V58 2.0

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Engem az érdekelne,amit pár hónapja írt az egyik supos,hogy meg lehet növelni a térkép méretét :D

Nem lenne rossz kipróbálni ezen a világon ,főleg hogy elégè komoly világnak ígérkezik :p

Nah meg,hogy nem lehetne-e valami PP akciót csinálni kezdésre?ugyan nekem van bőven,de pár tag jelezte,hogy szívesen bevásárolna egy jó kis akcióval


Sima kotló szeró lesz nem tudom milyjlyen komolyságról beszélsz :rolleyes:
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Engem az érdekelne,amit pár hónapja írt az egyik supos,hogy meg lehet növelni a térkép méretét :D

Nem lenne rossz kipróbálni ezen a világon ,főleg hogy elégè komoly világnak ígérkezik :p

Nah meg,hogy nem lehetne-e valami PP akciót csinálni kezdésre?ugyan nekem van bőven,de pár tag jelezte,hogy szívesen bevásárolna egy jó kis akcióval

A prémium akciók véletlenszerűek.

A nagyobb világ egyelőre valószínűleg normál világon nem fog megvalósulni, mert nemzetközi szinten nem lehet ekkora eltérés sajnos és nem fogják engedélyezni. Esetleg egy Classic világon belül, tudnánk sokkal jobban játszani ezekkel a beállításokkal. De még biztosat nem tudok mondani. Tervezünk valami érdekesebbet indítani december elején, majd akkor kiderül milyen beállításokat sikerül akkora megvalósítani.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
A prémium akciók véletlenszerűek.

A nagyobb világ egyelőre valószínűleg normál világon nem fog megvalósulni, mert nemzetközi szinten nem lehet ekkora eltérés sajnos és nem fogják engedélyezni. Esetleg egy Classic világon belül, tudnánk sokkal jobban játszani ezekkel a beállításokkal. De még biztosat nem tudok mondani. Tervezünk valami érdekesebbet indítani december elején, majd akkor kiderül milyen beállításokat sikerül akkora megvalósítani.

A classic világok sem a régiek már,talán a C9 volt az utolsó ami ért valamit,de az sem az igazi :/
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
A prémium akciók véletlenszerűek.

A nagyobb világ egyelőre valószínűleg normál világon nem fog megvalósulni, mert nemzetközi szinten nem lehet ekkora eltérés sajnos és nem fogják engedélyezni. Esetleg egy Classic világon belül, tudnánk sokkal jobban játszani ezekkel a beállításokkal. De még biztosat nem tudok mondani. Tervezünk valami érdekesebbet indítani december elején, majd akkor kiderül milyen beállításokat sikerül akkora megvalósítani.

Akkor engem nagyon elkerül a véletlen,mert talán 2 éve kaptam akciót :p

Nem lehetne állítani rajta,hogy süruben jelenjen meg? :p

Valamibe csak bele tudtok szólni :oops:
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Az akciók általában hónapvégén vannak,itthon meg sok helyen 10-ig van fizetés:p,szóval mire megjön az ember fizetése már nincs akció:D!
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
A Statisztika azt támasztja alá hogy Tibax nagy általánosságba az ASG martalékává válik, befoglalásra kerül. Az ASG indul szervezetten így Tibax már most csomagolhat nemhogy még servergyőzelmi reményeket tápláljon.

Akkor nagy szerencsém van ,mert az ASG nem indul,ki ürült a kincstár :oops:
 
Fent