V2 terjeszkedés

DeletedUser1561

Vendég
Mi akárkit szétszedünk ha a klánja nem elég összetartó mert minden azon múlik azért klánháború.
Sok viz lefolyik még addig a Dunán, mig elértek ide. :)

Az összetartásról csak két szó. Magnum, Blau2000 (amig támadások hiányában abba nem hagyta. :-D). Egyikük bevédése sem egyetlen klán műve volt. Szóval örülünk mi, hogy ti csak a saját klánotokra támaszkodtok. :) Azért lehet kérni egy jelentést az támadóitokról egy PXes átlagpontszámú faluból? Lécci-lécci!

Harlekint nem lehet ide sorolni, ő 1 falván szedte össze az összes védőpontját, miután rá üritette a maradék 1000et. :-D Csak viccelek. :-D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8167

Vendég
Lehetséges :)
Csak ne a fórumon mutasd meg, hogy mit tudsz,hanem a játékban,ott nem igazán van látszata... :)
Egyébként nem gondolod, hogy nem neked kellene itt írni? Te beszélsz,hogy mindenki tud inaktivtól foglalni,de legalább mi ellenségtől foglalunk,nem mint TE........ :)

Kérlek nézz egy statisztikát velem kapcsolatban és namacsal kapcsoaltban rögtön láthatod hogy LET-pontjaim illetve LEV pontjaim nem a béka segge alól kerültek ki:)
Ha meg jól megnezed lathatod hol terülök k34-en 310 faluval szembe kb 2400 namacs faluval egyebek közt olyan ellenfelekkel szemben mint maison vagy sirdh, akikról gondolom te is tudod hogy épp nem inaktiv bakák

Szóval mielőtt elkezdenél fikázni nézz körül hogy kit fikázol
 

DeletedUser8167

Vendég
ja másik szempont :) hogy mi nem egy 5ször kisebb klán ellen harcolunk mint ti hanem 5ször nagyobb ellen :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Te kis komoly. Inkább üritsd a falvaid kobaknak. Vagyis... Várj, mi visszük a fiókodat, nemde? :-D
 

DeletedUser8167

Vendég
a sok szövetségesetekkel már nagyobbak vagytok nálunk :D

legutóbb nekem indultál 130 óráról , és mi lett a vége karcoltad a falat max 15.re :... de semmit több de amint hallom most kapod az áldást ...örülj neki hogy nem rád koncentrálok hanem maisonre

Másik kiváncsiságból a hogy néztem a LEV- ranglistát és px-esek hatul vannak... nagyon kivancsi vagyok hogy pl.: szasza mit szólna ahhoz hogy kap mondjuk egy 500-as szeretett csomagot idozitve azzal mit kezd ?:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
500 Támadás?
Ja hogy nálad az sok? Falamat se karcolnád meg,akár hogy időzítesz..:)))
Mennyi kifogásod van neked ejj...És ha maison v. sirdrh a szomszédod akkor nem lehet foglalni?V. inkább nem tudsz?...
5x kisebb klánt támadunk?Bocsi,nem láttam, hol van leírva az,hogy csak nagyobbat lehet..:)
Most tehetünk mi arról,hogy a Szövetségeseinken kívül mindenki kisebb nálunk:DDD
Kellene a támadó összeállítás?:p Annyira rossz nem lehet,ha LET-ben top2. vagyunk.

Szóval az a helyzet,hogy itt nagyon megy nektek a dolog(Fórumon) de a játékban semmit nem látunk,hogy haladnátok...:)
 

DeletedUser

Vendég
500 Támadás?
Ja hogy nálad az sok? Falamat se karcolnád meg,akár hogy időzítesz..:)))
Mennyi kifogásod van neked ejj...És ha maison v. sirdrh a szomszédod akkor nem lehet foglalni?V. inkább nem tudsz?...
5x kisebb klánt támadunk?Bocsi,nem láttam, hol van leírva az,hogy csak nagyobbat lehet..:)
Most tehetünk mi arról,hogy a Szövetségeseinken kívül mindenki kisebb nálunk:DDD
Kellene a támadó összeállítás?:p Annyira rossz nem lehet,ha LET-ben top2. vagyunk.

