v13 chat

DeletedUser8631

Vendég
Na az ébreggyre nem is gondoltam:)

A hasonló feljelentések egyszerű stratégiai elemmé váltak.Nem gondolja Mimike-Chaoss,hogy a náci-gyanús falunevekért a holokauszt áldozatai jelentik fel a tulajdonosokat,aztán meg véletlenszerűen foglalódnak a falvai....

A kettőt ne próbáld meg hasonlítgatni. Olyan távol áll a vallás/hit és a holokauszt egymástól, mint Pistike néni egy világ megnyerésétől.
Azonban ettől függetlenül ha hívő lennél (ha egyáltalán hinnél magadon kívűl bármiben is) megértenéd miről is beszélek. Nem szeretem, ha Istent és az utca sarkon álló hölgyet egy mondatban említik. Exemnek is szóvátettem. Nem vagyok az a mélységesen hívő akik papnak mennek, azonban hiszek valamiben amit nem szeretek ha kigúnyolnak, vagy esetleg káromkodáshoz használják. Szoktam káromkodni, széles a szóválasztékom benne, de van egy határ amit nem lépek túl és ezt mástól is elvárom.
A náci falunevek pedig nem csak a holokausztban résztvevőket sértik, hanem az önérzettel és együttérzéssel rendelkezőknek is bántja a szemét. Ezek után meg sem merem már kérdezni, hogy gondolom Te az ilyenek felett szemet húnysz, még ha az 10 kontival arrébb is van, és majd jelented akkor amikor odaérsz mellé.
 

DeletedUser11266

Vendég
Ennek már semmi köze ahhoz,hogy szerinted Headshot tévesen csak rosszindulatot tételez fel a feljelentőről.
Te itt belekavartad a vallásosságot,miközben csak arra próbáltam rávilágítani,hogy valószínüleg headshot-nak van igaza.

"Azonban ettől függetlenül ha hívő lennél (ha egyáltalán hinnél magadon kívűl bármiben is) megértenéd miről is beszélek."

...hogy te milyen jól tájékozott vagy,hogy én miben hiszek vagy nem.Nem vagy te eszednél már ne haragudj.

"Nem szeretem, ha Istent és az utca sarkon álló hölgyet egy mondatban említik. Exemnek is szóvátettem. Nem vagyok az a mélységesen hívő akik papnak mennek, azonban hiszek valamiben amit nem szeretek ha kigúnyolnak, vagy esetleg káromkodáshoz használják. Szoktam káromkodni, széles a szóválasztékom benne, de van egy határ amit nem lépek túl és ezt mástól is elvárom."


Ezeknek mi köze az eredeti témához?!

"A náci falunevek pedig nem csak a holokausztban résztvevőket sértik, hanem az önérzettel és együttérzéssel rendelkezőknek is bántja a szemét."

...és végezetül itt derül ki,hogy te nem is akarod érteni amit írok.Neked csak az a lényeg,hogy "habzó szájjal" hirdessd az igét!

Leírom mégegyszer utoljára:

A sértő vagy annak vélt profilok,falunevek feljelentői csak minimális esetben teszik azt meggyőződésből,erkölcsi okok miatt.Így Haedshot joggal feltételezte az egyszerű rosszindulatot.Te meg leugattad.Ennyi.

Neked meg azt tanácsolom,hogy vedd figyelembe azt,hogy sok világi embert meg vallások és a "zászlójuk" alatt,vagy arra hivatkozva elkövetett disznóságok sértik!
Azért mert te egy vallás híve vagy nem emel sem egy másik vallás híve,sem egy világi de még egy ateista fölé sem!
 

DeletedUser1561

Vendég
Ebben nincs semmi rosszindulat. Aki k....nak áll, az ne sírjon, ha b....k. Ha szánt szándékkal vallást, holokausztot kifigurázó képet, falunevet, (klán)profilt raksz ki, akkor ne csodálkozz, mikor feljelentenek. Ráadásul a saját hülyeséged miatt: mert képtelen voltál egy mindezektől függetlenedni akaró játékban a saját nézeteidet félretenni. Mert az is egyfajta nézet, ha viccesnek találod, amint (Uhrin) Benedek mutogat az ujjával, és n00boz. És az is a saját nézeteidet mutatja, ha ilyen-olyan helyszínekről nevezed el a falvaidat. Az egész egy kalap.

Az már más tészta, hogy mindezt azonnal, vagy csak akkor teszik meg, amikor melléd érnek. Taktika+bosszú. A feljelentőt ahhoz nem zavarta eléggé, hogy azonnal jelentse, de ahhoz már eléggé zavarta, hogy kivárja a megfelelő időpontot. Akarom mondani, mivel azonnal jelenteni kell az ilyesmit... Nem vette észre addig, amíg tőszomszédok nem lettek, és közelebbről meg nem nézte a falvaid. :)

Ez esetben azonban egy klán logójáról volt szó, és a profilból 1 emberen kívül nem nagyon lehet tudni, hogy pontosan kinek van még vezéri, alvezéri rangja, vagyis hogy kiket lehet(ne) kizárni. Mellesleg eléggé köztudott (szerintem), hogy ilyen esetekben először (pont emiatt) szól a support vezérnek, hogy szedje le a képet.

Szóval itt nem nagyon lehet sem taktikáról, sem bosszúról beszélni. Egyszerű szemszúrásról max.
 

DeletedUser8631

Vendég
Akkor idézem a teljes hozzászólásod.

Kár Headshot-ot lehurrogni.Teljesen egyértelmű,hogy nem egy mélyen vallásos embert sértett ez az ártatlan címer....99.99%
A hasonló feljelentések egyszerű stratégiai elemmé váltak.Nem gondolja Mimike-Chaoss,hogy a náci-gyanús falunevekért a holokauszt áldozatai jelentik fel a tulajdonosokat,aztán meg véletlenszerűen foglalódnak a falvai....

99,99%-t írtál, hogy biztos bosszúból dobták fel. Mert Te annyira biztos vagy benne, hogy nem egy hívő volt, mivel mint írod, nem a holokauszt áldozatai jelentik a náci-gyanús faluneveket. Ártatlan címernek nevezel egy vallás kifigurázásáról szóló képet. Na itt jön képbe már az, hogy Te semmiben nem hiszel(ezek után már az is kérdéses magadban hiszel e).



"Nem szeretem, ha Istent és az utca sarkon álló hölgyet egy mondatban említik. Exemnek is szóvátettem. Nem vagyok az a mélységesen hívő akik papnak mennek, azonban hiszek valamiben amit nem szeretek ha kigúnyolnak, vagy esetleg káromkodáshoz használják. Szoktam káromkodni, széles a szóválasztékom benne, de van egy határ amit nem lépek túl és ezt mástól is elvárom."


Ezeknek mi köze az eredeti témához?!
Az eredeti téma egy olyan ártatlan címerről szól, ami a valláshoz köthető, és csupán megpróbáltam rávilágítani számodra, hogy miért is nem helytálló az a bizonyos feltételezés, hogy bosszúból tették. De Te ezt soha sem fogod megérteni ezek szerint.

"A náci falunevek pedig nem csak a holokausztban résztvevőket sértik, hanem az önérzettel és együttérzéssel rendelkezőknek is bántja a szemét."

...és végezetül itt derül ki,hogy te nem is akarod érteni amit írok.Neked csak az a lényeg,hogy "habzó szájjal" hirdessd az igét!
Itt derül ki, hogy Téged konkrétan semmi sem érdekel, csak akkor ha bizonyos előnyhöz juthatsz vele. Te hoztad fel a holokauszt áldozatait, tehát ne próbálj meg félremagyarázni.

Leírom mégegyszer utoljára:

A sértő vagy annak vélt profilok,falunevek feljelentői csak minimális esetben teszik azt meggyőződésből,erkölcsi okok miatt.Így Haedshot joggal feltételezte az egyszerű rosszindulatot.Te meg leugattad.Ennyi.

Leugatni Te akarsz engem, csak az álltalam leírtak félremagyarázásán kívűl másra nem futja. Vagy pedig értelmezni nem tudod, tedd ahova akarod. Leírtam, hogy egy rossz feltételezés az, hogy bosszúból jelentették egy ártatlan címer miatt ami a klán profilján szerepelt. Ha ismered az idevágó szabályzatot akkor tudnod kellene miről is írok.

Neked meg azt tanácsolom,hogy vedd figyelembe azt,hogy sok világi embert meg vallások és a "zászlójuk" alatt,vagy arra hivatkozva elkövetett disznóságok sértik!
Azért mert te egy vallás híve vagy nem emel sem egy másik vallás híve,sem egy világi de még egy ateista fölé sem!

