V9

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11266

Vendég
...hát gyerekek átolvastam az egész topic-ot.
Én sehol nem látok Montipapa-ról hsz-t.
Gondolom ez most olyan primadonna-hiszti-féleség lehet...
 

DeletedUser3242

Vendég
Hubu ...jesszus :)


Ismered azt hogy stratégia?...megtudnánk oldani egyedül is, de tudod lehet másképp is...de hát Te ilyen egyszerű gyermek vagy :)

Az hogy meg valaki kap pár nap supportot??...tehetünk mi arról hogy annyira naiv és butus az egyén hogy nem figyel a részletekre és annyira alpári hogy falunévbe szidalmaz és profilba meg a többi...! ...tanulópénz...majd hozzászokik....mi már megfizettük nemegyszer...!


Tisztában vagyunk az MHC hátszelével, és még a PF-is saját zsebből vesszük, mert ez a tiszta játék. Csókolom!!!!!!!!!!!!

ez meg egy kabaré...semmit se tudsz kb :)



ui:

Szerencse??? Na ne röhögtess már.......


legalabb az irroniát értsd már ember :))))


ja és irigység off pls

tényleg nem jófejség szidalmazni, nagyon nem, elítélem én is.
de én azt hittem nektek ilyenekre nincs szükségetek :p
 

DeletedUser10494

Vendég
Inkább hiredessük az igét........nekik így megy....
 

DeletedUser

Vendég
Azt hiszem Nem rátok leszek irigy ATYÁM. :)))
Van olyan jelen pillanatban is amiért a büntetési segédlet szerint azonnali kizárás jár, és a supp mégsem tesz semmit.
HMMM....Hogy is van ez? Jah MHC....de buták vagyunk, nekik szabad..........

Szabályok vannak, és vannak egyenlőbbek , erre már rávilágítottam az MHC öntömjénező topicjában.
Hiába a szabályszegés, ha azt próbálják pellengérre állítani, aki rámutat a szabályszegésekre.
Ezt az utat már végigjártam, eredménytelenül (nem lepődtem meg)
Az nem igaz hogy nem tesz semmit a support, csak nem látod az eredményét (én sem láttam, te sem reméld).
Beismeri a ha hibázik de, visszamenőleg nem büntet.
A lényeg hogy semmi nem változott azóta mióta nem írtam, a játék tisztasága meg végképpen nem.

This is MHC :rolleyes:
 

DeletedUser10494

Vendég
Én reméltem azért, csak a végeredmény nem az lett mint annak kellett volna lennie.
Kaptak egy figyelmeztetést, az ok eltűnt, az okozat nem valósult meg.........
Egyébként mást reméltem, de ezt vártam......nem csalódtam.
A büntetési tételek az MHC-ra tényleg nem vonatkoznak...........
 

DeletedUser

Vendég
Én reméltem azért, csak a végeredmény nem az lett mint annak kellett volna lennie.
Kaptak egy figyelmeztetést, az ok eltűnt, az okozat nem valósult meg.........
Egyébként mást reméltem, de ezt vártam......nem csalódtam.
A büntetési tételek az MHC-ra tényleg nem vonatkoznak...........


Bla-Bla-Bla.írigység.Meg kell tanulni veszíteni,na meg játszani.
 

DeletedUser

Vendég
Klán ma 19:55 órakor
Deli Unio klán hadat üzent 100holdas Pagony-Gyulekezo klánnak!

Háború neve: Háboru

Hadüzenet:
győzzőn a jobbik!

nevetséges:D
 

DeletedUser

Vendég
"Th0r
Supporter

Th0r logója

Csatlakozott: 10-09-25

Régi #22 Ma, 20:23 Ugrás a tetejére
Én pedig lezárom ezt a fórumot, mert semmi értelmét nem látom hogy egymást hergeljétek."

Egyszerűbb, ha bannoltok, nem?:) Nevetséges!:( Ez a demokrácia és a szólásszabadság?:)

Majd 3 év után szántam rá magam, hogy regeljek a főfórumra(tudom, nem hiányzott), viszont egy pár 10000,FT-t fizettem ez idő alatt PF-re! 2-szer zártak ki, mondvacsinált okokkal ( Feleségemmel internetmegosztással, a szabályok betartása mellett játszottunk)! "Nem lehet egy gépről huzamos ideig két fiókba belépni"!
OK, de véleményt sem lehet nyílvánítani?:(
 

DeletedUser

Vendég
hát igen meglátszódik:D
miért nem különböző szeron játszotatok??:D
 

DeletedUser

Vendég
most kezdjelek el sajnálni??:D

Isten ments! Nem szeretem, ha sajnálnak, mert akkor olyan gondolatom támad, hogy van miért!:D
De ez az eljárás számomra , akkor is nevetséges!:( Bár, Ti , gondolom, hogy örültök, hogy nincs aki megmondja, hogy a -1 az Uniókhoz képest egy pozitív fogalom!:D
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként érdekes , hogy az egyik legnépszerűbbnek induló topicot zárják le mondvacsinált indokokkal!:(( Mert 156-os olvasottságott elérni néhány óra alatt , sterintem, nem kevés!:)
És itt ugyanúgy beszélgetünk, mint ott! Így ezért nem értem a döntést!:(
 

DeletedUser12010

Vendég
Lehet természetesen véleményt nyílvánítani. De mi értelme annak hogy újabbnál újabb topicok nyílnak emiatt, és ezáltal átláthatatlanná válik az egész fórum?
 

DeletedUser

Vendég
Lehet természetesen véleményt nyílvánítani. De mi értelme annak hogy újabbnál újabb topicok nyílnak emiatt, és ezáltal átláthatatlanná válik az egész fórum?

Szerintem, nem vált átláthatatlanná ez a fórum amilyat a topic milyat!:)
Ha mégis , akkor szeretném utólag az SzP-Gy nevet adni neki!:)
De mivel nem akartam leszűkíteni a kört, mert nem egy klánr5a vonatkozó"probléma", ezért gondoltam, hogy ilyen névvel illettem!:)
Elnézést kérek, ha ez gondot okozott, de igazából nem úgy látom!:D
 

DeletedUser13575

Vendég
csak ugy

hadat üzent nekünk az unio!:DDDDDDDD kiváncsi leszek mikor kezdenek el siránkozni!:::DDDDDkoceka igérem jövök!:DDDDDDDDDDDD
 

sukee21

New Member
A reakció pontszáma
1
Mici a mackó, drága barátom!
Miért kellett ennyire átláthatatlanná tenni a fórumot? Nem tudom már követni a dolgokat, mert nyitottál egy mindenki számára érdekesnek vélt topikot, amelyet "mondvacsinált okok" miatt zároltak:DDDD Nevetséges:D

Örömmel várjuk az UNIO támadásait! Büszkék lehetnek majd magukra ha sikerül elfoglalni ezt a pár falvat, ami a klánunkba van. De szerintem ez sem fog majd megoldást jelenteni nekik az MHC elleni harcra. Az MHC család az talán még röhelyesebb, de ezt csak halkan mondom, mert még ezt a topikot is zárolják:D
 

DeletedUser

Vendég
Mici a mackó, drága barátom!
Miért kellett ennyire átláthatatlanná tenni a fórumot? Nem tudom már követni a dolgokat, mert nyitottál egy mindenki számára érdekesnek vélt topikot, amelyet "mondvacsinált okok" miatt zároltak:DDDD Nevetséges:D

Örömmel várjuk az UNIO támadásait! Büszkék lehetnek majd magukra ha sikerül elfoglalni ezt a pár falvat, ami a klánunkba van. De szerintem ez sem fog majd megoldást jelenteni nekik az MHC elleni harcra. Az MHC család az talán még röhelyesebb, de ezt csak halkan mondom, mert még ezt a topikot is zárolják:D

Remek harcra lehet számítani.:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent