V2 terjeszkedés

DeletedUser

Vendég
Persze Persze tudjuk..:)
Talán majd a játékban is lesz valami látszata.. :D

Jahj megint elfelejtettem,hogy nektek teljesen más a front..Muszály egymást foglalni,mert mást nehéz.. :))
De lassan megjegyzem ám a felfogásotokat..:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Jajj, szasza, úgy várom már, hogy szemtől szembe kerüljünk a 11000 pontos faluban legördülő támadóitokkal. :) És hogy szembe kerülj az addig előkerülő problémákkal, amiket le kell majd küzdenetek. :) Sok sikert hozzá.
 

DeletedUser8631

Vendég
Jajj, szasza, úgy várom már, hogy szemtől szembe kerüljünk a 11000 pontos faluban legördülő támadóitokkal. :) És hogy szembe kerülj az addig előkerülő problémákkal, amiket le kell majd küzdenetek. :) Sok sikert hozzá.

Te meg miről beszélsz? megmondta, addigra mi már nem leszünk itt mire ideérnek. :cool:
 

DeletedUser

Vendég
Jajj, szasza, úgy várom már, hogy szemtől szembe kerüljünk a 11000 pontos faluban legördülő támadóitokkal. :) És hogy szembe kerülj az addig előkerülő problémákkal, amiket le kell majd küzdenetek. :) Sok sikert hozzá.

Nagyon tájékozott vagy :D(A vakság nem ciki) Nézd már meg az adatlapomat..hátha feltűnik,vagy még nem tanultad a számokat ? :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Nagyon tájékozott vagy :D(A vakság nem ciki) Nézd már meg az adatlapomat..hátha feltűnik,vagy még nem tanultad a számokat ? :D

A vakság valóban nem ciki, de az aki nem tud olvasni már sokkal nagyobb bajban van.

Nézd meg még1x mit írt, és tanuld meg értelmezni, ha tudsz olvasni.
 

DeletedUser1561

Vendég
Hát ismered a mondást, akinek nem inge, ne vegye magára. Ami LET top100 alapján összesen 4 emberre igaz. :) Vagy csak 3an támadnátok? Én úgy hallottam, nem ez a helyzet. :)
 

DeletedUser

Vendég
Amúgy hihetetlenül messze van a két klán egymástól úgyhogy nem tudom hogy a fenébe akartok harcolni egymással.

Még csak fenyegető lépéseket sem lehet tenni egymás ellen olyan nagy a távolság.:eek:
 

DeletedUser1561

Vendég
Szerintem egyértelmű... Megkérjük a NaMacsot, hogy adjanak pár falut a PX mellett. Mondjuk maisont! Pehyt nem lehet, mert ő a tartós helyettesités miatt már nem adhat falvakat a PHXnek. :-(
 

DeletedUser8631

Vendég
Kérjünk inkább Saurontól, Ő most úgy is osztogatja azokat.
 

DeletedUser1561

Vendég
De ő nincs közel PXhez. :-(

Különben is, milyen rencer(!) az, hogy külsőre beirsz, Skypeon meg nem köszönsz, kisfiam?!
 

DeletedUser8167

Vendég
a francba lehet ki kéne másznom most már a kocsmából mert amint hallom nagyon nyávognak a váraim alatt :D
 

DeletedUser

Vendég
na most ez milyen kérdés már?? :) azt hittem amúgy már abbahagytam... :p
 

DeletedUser1561

Vendég
Gyűlünk, gyűlünk. :) Lassan télleg lehet V2 terjeszkedésről beszélgetni. :)
 

DeletedUser8167

Vendég
én már abbahgytam , csak helyettesítenek nem is vagyok az eredeti PEHy :D

csak olyan szépen stagnálsz:) maison meg csak csökken :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Sajnos nem tudjuk, mennyire szeretnél a könyöködre segglyukat... Nem tudnál egy kicsit konkrétabb lenni? :)
 
Fent