Köszönöm a tanácsod, de mivel nem szorulok rá nem kívánom megfogadni. Tisztában vagyok a történelemmel, nem kell bemutatnod, azonban továbbra sem lehet egy vallást/hitet keverni/összehasonlítani egy vagy több megtörtént eseménnyel, mely több ezer/millió halottat hagyott maga után.
Azt hiszem sehol sem írtam, hogy bármi, esetleg bárki más fölé emelném magam, vagy esetleg emeltetném, ez ismételten a Te félremagyarázásod, amivell próbálsz fogást találni.

Tehát, a feltételezés valóságalapját nem fogom megcáfolni, miszerint feljelenhették bosszúból, de ez nem 99.99%.
 

DeletedUser11266

Vendég
" -Ártatlan címernek nevezel egy vallás kifigurázásáról szóló képet"
-"Nem szeretem, ha Istent és az utca sarkon álló hölgyet egy mondatban említik
-azonban hiszek valamiben amit nem szeretek ha kigúnyolnak, vagy esetleg káromkodáshoz használják


Azon a képen szó sem volt a vallás kifigurázásáról,sem káromkodás nem volt benne,és az általad említett "Isten-örömlány" képivilág meg főleg nem.Te csinálsz belőle ügyet,mintha ez a kép annyira durva lenne,hogy miatta széplelkű emberek heteken keresztül a hideg verejtékükben fürödve riadnának fel éjszakánként:)
Egyáltalán az eredeti témának semmi köze a valláshoz.Egyszerűen haedshot feltételezéséről indítottam vitát.
Szándékosan nem "indítottunkat" írtam.Mert részedről ez nem vita,hanem személyeskedés az első hsz-dtől kezdve.

"Na itt jön képbe már az, hogy Te semmiben nem hiszel(ezek után már az is kérdéses magadban hiszel e).

Ez a kifejezetten szar demagóg duma egyáltalán,hogy jön ide?Egyáltalán egy ilyen primitíven összetákolt következtetéslánc alapján,hogy van képed,bátorságod kijelenteni,hogy én hiszek-e bármiben is,vagy sem?!

"azonban továbbra sem lehet egy vallást/hitet keverni/összehasonlítani egy vagy több megtörtént eseménnyel, mely több ezer/millió halottat hagyott maga után."

Itt senki sem hasonlított össze semmit.Egy egyszerű párhuzamot vontam a feljelentgetők típusai között.Ennek semmi köze sem a valláshoz sem a történelemhez...egyáltalán,hogy jön ez ide?!
Azt már csak halkan írom,hogy mekkora óriási baromságot írtál fentebb.De mivel a szabályzat tiltja sajna nem mehetek bele teológiai vitákba és abba sem,hogy a több tízezer szerb ortodox lemészárlásának mennyire volt köze a valláshoz...igen,pisloghatsz,őket is haláltáborokba vitték a több millió "nem a vallásuk miatt odahurcolt" zsidók mellé.

"a Te félremagyarázásod, amivell próbálsz fogást találni."

Eszenben sincs,eleve fogantyúk garmadái vannak a hsz-eidben.
 

DeletedUser11266

Vendég
De tudod mit?Eleve sánta az egész...most így visszaolvasva látszik az,hogy neked tök mindegy mi volt a képen,a lényeg az volt hogy személyesen velem kötözködj.
Írhattam volna én azt is,hogy mentsük meg a fókákat,valszeg abban is hibát találtál volna:)
De ugye olyan jó arctalanul háborogni,észt osztani,szenteskedni,pedig lehet mint ahogy csak te is találgatásokba bocsátkozol a személyemet illetően,nekem rólad a hsz-eid alapján egy öreg,arrogáns "otthoncsapkodomazasztalt" faszi vagy.
 

DeletedUser

Vendég
Nem azért,de akit vallási dolgok sértenek az húzzon kh-ról,hisz az 1gész kh agresszióra épül...márpedig 1vallásos akkor mit keres itt? ja,hogy maga a vallás is agresszív terjeszkedés eredménye...hát akkor meg +int csak ne itt sírjon ha lát valamit
 

DeletedUser8631

Vendég
De tudod mit?Eleve sánta az egész...most így visszaolvasva látszik az,hogy neked tök mindegy mi volt a képen,a lényeg az volt hogy személyesen velem kötözködj.
Írhattam volna én azt is,hogy mentsük meg a fókákat,valszeg abban is hibát találtál volna:)
De ugye olyan jó arctalanul háborogni,észt osztani,szenteskedni,pedig lehet mint ahogy csak te is találgatásokba bocsátkozol a személyemet illetően,nekem rólad a hsz-eid alapján egy öreg,arrogáns "otthoncsapkodomazasztalt" faszi vagy.

