v13 chat

DeletedUser

Vendég
Business World

Kár hogy más vikágokon nincsen ilyen, mondjuk a v7-en és nem csak épületnél,hanem mondjuk seregnél :D
De kitalálhatnának olyat is pl, hogy a sereged 50%-al nagyobb lehetne dupla prémcsiért :D
és akkor biztos mi nyernénk :D:D :p

A sok sóher meg csak menjen vissza a napi 8 órás munkájába gürizni :D :p
[SPOIL]most biztos sokan utálnak :D[/SPOIL]
 

DeletedUser14276

Vendég
MHC v13-on?

Ilyen névkoppintós társaságot...
Szégyen!:((
 

DeletedUser12157

Vendég
Nem tudom ki olyan savanyú lélek, akinek a 2 hete[!] kint lévő képünkkel gondja volt, és feljelentett minket, de minden esetre, gratulálok ehhez :D
 

DeletedUser8631

Vendég
Nem, nem vették le.

Én magam vettem le, mert írtak nekem.

II. János Pápa, rajta egy felírat: "go away noob", és 1 mutató kéz :)))

Mivel vallási utalást takar, ezért jogos, és bizony sértő lehet egyes mélyebb hitű keresztények számára. Ezen nem kell meglepődni, tessék örülni, hogy csak szóltak érte.
 

DeletedUser12157

Vendég
Mivel vallási utalást takar, ezért jogos, és bizony sértő lehet egyes mélyebb hitű keresztények számára. Ezen nem kell meglepődni, tessék örülni, hogy csak szóltak érte.

Vagy csak valaki "bosszút" akar állni rajtunk :)
 

DeletedUser11266

Vendég
...igen...ez szinte kizárt a KH-n és jóval valószínűbb,hogy egy szentfazék volt. :p
Chaoss,ébredj már frel!:)

...az "ébredj/jj az egy vagy két "j"?:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Red,az "ébreggy",tehát nulla "j":D

Mimi,ezzel az erővel sokan sérthetik egy vallás nézeteit azzal,hogy nem hisznek valamely felsőbbrendü "istenség" létezésében..nincs jobb dolguk?:DD
 

DeletedUser11266

Vendég
Na az ébreggyre nem is gondoltam:)

Visszatérve.Itt szó sem volt erről.
Kár Headshot-ot lehurrogni.Teljesen egyértelmű,hogy nem egy mélyen vallásos embert sértett ez az ártatlan címer....99.99%
A hasonló feljelentések egyszerű stratégiai elemmé váltak.Nem gondolja Mimike-Chaoss,hogy a náci-gyanús falunevekért a holokauszt áldozatai jelentik fel a tulajdonosokat,aztán meg véletlenszerűen foglalódnak a falvai....
 

DeletedUser

Vendég
Red,az "ébreggy",tehát nulla "j":D

Mimi,ezzel az erővel sokan sérthetik egy vallás nézeteit azzal,hogy nem hisznek valamely felsőbbrendü "istenség" létezésében..nincs jobb dolguk?:DD


Neki joga van hinni, nekem jogom van nem hinni. Azzal, hogy nem hiszek, nem sértem meg senki vallását. De ha Mohamedet leborotválva, hamburgerevés közben ábrázolom, azzal már igen, mert gúnyt űzök az ő jelképéből. Teljesen helyes eljárás az Innogames részéről, hogy nem kíván vallási, politikai nézeteltérésekben egyik oldalra se állni, és ezért tiltja az ilyen jellegű megnyilvánulásokat.

A szabályzat idevonatkozó része teljesen egyértelmű. Persze ilyenkor tök jó a feljelentőt fikázni, de azért talán a feljelentettet se kellene nagyon vállon veregetni, hogy "jól csináltad, szabálytalankodj még, mert az a király".
 

DeletedUser

Vendég
Ne bízzatok bennük!

Egy nem ide vágó téma! Van egy klán a v13-on, akikben nem szabad megbízni és ez az IH! Ha szövetséget kötnek veled, akkor jól vigyázz, hogy ne nőjenek túl, mert akkor a szövetségből háború lesz!
 

DeletedUser

Vendég
Egy nem ide vágó téma! Van egy klán a v13-on, akikben nem szabad megbízni és ez az IH! Ha szövetséget kötnek veled, akkor jól vigyázz, hogy ne nőjenek túl, mert akkor a szövetségből háború lesz!

Szerintem írd ki minden világ összes topicjában. :confused:
Ki a francot érdekel ez a klán? :confused:
 
Fent