v13 chat

DeletedUser

Vendég
fórumtroll? szerintem meg nem sok az eltérés a valós élet és a játék között..aki itt jellemtelen az több,mint fix,hogy az életben is..találkoztam már pár kh gamerrel személyesen és a kép nem változott a személyes taliknál sem,mint amit a játékban alkottam az illetőről;) csak nevetek azokon,akik életre hivatkozva váltják ki a játékot

én is FPS-tem..UT stb..szét is baxtam szó szerint a gépet,mik elkapott az ideg:D na akkor be is fejeztem

semmitmondó? aki csukott szemekkel járkál és befogott fülekkel,annak minden semmitmondó lesz,hisz csak a saját igazát véli igaznak
 

DeletedUser3242

Vendég
pl =Isten=fedőnevű játékost is végül 13 világban ugyanezen néven tett ámokfutás után szerencsésen felszólították a névváltoztatásra, és bár én nem jelentettem volna, de soha ennyire hálás a supportnak még nem voltam, szerverek óta nehezen emésztettem ha megláttam a nevét akár.
logikusan nem bosszúból szervereken át...illetővel semmi konfliktusom nem volt, érintkezés minimális.

a játékbeli agressziót pedig elég mókás a való életbeli agresszióhoz hasonlítani,tudod ha elveszik a falud, nem halsz meg az élet megy tovább :p
 

DeletedUser

Vendég
találkoztam vele a játékban..nem zavart,mert nem hiszek benne:)

igazad van..nem halsz meg,de a játékban sem halsz meg,hisz kapsz másikat az utolsó falud elvétele után...ergo a játékban is élsz tovább
 

DeletedUser

Vendég
A szabályok le vannak irva,a profil amiről beszéltek az szabály ellenes volt.
Levette,kicserélte,ennyi a történet.
.
Vitázni a vallásról (mindegy melyikről) felesleges.
A tények,a történelem bebizonyitotta,hogy igenis a legkárosabb szenvedélye az emberiségnek.
Nem volt olyan vallás az emberiség történelmében,amely ha hatalomra jutott ne kezdett volna erőszakkal tériteni.
Isten (de nevezhetjük Mohamed,Siva,stb..nek is) nevében több embert öltek mint bármelyik háborúban.
Most se rajtuk múlik,hogy nem tehetik meg.
Az emberiség felnőtt,ledobta magáról a vallás sötét leplét.
Sok titokra fény derült amit évszázadok alatt titkoltak,megmásitottak,elferditettek.
A Biblia az egy ragyogó mestermunka.Emberek irták embereknek.Ennyi,semmivel se több.
Amit pedig emberek irnak,arról ha lemossuk a ráöntött csokoládé mázt,akkor előtűnik az emberi gyarlóság,a harácsolás,a hatalom utáni vágy,a gazdagság utáni esztelen hajsza.

Minden tiszteletem azoké akik hisznek valamiben.
Higyjenek,de ne kényszeritsék a saját gyermekeiket a Hitre.
Majd eldönti Ő,ha felnőtt és tapasztalt eleget.
 

DeletedUser

Vendég
Valami újdonság? :)
Csend van itt...

Conyk, neked most egyetlen célod, hogy mielőbb senior memberré válj? Kérd meg Sajtmacskát, hogy írja át a bizbaszt a neved alatt, de légy szíves, ha ennél értelmesebb hsz-ek nem telnek tőled, inkább fogd be a szád.


Többiektől elnézést kérek az offért.
 

DeletedUser

Vendég
Conyk, neked most egyetlen célod, hogy mielőbb senior memberré válj? Kérd meg Sajtmacskát, hogy írja át a bizbaszt a neved alatt, de légy szíves, ha ennél értelmesebb hsz-ek nem telnek tőled, inkább fogd be a szád.


Többiektől elnézést kérek az offért.

Csak is a seniorról szólt..
Már kussban is leszek...

Bocs az offért!
 

DeletedUser12157

Vendég
Egy "chat" topicban hogy a p.csába lehet offolni????

Rákattiiintaaasz a "Hozzászólás"-ra, esetleg a "Gyors válasz"-ra éppenséggel még a "Quota" --> Idézésre.

Beírsz a fehér 29,5 cm hosszú és 7,4 cm magasságú szövegdobozba valamit, szépen esetleg csúnyán.

Amennyiben a "Szépet" választod, szépen kiteszed a mondatvégi írásjeleket, eljátszod hogy te vagy Einstein reinkarnációja, leoltasz mindenkit, bevágsz 1 doboz sört, elszívsz 1 cigit, bevágsz 1 doboz sört, elmész a wc-re, és csak ezután küldöd el a választ.

Ezért is olyan idegesítő, mikor látod hogy valaki fent van, ráírsz, de közben még sincs a gépnél, mert ugyebár eljátssza egy másik topikban hogy ő Einstein reinkarnációja, leolt mindenkit, bevág 1 doboz sört, elszív 1 cigit, bevág 1 doboz sört, elmegy wc-re, és csak azután küldi el a választ.