Sánta hát, hisz Te szólítottál meg elsőnek, és hurrogtál le, tehát a belekötés a másikba Tőled ered.
Ne akard belekavarni az RL-t, mert ez már egy lerágott csont, Te is arctalanul és egy Redsacro nevezetű fórum profil mögé bújva mondod a magadét, tehát nem kell a fölösleges duma. 1 feltételezésem volt Rólad, hogy Te nem hiszel semmiben, ellenben Te már alapból úgy indítasz, hogy sértegetsz, amit szánalmasnak tartok.

Következő hozzászólásodat majd akkorra várom, ha arra reagálsz amit írok, és nem pedig megpróbálsz félremagyarázni egyes kiragadott mondatokat, mivel arra mindenki képes.
 

DeletedUser8631

Vendég
Nem azért,de akit vallási dolgok sértenek az húzzon kh-ról,hisz az 1gész kh agresszióra épül...márpedig 1vallásos akkor mit keres itt? ja,hogy maga a vallás is agresszív terjeszkedés eredménye...hát akkor meg +int csak ne itt sírjon ha lát valamit

Neked fogalmad sincsen a vallásról, igaz? Egyáltalán tudod értelmezni amit leírtál?

A játék amit játszol (gondolom én játszol, különben nem fórumoznál, de az is lehet, hogy csak egy troll vagy) igyekszik minden politikai és vallási eszmétől függetleníteni magát, és pontosan ezért hozta azokat a bizonyos szabályokat amiket, ha Te is játszol be kell tartanod ugyan úgy mint bárki másnak. Gondolom ismered a szabályzatot.
Tehát gondold át még 1x kérlek miket írsz, és mielött elküldöd értelmezd is.
Az pedig, hogy egy vallás agresszívan terjeszkedne nem 100%-ban igaz.
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom mimike /lehet 1Troll lány vagy..csak ahogy te is fogalmaztál/

a vallás pedig erőszakos terjeszkedés része...melynek leginkább a haszonszerzés volt a fő mozgató rugója,hisz a vallásnál és a háborúnál nem igen létezik nagyobb haszonszerzési lehetőség.../1dül a bankrendszer/ keresztesháborúk stb szinte bármelyik vallási irányzatot lehet példának hozni

azt meg,hogy fogalmam nincs az kicsit erős..végülis 14-es koromig jártam olyan suliba,csak engem sosem fogott meg,mert a vallás 99%-a hazugság,de amúgy semmi bajom vele...nem hiszek,de attól még egyenes ember módjára élem az életem.

ebben a játékban nincsenek szabályok...hogy miért? mert itt nem a szabályok,hanem a bratyizások irányítanak..ki-kivel milyen viszonyt tudott kialakítani
 

DeletedUser

Vendég
imádom mikor az önmagukat professzoroknak képzelők a másikat lefitymálják..troll-noob...de,hogy már 1re több csaj is ezt használja..kész vicc-egylet lassan a kh:)
 

DeletedUser

Vendég
ebben a játékban nincsenek szabályok...hogy miért? mert itt nem a szabályok,hanem a bratyizások irányítanak..ki-kivel milyen viszonyt tudott kialakítani

Azért ez a kijelentés... hogyismondjamcsak... elég védhetetlennek tűnik számomra. Vannak szabályok, én olvastam is őket (meg is tanultam, mert kellett). Te meg regeléskor beikszeltél egy checkboxot, hogy olvastad és elfogadod őket.

Amit pedig bratyizásnak nevezel azt egy stratégiai játékban diplomáciának is szoktuk mondani.
 

DeletedUser

Vendég
Synkel

én teljesen másra gondoltam bratyizás alatt;) igazad van..nem olvastam,de nem is érdekel...3év után minek foglalkozzak vele..ismerem őket/fejből is kitalálja az ember,vagy mások által találkozik velük/-játszogatok-viszonylag eredményesen-tiltani nem tudnak-nem szokásom naponta másokat jelentgetni...kell még valami? :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Komolyan mondom, jókat röhögök...

És hogy elmondjam a véleményem, Sacronak is igaza van, és Miminek is!

De...

Majd pont egy pap, vagy egy nagyon mélyen vallásos ember fog KH-zni, ami alapból is a pusztításról, az ellenség és az összes játékos bezúzásáról szól?
Nem véres játék, de nekem ez akkor is furcsa :)

Ha eddig nem volt senkinek probléma a címer, akkor most meg hirtelen probléma lett?

Mellesleg, nem káromkodó jellegű írás volt rajta, sőt, nem is mi tettük rá, ha beírod a google képekhez hogy noob, kidobja.

Mimike, téged nem a kép sért, inkább szeretsz beleszólni mindenbe, ahogy láttam már jó pár topikban... :)

Na mind1, van új képünk, remélem nem lesz valami savanyú ember aki jelent minket hogy "Feketében vannak, a xy családtagom temetésére emlékeztet, vegyük le azonnal" :)))

Vicces...

Mellesleg:

Nem akartunk János-ból gúnyt űzni, a kép nem azért került ki.
 

DeletedUser8631

Vendég
Majd pont egy pap, vagy egy nagyon mélyen vallásos ember fog KH-zni, ami alapból is a pusztításról, az ellenség és az összes játékos bezúzásáról szól?
Nem véres játék, de nekem ez akkor is furcsa :)
Csak egy kérdés. Miért kizáró ok az, hogy valaki vallásos és egy ilyen játékkal játszon?

Nem akartunk János-ból gúnyt űzni, a kép nem azért került ki.[/B]

Elhiszem, hogy nem az volt az alap cél, nem is feltételeztem, csupán szerettem volna rávilágítani, hogy nem 99.99%ig biztos, hogy bosszúból tették. Szerintem nem ugattalak le, hisz normális hangvitelű volt a hozzászólásom. Valamint sehol nem említettem, hogy a képen káromkodás volt, szimpla kifigurázása egy vallás már nem élő képviselőjének

Valóban taktikai elemmé nőtte ki magát egy játékos feljelentgetése amikor támadás alatt áll, hisz mindenki támadhatóra lesz alapból kizárva. Ez véleményem szerint az önkizáratások elkerülése végett lehetett bevezetve, de cserébe a támadó oldal kapott egy újabb taktikai elemet. Sajnálatos, hogy egyesek erre használják a szabályzatot.

Kedves Giga 001 részére pedig a válaszom: Nincsen két hatalmas mellem, de van helyette más.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem 8,csak gondoltam nem árt 1kis pacsi,hogy figyeljünk már oda a megnevezésekre;)
 

DeletedUser8631

Vendég
Nekem 8,csak gondoltam nem árt 1kis pacsi,hogy figyeljünk már oda a megnevezésekre;)

Milyen megnevezésre gondolsz?

A kérdésem pedig továbbra is fenttartom.
Csak egy kérdés. Miért kizáró ok az, hogy valaki vallásos és egy ilyen játékkal játszon?
 

DeletedUser

Vendég
+nevezés? Troll és hasonlók

kizáró ok? sosem írtam,hogy kizáró ok..csupán 1vallásos ember 1agresszív játékban játszik,akkor ne hivatkozzon a vallásra,mert a vallása miatt zavarja valami kép....1vallásost akkor az agresszió is zavarjon;)
 

DeletedUser8631

Vendég
+nevezés? Troll és hasonlók

kizáró ok? sosem írtam,hogy kizáró ok..csupán 1vallásos ember 1agresszív játékban játszik,akkor ne hivatkozzon a vallásra,mert a vallása miatt zavarja valami kép....1vallásost akkor az agresszió is zavarjon;)

Zavar az agresszió, azonban ugyan úgy játszottam FPS-l mint bármilyen más játékkal. Az agresszió egy játékban teljesen más mint a való életben. Elítélem az agresszió bármilyen formáját, de függetlenül ettől szeretek játszani, és egy álltalam játszott játékban, mely kimondottan el akarja határolni magát bármiféle politikai, etnikai vagy vallási eszméktől, és erre hozott szabályokat is ne engedje már teljesen jogosan, hogy hasonló dolgokkal szórakozzanak egyesek, még ha nem is volt a céljük ama személy kifigurázása. Figyelmeztették a vezetőséget, hogy probléma van a címerrel, levették és ennyi. Teszem hozzá, teljesen korrektül csak figyelmeztetve lettek.

Troll? Hát a hozzászólásod olyan agresszív és semmitmondó volt, hogy számomra az jött le, egy fórumtroll lehetsz, hisz ha átgondoltad volna milyen hülyeség lesz abból amit leírsz le sem írtad volna.
 
Fent