V14 Off Topic

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A sok okos.Látjátok a klán életét belülről?Nem.A sok blama,az megy,meg a mysterden féle kitalációk,hogy az MHC tagok Montitól kapják a pp-t.Gondolkodjatok már mielőtt bármit is ideírtok.Itt a nagy utálat annak szól,hogy jelenleg sincs semmilyen receptje senkinek az Mhc ellen.Ahogy Kiowa is leírta,a Temp hibája,hogy Lord ennyi falut bukott,na és az ellenfél érdeme,hogy el is vette.Nem szétosztogatva lettek azok a faluk...Nem itt kell szídni az MHC-t hanem v14-en kéne megmutatni,hogy mit tudtok.
 

DeletedUser12405

Vendég
működésképtelenné váló címkéző script

mondjuk nekem ezen ragadt le a szemem..ezt hol lehet itt külsőn +találni:confused::)
Itt: http://forum.klanhaboru.hu/showpost.php?p=99488&postcount=1
Hmm, a nagy Skulls-ban ilyet nem használtak? Pedig úgy hallottam, a rántottát is onnan tanították a világ(ok)nak ;)

már megy is a tempnél a kapkodás az ossze vissza olvasztas, noname tagok bevetele fejetlenul.....de ezt mar megszoktuk régebben másoknál is..
...
SET )))))) kabaré...
Azok közül akik indították a klánt, Lord volt az utolsó. innen nézve még indokolt is a váltás.. aztán vagy fel, vagy le :)
Mindenesetre úgy tűnik, a korábbi vezetők lelépése után legalább egyben maradnak, míg a látszólag komolyabb gyökerekkel induló klánokat szimplán szétfújta a szél (HAVANA, KL, RD, CC)

Temp egyértelműen akkor bukott el teljesen, amikor hagyta hogy a Mhc körbefoglalja, felszedje körülötte a kisfalvakat. Nemláttak tovább az orruknál...
...vagy ott bukott el, hogy fűt-fát ígérgettetek nekik/ünk, aztán lám, mi lett a klánotokból? A fele olvadt az állítólagos ellenséghez.
Az hogy kinőttük magunkat az egyértelműen MHC felségterületnek ígérkező részen, igazából nem volt kalkulálható.. de nagyon nagy segítség lehetett volna a távoli régióknak (leginkább épp a CCnek), hogy megerősödjenek, amíg mi vergődünk a túlerővel. Az csak mérsékelten jött össze.
Pedig az volt a duma, h mi könnyen vagyunk, ha nem jön össze megyünk vissza 11re, vagy máshova, míg te/ti komolyan veszitek a világot.. hát előbb leléptél, mint mi.
Hmm, bár ha jól rémlik, v13on is a 'komolyan veszem' volt a duma, aztán ugyanaz? Mindig csak a duma? :)

Valószínűnek tartom, hogy klánja az egy napos kizárás alatt ölbe tett karral ült, és malmozott.. nem csodálkozom a csalódottságán és a döntésén.
A sok okos.Látjátok a klán életét belülről?Nem.
...
Temp hibája,hogy Lord ennyi falut bukott
Ti biztos jobban láttátok a TEMP-et belülről, hogy csak a nemlétező belső viszályokat említsem vagy arra is volt utalás, h mi Lord-ék miatt léptünk le, most meg ezek szerint Lord az ott maradtak miatt? Biztosss
Épp ahhoz még belülről se kell látni, hogy tudd, a klán nagyrésze 1 napon túli távra volt Lord-hoz képest. Nem tudták bevédeni, furcsa?
Pl. Chrom mestert ti se nagyon tudtátok bevédeni épp ő ellene, pedig hetek voltak rá, meg minimális távolság. Az más kérdés, h egyáltalán megérdemelte volna-e.
 

DeletedUser15174

Vendég
köszönöm damas

ui: sose voltam skulls tag...khmm még rajongó sem:)
 

DeletedUser11697

Vendég
akkor giga 001 a skulls-os? (neki is ilyen zöld szem az avatárja úgy emlékszek)
 

DeletedUser

Vendég
nem Giga sem volt az /puncs-giga azonos/...zöld szeműek nem koponyáznak:)
 

DeletedUser

Vendég
Vadi72 ..: Igye ismerosek ezek a szavak,,,,,:

......... a hó 19.06.. napján 15:37 órakor
na mint tudod ellégémeg romlot a viszonyunk a TEMP el az akadémia miat amiért folyton támadták őket!!

ebből ki folyolog lett fel bontva a szövi vellük és lett 2 napos MNT gondolom h be védjék nálunk is a falvaikat!!

A klánunkba több ember is szívesen lépne már be ozzátok a háborúba a TEMP ellen de keresztapu még nm egyezet belle!!

Gondolom azt is észre vetted h a TEMP csinált 1 al klánt annak ellenére h ők soha sem fognak de mind1..

Tőlünk kezdtek el toborozni embereket és sajnos páran mennek is és arra szeretnélek kérni h mielött több embert is át hívnak probáljh beszélni kleresztapuval h addig lépjünk be a háborúba hozzátok amég nem viszik el az embereinket meg nem erősödik meg az akadémiájuk mert akkor már nehezebb lesz!!


Erdekes mostmar hogy más fele fuj a szél, már minket szidsz.....big like:)



Damas : igy mér ertheto....
 

DeletedUser

Vendég
Egy bástyának, aki több mint egy napra van a társaitól, és a fronton "kínlódik".. neki kapásból járna egy alapvédelem a klántól.. -mert "Mi" így tanultuk a Skulls-ban meg az =MHC=ben.. Aztán ki tudja :)
 

DeletedUser15871

Vendég
oké montika sokan kérdeztük a véleményed:)
van ellég dolgod neked a klánál inkább meny visza oda:)
 

DeletedUser

Vendég
erre annyit mondok montipapa hogy én míg itt vagyok harcolok.
utobbi időbe barbárt foglaltam és?
ti is csak barbárokon tudtok feljutni?
eléggé ciki hogy csak azon keresztül megy ez a dolog.:)
(lásd restartka)

igen az =S= és a TEMP össze olvadt egy közös cél érdekébe ami miatt is alakult korábban a szövetség eme két klán közt:az MHC ellen.
beláttuk mind a két fél hibázott nem egyszer nem kétszer.
megbeszéltük a dolgokat ezért volt a hirtelen váltás.
de mostmár maradunk így.:)


KILL3R94 voltam/vagyok/leszek.:)
 

DeletedUser

Vendég
:))))))))))))))))))))))))))))))))))

Labello az ápolt ajkakért :) gyáááá
 

DeletedUser15675

Vendég
Ejj montikám. legalább értelmesen használnád a belsősödet ha már egyet összevakartál.:)
nekem az jutott az eszembe először,hogy csak kamuból fröcskölődik rátok,hogy úgy tűnjön mintha....:)
Ha tévedek,akkor tévedek,de már megint sajnálnom kell valakit,mert totál lejárattad.:DD...
 

DeletedUser15877

Vendég
azt tudjuk... :) Xd

Gamers_IRL_MMO%5B1%5D.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13279

Vendég
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy miért ilyen instabil most a V14? A szerver nem igen bírja a terhelést,ahogy látom, de ez többünknek veszteségeket okoz.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent