V2 terjeszkedés

DeletedUser

Vendég
Háát Pehy Téged sem az eszedért szeretnek :D


Az új divat a LEV lett? :D
Régen még a LET volt a menő :((
 

DeletedUser

Vendég
halott tagokat csukott szemmel még a legamatőrebb emberek is legyőzik :D mint te :)

Ezt pont nem neked kellene írnod...:D
Nem is tudom ki foglal társakat..Én legalább már ha szerinted halott,de legalább ellenségtől veszek el falut,nem mint te(Zombi) :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Háát Pehy Téged sem az eszedért szeretnek :D


Az új divat a LEV lett? :D
Régen még a LET volt a menő :((

Még nekem is van ennyi LEV-m, pedig aztán nem szórakoztatnak halálra a cicák. Akkor elképzelni sem tudom, hogy felétek mennyire aktívan támadgathatnak.
A LEV akkor menő, ha aktív tagokkal harcolsz.
 

DeletedUser

Vendég
4000 támadás, szépen összehoztátok (mennyi munkanélküli, és alvás-zavaros van odaát :confused:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Ha ettől neked jobb a lelkiismereted, akkor nyugodtan nevezz munkanélkülinek, meg alvászavarosnak. :) De ettől nem lesz sem több, sem kevesebb bejövőd. :-( Mi csak az 5éves tervben hiszünk! :-D

Izé, ha már munkanélküliség, akkor... Help me! Nincs prémre pénzem. :-( :D

Amúgy meg inkább ajánlj valami jó Animét, kifogytam a több100 részesekből... És akkor még ember sem lesz, aki támadásokat szervezzen ellenetek. :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Szörnyű időzónád lehet akkor. Nagyon szörnyű. Vasárnap reggelente arra ébredek, hogy Te meg Dusi jöttök a falvaimért 65-n, ezt majdnem minden 2. héten eljátszuk. Minden második héten 50-80 nuke.-val vagy elvisztek 1-1 falut, vagy nem. :D

Most látom eltűnt az aláírásod. Mi történt vele? A mai nap után amúgy javasolnám profilra rakd ki a bejövők maximális számát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Nah, hogy sikerült a tegnapi móka-kacagás? :D
Hallom hírét, hogy Dusi kollega is beszállt a faluk visszavételébe Mezi kollega mellett. Nem szép dolog. :D
 

DeletedUser8167

Vendég
na, mi lett a vége sauron elleni hadműveletet én szivom meg :D nem baj megint lesz plusz 30 millio LEV-em szasza remélem egyszer az utamba kerülsz :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Szegény Pehy, és már nincs idő odaérni sem. :-( Halp! Healp! Help! (Titkos területi békefenntartó klán hivószó)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mimike a titkos azért titkos mert kiléte homályba van
Most ha elmondanák akkor már nem lenne titkos :)
 

DeletedUser

Vendég
na, mi lett a vége sauron elleni hadműveletet én szivom meg :D nem baj megint lesz plusz 30 millio LEV-em szasza remélem egyszer az utamba kerülsz :)

Hehehe,ha rád kellene várnom,soha nem érnél ide...amilyen tempóban fejlődsz :D
mondjuk ügyi vagy nagyon,már a legutóbbi 20 foglalásodból egy ellenség is volt.. Aztaaaa,hogy bírtad? :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Hehehe,ha rád kellene várnom,soha nem érnél ide...amilyen tempóban fejlődsz :D
mondjuk ügyi vagy nagyon,már a legutóbbi 20 foglalásodból egy ellenség is volt.. Aztaaaa,hogy bírtad? :D

Bárcsak olyan okos lennél, hogy értenéd a jelenlegi frontok lényegét. Akkor nem hordanál össze butaságokat.
 

DeletedUser1561

Vendég
Bárcsak játszanátok, nem komolyan véve mások hülyeségeit. :) Nyomás inditani, 27én éles érkezés van újra Sauronra!
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést! Elfelejtettem, hogy itt mindig ti vagytok az okosabbak :p
 
Fent