteles, előzetes figyelmeztetés nélkül megváltoztatni a hozzáférési adatokat, illetve zárolni a fiókot
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
5.8 Amennyiben az InnoGames azt gyanítja, hogy valamely harmadik fél tudomására jutottak bizonyos hozzáférési adatok, az InnoGames jogosult, de nem köteles, előzetes figyelmeztetés nélkül megváltoztatni a hozzáférési adatokat, illetve zárolni a fiókot
Ha feltorik a fiokot vagy Ez a gyanu all fennt Akkor Ez ervenyes igen.
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Mi nem volt világos szóval ha Novalee is le írja szabálytalan akkor már zárjuk le mert ennyi telik ki xd


Klánháború - Ügyfélszolgálat2021-03-30 10:57:15
A duál triál jelszó kiadás nem szabályos
és nem támogatott, a játékosok megtehetik a saját felelősségükre és vállalják a következtetéseket.

Üdvözlettel, NovaLee
Community Manager
Klánháború Csapat
 
Fent