Szóval az a helyzet,hogy itt nagyon megy nektek a dolog(Fórumon) de a játékban semmit nem látunk,hogy haladnátok...:)

A LET mértéke attól függ, milyen falut találsz. Amikor magára hagyott, saját seregeket ütsz le falukban, jóval többet kapsz mint egy szervezet támadásnál, ahol akár 10 védőfalu is összegyűlik. Ezt azért tisztázzuk. "Itt" és pl. Lord Sauronnál is úgy van annyi LET, hogy igen komolyan védett falukon deglenek ki a támadóink. Majd még találkozunk a játékban.
 

DeletedUser

Vendég
Gondoltam, hogy eddig is feltűnt nektek,hogy ****** vagytok :D
Hátha lesz ez jobb is nem? :D
 

DeletedUser

Vendég
Szórakoztató olvasni ahogy kóstolgatjátok egymást, tényleg!
Részemről elhiszem minden ellenfélről hogy ügyes játékos és egy valóban összetartó klán tagja, míg az ellenkezőjét be nem bizonyítja ;)

Kíváncsian várom a PX-MKK összecsapások alakulását...

Ami pedig a hétvégi akciónkat illeti, büszke vagyok a klánunkra. Nem azért mert elvettünk 140 falut egy aktív játékostól (aki beáll a nemesek elé, az aktívnak számít???), hanem mert a klán szinte minden tagja egy emberként vett részt az akcióban, ami igazán üdítő játékélményt eredményezett. Aki kíváncsi mennyi támadást hoztunk össze, az kutakodjon kicsit :p (és ez csak a bemelegítés volt :) )
 

DeletedUser1561

Vendég
@omoroka: Igen, már meg volt jegyezve, hogy a foglaló játékosok száma a szép, és nem a foglalt falvak száma.

@szasza: Ugye csak cukkolásból teszel úgy, mintha leragadtál volna az abbahagyók befoglalásának a fikázásánál? :D Ez már equliser óta nem trendi. :-D

Elhiszem, hogy sok nukeotok van, mert nem voltatok védekezésre még késztetve, amit nem is csodálok... :D De azt tudom, hogy 11000 pontos falvakban nem sok támadó fér el egy adott nukeban. :)

@Harli: Miért van LSnek (Lord Sauron) olyan sok LETje attól, ha a mi támadóink bevédett falvakon döglenek ki?? :-o

@LS: Omájgád, de értsd meg, valakit muszáj volt a CotR2 megüresedett helyére találni! A PX meg szóba sem állt velünk, hisz csak azt hangoztatják: "Nektek is Főnix a nevetek! De csak egy maradhat!!!" :-(

((L) Eda)
 

DeletedUser1561

Vendég
Szerintem is, de olyan jó beoltani. :-D Biztos a háttérből már jött a "drágám, ne játsszál már annyit!"
 

DeletedUser1561

Vendég
Köszi wolfie nevében is. 15 perces meló volt. :) De még nem indult el mindenki. :) Viszont ha most lebőgés lesz, nagyot esik a morálunk, szóval hajrá NaMacs, még van 2 nap bevédeni LSt!!! (ODA-whore megnyilvánulásunkat hallották)
 

DeletedUser8167

Vendég
szasza- eddig 2szer volt dolgom veletek.. egyszer Don Ben bekosltolt tőletek aminek az lett vége hogy elvettem egy falujat másodjára meg nani14 deritette fel 5 falumat és mikor meg viszonoztam kukkolást 10 falvára akkor jött már tőletek a sírás hogy miért piszkalom :D

23millio Lev ponttal mit akarsz ? :D s
 

DeletedUser8167

Vendég
halott tagokat csukott szemmel még a legamatőrebb emberek is legyőzik :D mint te :)
 
Fent