V9

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Egyébként érdekes , hogy az egyik legnépszerűbbnek induló topicot zárják le mondvacsinált indokokkal!:(( Mert 156-os olvasottságott elérni néhány óra alatt , sterintem, nem kevés!:)
És itt ugyanúgy beszélgetünk, mint ott! Így ezért nem értem a döntést!:(

jóhogy ha annyi hülyeséget írtok:D
nem csodálom h bezárták:D
 

sukee21

New Member
A reakció pontszáma
1
Mi számitott ott neked hülyeségnek? Azt hogy igazat mondtunk? Ja az mindig fáj ugye?
 

DeletedUser

Vendég
xD
látom nagyon fejlődtök:D
már 200e pontos a klánotok grat:D
 

DeletedUser

Vendég
Van itt olyan aki v9-en is feladta,v12 sem lesz neki kellő táptalaj.:)
 

DeletedUser

Vendég
jóhogy ha annyi hülyeséget írtok:D
nem csodálom h bezárták:D
Üdv!
Igazad van, egy hét alatt lecsengett nálunk az Unióknak kb. 200 támadása! Ez nem sok alapjában, de ha azt nézzük, hogy 400 fő kontra 6 főről van szó, akkor talán érdekes?
Eredmény: kb. 200 támadást indítottak=2 falu elfoglalása
Mi szerdán úgy gondoltuk, hogy egy kicsit kezd unalmas lenni a játék, így egy nap alatt indítottunk kb. 30 támadást a családotokra=4 falu elfoglalása
+ egy hét alatt összezsedtünk a kláncsaládotoktól 2millán felüli LE-pontot!

Valóban hülyeségeket beszélünk, de azért lehet, hogy Ti vagytok a nevetségesebbek? És hát a humor az mindig kelendőbb dolog!:)
 

DeletedUser

Vendég
igen??:D
ha nem fogtátok még fel akkor abbahagyom itt...:)
de egyeseknek nehéz a felfogásuk!:)
 

DeletedUser

Vendég
öhmm:)
ott lent délen szerintem könnyebb volt harcolni abbahagyni!:):D:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
öhmm:)
ott lent délen szerintem könnyebb volt harcolni abbahagyni!:):D:rolleyes:

Majd tudod ,hogy miről beszélsz.Én családi okok miatt hagytam abba,de visszatértem,mert szeretem ezt a játékot,és úgy játszom,hogy a becsületem megmarad,és nem úgy foglalok,hogy feldobok valakit.Inaktívat nem nehéz,meg olyat akit kizártak.Meg klántársat sem nehéz.
 

DeletedUser13575

Vendég
igen??:D
ha nem fogtátok még fel akkor abbahagyom itt...:)
de egyeseknek nehéz a felfogásuk!:)

ez tetszik!ezt a dumát megjegyzem!:D:D:D:Dha egyszer ugy alakul akkor én is ezt mondom ha nem gond!!!!!!!!!!és ha megengeded akkor én is hivatkozok majd arra,hogy nehéz a felfogásuk az emberkéknek!:D:D:D:D:D:D:D
ez szánalmas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Röhög a vakbelem!:D
amúgy nem vicces:D
szóval az mhc-nak ilyen viccei vannak már értem miért ülnek egész nap a gép előtt:D
 

DeletedUser

Vendég
Talán azért vagyunk ott,ahol,mert mi tudunk valamit.Tudod Top 1 klán.Te meg menj a v12-re ott majd 2-3 hónap után/max /törölsz.:D
 

DeletedUser

Vendég
Röhög a vakbelem!:D
amúgy nem vicces:D
szóval az mhc-nak ilyen viccei vannak már értem miért ülnek egész nap a gép előtt:D

"Kedves" Koceka....ez nagyon gyenge...mielőtt ilyeneket írsz kérlek lesd meg ezen a fórumon hogy milyen időközönként és napszakban írtál....szerintem inkább te ülsz a gép előtt egész nap :) és mégis nulla a teljesítményed:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent