V12 - Szabadkőművesek

DeletedUser

Vendég
én is inditottam már kerek 500 kardot kerek száz órára:)
kaptam is érdekes leveleket sok-sok kérdőjellel:)))))))
 

DeletedUser

Vendég
hétvégén vagy amugy?
bulit rendezünk, arra gondoltam téged is meghívunk:D
 

DeletedUser

Vendég
Majd máskor Ramonkám, előbb te tarts bulit saját magadnak, ha már bulizhatnékod van :)
 

DeletedUser

Vendég
Egyik játékosotok profilja:

"A KM E. egyes tagjainak üzenem:Jó lenne ha nem lenne tele a gatya pár kardtól,s menekülnétek alvóba.Harcoljatok!"

Jó lenne ha nem menne alvóba az illető, nemeszisz elől.., mi meg ezt üzenjük. Nem kéne itt szítani a tüzet, javaslom Ramon , hogy szólj erre a tagra, feleslegesen kelti a feszültséget. :) Köszönöm, a tiszta és higgadt játék reményében!
 

DeletedUser

Vendég
ez van - morális dolgokban mindenki magáért felel.
Ha ő is menekül, akkor nem értem mi baja az alvó móddal;)

a játékosok többsége szavazta meg ezt az alvómódot - ezért van az, h ez az egyik legnehezebb eddigi szerver
 

DeletedUser

Vendég
Jól beválasztottunk ezzel az alvóval...na többet se :), igaz én annó nemmel szavaztam.. Sajna sokan nem tudták, hogy mi ez az alvómód, ha tudták volna, akkor ez a szerver is alvómentes ...
 

DeletedUser

Vendég
Egyik játékosotok profilja:

"A KM E. egyes tagjainak üzenem:Jó lenne ha nem lenne tele a gatya pár kardtól,s menekülnétek alvóba.Harcoljatok!"

Jó lenne ha nem menne alvóba az illető, nemeszisz elől.., mi meg ezt üzenjük. Nem kéne itt szítani a tüzet, javaslom Ramon , hogy szólj erre a tagra, feleslegesen kelti a feszültséget. :) Köszönöm, a tiszta és higgadt játék reményében!

Eddig nem zavart a dolog csak most?Pedig már jó régóta ott van.
De ha annyira zavar akkor leveszem,nehogy a lelkivilágodba kárt tegyek.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi Levi, nem szokásom a profilokat nézni, csak figyelmeztettek :) Üdv a külső fórumon is!;)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hát igen,én is az alvó mód miatt hagytam abba 200k pontnál..Meg mert nagy kéktenger közepében vettem észre magam :D
Sokat köszönhetek a v12nek,ott tanultam meg játszani az SzKE-ben,akkezdetphiaii és koppány nagyon sokat segitettek :)
Persze ha véletlen lesz abbahagyó simán hivhattok,mert már nem egyszer bántam meg,hogy otthagytam :(
 

DeletedUser

Vendég
jó érzés ilyet hallani
és köszönjük az ajánlatot, észben tartjuk, ha majd esetleg aktualitást nyer;)
 

DeletedUser

Vendég
Szeretnék neked bemutatkozni! Nofertiti vagyok a klán főboszija :)

Naja és épp akkor dobott alvóba persze én is azt mondanám..
minő véletlen hogy épp amikor befoglaltad nemesziszt, a falura beért 2 támi meg ment még 7 akkor mentél alvóba hát ez a gép micsoda buta...és még mi vagyunk az alvós banda SSS
 

DeletedUser

Vendég
Szeretnék neked bemutatkozni! Nofertiti vagyok a klán főboszija :)

Naja és épp akkor dobott alvóba persze én is azt mondanám..
minő véletlen hogy épp amikor befoglaltad nemesziszt, a falura beért 2 támi meg ment még 7 akkor mentél alvóba hát ez a gép micsoda buta...és még mi vagyunk az alvós banda SSS

Kedves boszi!:)
Elnézésedet kérem,eddig nem igen vettelek észre a játékban,de látom most aktivizálni próbálod magad.;)
Nemezis örülhet neki,hogy alvó mód jött mert mind a 6 támadása bukott volna.:)Szóval nem 7.Ami beért az is maradt.Illetve a felderítői mentek vissza.:)
Na de nem is fogok én ezen vitatkozni se Veled,se mással.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves boszi!:)
Elnézésedet kérem,eddig nem igen vettelek észre a játékban,de látom most aktivizálni próbálod magad.;)
Nemezis örülhet neki,hogy alvó mód jött mert mind a 6 támadása bukott volna.:)Szóval nem 7.Ami beért az is maradt.Illetve a felderítői mentek vissza.:)
Na de nem is fogok én ezen vitatkozni se Veled,se mással.



Én sem vettelek téged észre eddig :)
 
Fent