V58 2.0

Deleted User - 1528109

Vendég
Stormbringer
a mi interjuk elmaradt ha gondolod megcsinalhatjuk valamikor

Majd megbeszeljuk:p

Hiányolom a swakos interjút!

Hát, igazából még sajnos fel sem kerestem az idő szűke miatt :(
Legutóbb annyi nevet írtatok, hogy nem győzöm őket utolérni :p De ami engem jelen pillanatban most nagyon érdekel, azaz, hogy egy új játékos mit gondol a játékról. Mert bár a tapasztalt bakák Intelmekkel látták el őket, de ez mit sem ér, ha nem olvasták az előző cikkeket. Valamilyen módon szeretném segíteni a játékukat. Éppen ezért egy rutintalan játékos lesz a következő alanyom is. Szerintem érdekes lesz és remélem tetszeni fog nektek is :p
 

Bosss

Active Member
A reakció pontszáma
94
Mikor indul az 58 ? most már biztos látjátok pontosabban ugye?
 

DeletedUser19612

Vendég
Szép estét.
V58-ra nem lesz beállítási javaslat?
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Szép estét.
V58-ra nem lesz beállítási javaslat?

Ez már egyszer meglett tárgyalva hogy felesleges bár mit is kérni,miután 2 világon se a kért beállításokat kapták a játékosok akik szavaztak,akkor annyiban lett hagyva hogy felesleges szavazást csinálni,hisz úgyis a központ határozza meg a világ beállításait!
 

DeletedUser19612

Vendég
A központ igen,de ezelőtt ahol annyi nagyobb klán,s nevesebb játékos indult mint 58-on fog,mindig a játékosok által kért beállítások lettek megadva.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
A központ igen,de ezelőtt ahol annyi nagyobb klán,s nevesebb játékos indult mint 58-on fog,mindig a játékosok által kért beállítások lettek megadva.

Lettek volna nagyobb klánok de mivel lassú világok jöttek egyik se ment be,megírták hogy addig várnak amíg egy gyorsabb világ nem indul,ha 58-on is 1,5 sebesség alatt lesz szerintem megint lesznek akik mégse mennek be!:rolleyes:
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Vagyis be mennek csak max pp-t gyűjtenek,azért várják sokan a beállításokat mert 2 lassú világ után ott a remény hogy egy gyorsabb világ jön!

De ez Novemberben úgyis kiderül!;)
 

DeletedUser19612

Vendég
Ez van biztosra indul,már 53 óta ez biztos.
Cotl v60-ról áttette az indulást,gondolom az Ez van miatt,így véleményem szerint amíg nem lép vissza az Ez van,addig Cotl sem..
Random sunyiban indul,semmilyen platformon nem jelezte az indulást,így ők kérdésesek.
HNK meg ugye gyors szerverre vár.
Így legrosszabb esetben is látható lesz 1 Ez van vs Cotl úgy hiszem.
Továbbá Dongábor vezette ASG is jelezte,ha véget ér 53,jönnek,kérdés az 53 végével vajon Gábor visszatér még,s ha igen,egyáltalán követi e még valaki..
S meglepetés klánok is azért várhatóak szerintem.
PL Hydra játékosok,ha nem is Hydra néven,bár ők lehet Tibax-al mennek HNK-ba.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
..,xD szeretnék megöregedni.. ne tessék meg haragudni Strom bácsi de vannak személyek akik ijesztőbbek a suppnál szóval nem nyilatkozom xD
De itt van pár tipp.. hogy végre Soul/Fine/Berta/Hori is becsajozzonxD és fel szedhessen valami pasit aki csajnak adja ki magát.. :D:p;)

KH, Csajozós dumák Nooboknak meg a Noobok vezetőjének!;):

-Leszel a dualom..?
-Leszel alvezér a klánba..?
-Lehetek a lovagod..?
-Vágnám a vonatod..
-Meg mutassam a vonatom..?
-Tegyek "Extra" védelmet a falvaidra?:p
-Van Fb/Skypeod? ott könnyebb beszélni..
-Téged még a nukek-al is védenélek!
-Érted át törném az NN. frontot!❤
-Érted át lépnék az ASG be!❤
-Érted szégyeníteném magam a CotL al 58on..!:p:D
-Neked le védeném a Winter armát!❤


Esetleg ha valamit kifelejtettem, írjátok csak le.. xD


hm.. Ez jóóóó :D De itt van még másik kettő ami szerintem nyerő lenne:
-Érted odaadnám a falvam
-van felesleges 100k pp-m szívesen neked adnám
 

DeletedUser18930

Vendég
Ez van biztosra indul,már 53 óta ez biztos.
Cotl v60-ról áttette az indulást,gondolom az Ez van miatt,így véleményem szerint amíg nem lép vissza az Ez van,addig Cotl sem..
Random sunyiban indul,semmilyen platformon nem jelezte az indulást,így ők kérdésesek.
HNK meg ugye gyors szerverre vár.
Így legrosszabb esetben is látható lesz 1 Ez van vs Cotl úgy hiszem.
Továbbá Dongábor vezette ASG is jelezte,ha véget ér 53,jönnek,kérdés az 53 végével vajon Gábor visszatér még,s ha igen,egyáltalán követi e még valaki..
S meglepetés klánok is azért várhatóak szerintem.
PL Hydra játékosok,ha nem is Hydra néven,bár ők lehet Tibax-al mennek HNK-ba.

Indulunk 58on. Elég hivatalos? :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Ez van biztosra indul,már 53 óta ez biztos.
Cotl v60-ról áttette az indulást,gondolom az Ez van miatt,így véleményem szerint amíg nem lép vissza az Ez van,addig Cotl sem..
Random sunyiban indul,semmilyen platformon nem jelezte az indulást,így ők kérdésesek.
HNK meg ugye gyors szerverre vár.
Így legrosszabb esetben is látható lesz 1 Ez van vs Cotl úgy hiszem.
Továbbá Dongábor vezette ASG is jelezte,ha véget ér 53,jönnek,kérdés az 53 végével vajon Gábor visszatér még,s ha igen,egyáltalán követi e még valaki..
S meglepetés klánok is azért várhatóak szerintem.
PL Hydra játékosok,ha nem is Hydra néven,bár ők lehet Tibax-al mennek HNK-ba.

Gábornak nincsen fiókja.
 
Fent