V9

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
ja bocsi most beteg vagyok azért voltam tegnap fent...:D
de már ma reggel is támadtatok amikor nem gépeztem:D
 

DeletedUser

Vendég
Csak azt nem értem minek ül gép előtt.Itt harcol?Vagy magányos?Ha a játék nem megy itt próbál küzdeni.:)
 

DeletedUser

Vendég
jajj ti mindig azzal vagytok h nem harcolok és??:D
úgyis átadom a klánomnak a falvaimat....:)
lent délen mégse akart egyik MHC-se megtámadni nem tom miért!:/ :D
pedig én támadtam őket!:D
 

DeletedUser

Vendég
Nem voltál nagy falat,ezért,vagyis nem lettél volna kihívás nekünk.Amúgy mi lesz a klánod következő neve?Mert változik,azt hiszik egyesek azzal megnyeritek a szervert,hát mennyi is a lemaradás top 2-nek?100 milla?:D
 

DeletedUser

Vendég
értem azért nem is mertetek megtámadni csak 100e pontost??:D
csak szerencsétek volt...:D
de ki tudja mit csináltatok és h miért zárták ki a vezéredet:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
ennyí különbséget nem neveznék szerencsének,de válaszod alapján láthatja mindenki,mennyire érted ezt a játékot.Te vagy ezen fórum Chuck Norrisa.Taníts mestertem:)
 

DeletedUser13575

Vendég
mondom az mhc-ba csak ilyen nagyon vicces fiúk vannak:D

sokáig gondolkodtam azon,hogy hogyan tudnálak csufolni!de eléggé szegényes ahoz a magyar nyelv amivel téged lehetne kellöen jellemezni!:(de mindegy nézd a dolog jó oldalát legalább egészség van!hamár....:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
sokáig gondolkodtam azon,hogy hogyan tudnálak csufolni!de eléggé szegényes ahoz a magyar nyelv amivel téged lehetne kellöen jellemezni!:(de mindegy nézd a dolog jó oldalát legalább egészség van!hamár....:D:D:D:D:D

xD
annyi eszed van mint egy papucsállatkának:D
a magyar nyelv szép és bőséges a szavakban csak tudni kell használni!:D
 

DeletedUser

Vendég
Bárcsak a játék is úgy menne mint a szöveg.Aktív vagy,fórum szinten.Játékban meg világról-világra vándorolsz,mert sehol nem tudsz maradandót alkotni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Bárcsak a játék is úgy menne mint a szöveg.Aktív vagy,fórum szinten.Játékban meg világról-világra vándorolsz,mert sehol nem tudsz maradandót alkotni.

supportnak beszélek:::
nekem van egy ötletem lene egy ojan világ hogy bbot€
és az ojan lene hogy mindeki 12680 nal indul mint a spedvas ban!!!!:confused::D:rolleyes::eek::cool:;):):p:mad::D
 

DeletedUser

Vendég
Bárcsak a játék is úgy menne mint a szöveg.Aktív vagy,fórum szinten.Játékban meg világról-világra vándorolsz,mert sehol nem tudsz maradandót alkotni.

ahhoz kéne idő is:D
de szerintem eléggé maradó az h SE a mi oldalunkon harcol!:D
 

DeletedUser

Vendég
v7-es DEAHT kellene ide!:D
akkor szerintem néztetek volna nagyokat!:D:p
 

DeletedUser

Vendég
v7-es DEAHT kellene ide!:D
akkor szerintem néztetek volna nagyokat!:D:p


Mindig a másról dumálsz.Saját érdemeid sorold,és a klánodét.Én sem a X világ y klánját hoztam fel.Na azt hiszem nem diskurálok Veled tovább,mellébeszélsz egyfolytában.v 12 hajrá.
 

DeletedUser13575

Vendég
xD
annyi eszed van mint egy papucsállatkának:D
a magyar nyelv szép és bőséges a szavakban csak tudni kell használni!:D

ez igaz hogy szép és gazdag nyelv de te annyira alulmüvelt vagyés ezt annyira harsányan hirdeted,hogy hiába probálnálak csufolni ugysem értenéd meg!:D:D:D:D:Degyszerüen szánalmas vagy!:(
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Kerlek nyugodjatok meg! En happy vagyok! :D De boldogan is tudok bannolni ;)
 

DeletedUser

Vendég
ilyen emberek élnek mint te??:D
ha mindenki olyan lenni mint te klánháborún akkor nem is lenne háború!:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent