V58 2.0

DeletedUser16629

Vendég
Szerintetek várható olyan normál világ ahol nem lesz prémium tőzsde és építési idő csökkentése sem lesz lehetséges pp-ért? Tudom hogy a cég első körben úgy gondolja, hogy nem éri meg neki. De ha én lennék a menedzser, akkor évente legalább 1 ilyen világot indítanék, már csak azért is mert jó reklámmal sok régebbi játékos visszatérhetne és újak el kezdhetnék.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Szerintetek várható olyan normál világ ahol nem lesz prémium tőzsde és építési idő csökkentése sem lesz lehetséges pp-ért? Tudom hogy a cég első körben úgy gondolja, hogy nem éri meg neki. De ha én lennék a menedzser, akkor évente legalább 1 ilyen világot indítanék, már csak azért is mert jó reklámmal sok régebbi játékos visszatérhetne és újak el kezdhetnék.

Ha engem kérdezel, akkor igen, de nem most. Tekintve, hogy nemrég volt egy ilyen világ (v50) :D
 

DeletedUser18930

Vendég
Szerintetek várható olyan normál világ ahol nem lesz prémium tőzsde és építési idő csökkentése sem lesz lehetséges pp-ért? Tudom hogy a cég első körben úgy gondolja, hogy nem éri meg neki. De ha én lennék a menedzser, akkor évente legalább 1 ilyen világot indítanék, már csak azért is mert jó reklámmal sok régebbi játékos visszatérhetne és újak el kezdhetnék.
V50 az élő példa, hogy nem tértek vissza. A játék sajnos kihalóban, nézd meg a csökkenő játékosállományt. Annyi új játék van, ami azonnali élményt nyújt, hogy a kh háttérbe szorult, hirdetések már abszolút nincsenek, ez csak idő kérdése :(
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.392
Szerintetek várható olyan normál világ ahol nem lesz prémium tőzsde és építési idő csökkentése sem lesz lehetséges pp-ért? Tudom hogy a cég első körben úgy gondolja, hogy nem éri meg neki. De ha én lennék a menedzser, akkor évente legalább 1 ilyen világot indítanék, már csak azért is mert jó reklámmal sok régebbi játékos visszatérhetne és újak el kezdhetnék.

Dehogy, olyan világon nem indulnánk, bocsi. :/
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
v50 bebizonyította,hogy a teljesen pp mentes világ piszkosul lassú...többen miután kipróbálták,(köztük én is) úgy gondolták,hogy ha lehet elkerülnék ezeket a jövőben...persze itt lehet mutogatni,hogy ti csak pp-vel tudtok játszani,anélkül semmit nem értek,stb. de egyáltalán nem erről van szó...összehasonlítva a normális beállítású és pp mentes világokat egyből észreveszi az ember,hogy a pp mentes gyakorlatilag csak vánszorog...sokan elfelejtik,hogy pp mentes szerveren nincsen napi belépési bónusz,nincsenek zászlók,nincsenek eventek,pedig ezek mind pp beleölése nélkül is irgalmatlanul gyorsítják a játékot,mind a nyersanyagbevétel,mind pedig az egységképzés sebessége terén...ugyanúgy nincs a jelenlegi lovagrendszer(szintén -képzési,építési,nyersanyagszerzési lehetőség) illetve a 20%os nyersanyagnövelők sem,amelyet a komolyabban játszók szinte mindannyian használnak...azért nem kibírhatatlan az a havi 450pp érte...nyílván vannak páran akik lelkesednek a pp mentességért,de ezek közül csak nagyon kevesek hajlandóak éjjel-nappal farmolni ahhoz,hogy tartsák azt az iramot ami amúgy normál szerveren minden erőfeszítés nélkül megvan minimális ppköltéssel szerver elején...a későbbiekben meg minden pont ugyanolyan mint normál szerveren,csak lassabb...játékélmányben a pp mentes szerver nagyon keveseknek ad bármit plusszba...
 

DeletedUser16629

Vendég
Én arra gondoltam, hogy minden más funkció maradjon meg kivéve a prémium tőzsde és az építési csökkentés. Tehát maradjanak a zászlók, a nyersanyagtermelés bónusz, napi belépési bónusz, leltár és hasonlók.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Azért szerintem 50 sem volt olyan borzalmas :D
Ha a játék oldalát nézzük, izgalmas és eseménydús volt :D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Engem az érdekelne,amit pár hónapja írt az egyik supos,hogy meg lehet növelni a térkép méretét :D

Nem lenne rossz kipróbálni ezen a világon ,főleg hogy elégè komoly világnak ígérkezik :p

Nah meg,hogy nem lehetne-e valami PP akciót csinálni kezdésre?ugyan nekem van bőven,de pár tag jelezte,hogy szívesen bevásárolna egy jó kis akcióval
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ja azt én se értem, hogy miért nincs pp akció. Nemzetközin minap is volt dupla pp.
 
Fent