Te idegességedbe kilépsz, mert ugyebár nem válaszol a privát levélre.

Erre 2 nap múlva feljössz, látod fent van, ráírsz mert ő is, de közben ő most a másik topikban huszárkodik.

Amennyiben a "Csúnyát" választod, szépen kiteszed a mondatvégi írásjeleket, eljátszod hogy te vagy Einstein reinkarnációja, leoltasz mindenkit, bevágsz 1 doboz sört, elszívsz 1 cigit, bevágsz 1 doboz sört, elmész a wc-re, és csak ezután küldöd el a választ.

Ezek a tipikus esetek.

Akkor most nézzük a sok analfabétát, akik amúgy Erdélyiek, és nem is analfabéták, csak a sok okos, szép, ügyes Magyar mint Én, nem fogják fel hogy azért nem tud szegény kölyök ékezettel írni, mert nincs ékezete a billentyűzetén!

Ha erre jössz te kedves Bond barátom, tesóm, spanom, haverom, és elakarod magyarázni a Magyar-nak hogy miért nem bír ékezettel írni, [de amúgy tök helyesen ír...] a Magyar azt mondja általában: "Ne okoskodjá' má' :D:D:D:D" esetlegesen "Maradjá' má' :D:D:D:D"

Hogy ez hogy kötődik a jelenlegi "OFF-olsz a Csevegőbe?!" témához?
SEHOGY!

A következő 48 órában egy egész lavina fog rám gördülni, hogy "Jaj head mennyi hülyeséget összehordasz jajajajajaj" esetleg "Fogd már be!" "Csevegőbe ne OFF-olj :D:DD:D:D:D"


Köszönöm hogy végighallgattak! :)

A következő részben mindent megtudhatnak!
Ki a szexibb? VV Kinga vagy VV Dya?
Fecó mit fog reagálni arra hogy Kinga eltörte a porcelántányérkészleteit?

Mindezeket a következő részben megtudhatják! :D
 

DeletedUser1561

Vendég
Az nem jó, mert képernyőfelbontás-, és monitorfüggő... Pixelben add meg inkább. :) Megméred a teljes képernyő hosszát, a fehér ablak hosszát, elosztod az elsőt az utóbbival, és a képernyő pixelbeli felbontáshosszával megszorzod ezt a kapott számot. Szélességgel ugyanígy.

:p
 

DeletedUser12157

Vendég
Az nem jó, mert képernyőfelbontás-, és monitorfüggő... Pixelben add meg inkább. :) Megméred a teljes képernyő hosszát, a fehér ablak hosszát, elosztod az elsőt az utóbbival, és a képernyő pixelbeli felbontáshosszával megszorzod ezt a kapott számot. Szélességgel ugyanígy.

:p

Na akkor ez palánk volt, kösz a felvilágosítást!

Nem nagyon értek az ilyesmihez...
Sőt, nagyon semmiféle számítástechnika dolgokhoz... :D

A pixel mondjuk tudom is én 1234 x 782? :)
 

DeletedUser

Vendég
:D:D:D

Értem én,amit írtok,de ez már mindennek a teteje!Off topicban számítástechnikai tudományokról írni,miközben arra létre lehetne hozni egy saját topicot..:D Ti tényleg beoffoltátok az offolhatatlan off topicot!:D:D
Én kérek elnézést:D
 

DeletedUser12157

Vendég
:d:d:d

értem én,amit írtok,de ez már mindennek a teteje!off topicban számítástechnikai tudományokról írni,miközben arra létre lehetne hozni egy saját topicot..:d ti tényleg beoffoltátok az offolhatatlan off topicot!:d:d
én kérek elnézést:d

:d:d:d:d
 

DeletedUser

Vendég
:D:D:D

Értem én,amit írtok,de ez már mindennek a teteje!Off topicban számítástechnikai tudományokról írni,miközben arra létre lehetne hozni egy saját topicot..:D Ti tényleg beoffoltátok az offolhatatlan off topicot!:D:D
Én kérek elnézést:D

Ilyenek az emberek...
Ha ezek a topic-ok az off-ról szólnának gyönyörűen egy leirt téma lenne látható!
Viszont amint egy leirt témának kéne, hogy legyen leirva, szétoffolódik...


/Ugyanúgy, mint ahogy ezt most tetük ezzel a 2-3 hozzászólással/
 

DeletedUser

Vendég
Mikor lesz már v14? :)
Ott vagyunk már ? Ott vagyunk már ? Ott vagyunk már ? :))
 

DeletedUser

Vendég
Mikor lesz már v14? :)
Ott vagyunk már ? Ott vagyunk már ? Ott vagyunk már ? :))

Szerintem 3 héten belül elindul, legalábbis reménykedek benne mert kezdem unni a speedet:S
Egy jó kis csapatot majd összeszedünk a haverokkal:)
 
Fent