V12 - Szabadkőművesek

DeletedUser14533

Vendég
Tralalalaaaaa

De jó látni, hogy neked marad időd még szájkaratézni is. :D

Amennyire látom te osztod itt az eszet a népnek! No akkor agyááá nekem is belőle. :p
 

DeletedUser

Vendég
mármint én?
nem vagyok ám nagy karatés - Sassal meg a látszólagos ellentétek ellenére azért jól megértjük egymást;)
 

DeletedUser14533

Vendég
Látod látod. Mindenki mást és mást lát beléd. :D

Ettől függetlenül...hol az ész? Mert azt osztod de én nem kaptam. Kicsi is vagyok, béna is vagyok hát osszál eszetet nekem is! :p
 

DeletedUser14533

Vendég
Mert annak érzem magam. Adjá esztet teeee szk fővezír! Nekem köll! Hát nem érted? :D
 

DeletedUser14533

Vendég
(nem muszály folytatni, de én akarom mert én szeretem az eszetet! ;) és hát itt elég sokat osztják no, valljuk be!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12440

Vendég
Side 1:
Tribes: =SZK=
Side 2:
Tribes: KM E.

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 17,693
Oldal 2: 15,650
Különbség: 2,043

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 733
Oldal 2: 216
Különbség: 517

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 137,672,462
Oldal 2: 114,927,431
Különbség: 22,745,031

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 6,990,803
Oldal 2: 2,087,153
Különbség: 4,903,650

chart
 

DeletedUser14533

Vendég
Rengeteg időt felemészt, a stat nyálazása. :D Elég jópofa dolog ez. Ennyi szép, színes grafikont már rég láttam ;)

Nah de ki ad nekem észt? Továbbra sem vállalkozik rá senki? Adjááá Papaa. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
na jó, megkönyörülök rajtad, ha már ennyire odavagy meg vissza...:)

tessék egy kis ész:

első lecke: szánj egy kis időt néha mégis a stat nyálazására. Nem csak azért mert tök szép szines, meg jópofa dolog. Nyilván az. De vannak egyéb előnyei is;)
 

DeletedUser

Vendég
A statisztika nem mérvadó, csak jelzés, ami akár még ferdíti is a tényeket. Jelen esetben pont ezt látjuk, lehet hogy több falut hoztatok, de nem mindegy melyik kontinensen például, klánunk magjától hány 100 órára..stb stb. De bízzátok csak el magatokat a stat nyálazásával :) Ezért se statozom, még ha 1000 faluval is többet hoznánk, hiszen ez nem stat háború, hanem klán :) Nem az nyer, akinek a legjobb a statja, hanem aki eléri a 80 %-ot. Ennyi, meg egy bambi :)
 

DeletedUser

Vendég
hmmm bambi:D szeretem:D a statot is szeretem.. szép zöld és piros..na meg jól mutatja a nullákat is...egyes játékosoknál. Az ész osztás is jó... annak csak az a baja, hogy egy fél decis tartályba, hiába akarsz önteni egy litert..úgyis kifolyik:D :D
 

DeletedUser14533

Vendég
hmmm bambi:D szeretem:D a statot is szeretem.. szép zöld és piros..na meg jól mutatja a nullákat is...egyes játékosoknál. Az ész osztás is jó... annak csak az a baja, hogy egy fél decis tartályba, hiába akarsz önteni egy litert..úgyis kifolyik:D :D

Hova is gondolsz Ratio! A káposztalé már mellé folyt. Nem baj ha nem jut csak osszák nekem! :D Aztán majd ha tyúkeszüvé váltam akkor szólok. jelenleg még a káposzta fázisnál vagyok... :p

nem mindeki érhet fel ezekhez a magasztos elmékhez...no meg hozzád sem. :D :D :D
 

DeletedUser14533

Vendég
na jó, megkönyörülök rajtad, ha már ennyire odavagy meg vissza...:)

tessék egy kis ész:

első lecke: szánj egy kis időt néha mégis a stat nyálazására. Nem csak azért mert tök szép szines, meg jópofa dolog. Nyilván az. De vannak egyéb előnyei is;)

Második lecke: Soha ne tettesd magadat hülyébbnek mint amilyen vagy. :) Nyílván magamra értettem!
Nah még mondjál ilyen frankókat. Bár nem ez az első világom de ennyi okos emberrel most játszom együtt először. Szükség van a doppingra. :D
 

DeletedUser14533

Vendég
nekem viszont nem. Anélkül is megy a játék, köszi

Midnen elismerésem a tiéd de ahogy elnézem ti inkább itt koptatjátok magatokat ami nem baj. Csak viccös. :D :D (Jócskán van kivétel, csak a szabad vezetésre gondoltam. :)

Az asszony meg otthon évődik és szontyolódik mert nem kap locsolást? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nem, ebben a pillanatban az asszony államvizsgára készül, én meg melózom.
munkamegosztás:)
 

DeletedUser

Vendég
Hat, hogy mi lemet itt...
Az a brutal, hogy en meg 100 faluval tobbet szamoltam a mi foglalasainknal. :D
Nemesziszt meg nem pucoltuk ki? Hat akkor 2o koruli hejezesbol most hova csuszott?

Szerintem Sas ur kellene irjon egy ertelmezo kezikonyvet, a cime: Hogyan lassuk azt, hogy mi vagyunk a legjobbak?
 

DeletedUser7952

Vendég
Hogy oda meg vissza van mindenki a stats-l:)
Lehet böngészni érdemes is, sok hasznos infót ad, de tényként kezelni mindent amit ír fölösleges és butaság.

A stat szerint, és a valóságban is tőlem a V12-n nem foglalt senki falut. Akkor most én vagyok az űber kafa világverő csávó?:p
Nem hinném, és ha ezt állítanám kb 40-n ugranának ide, hogy bizonyítsák az ellenkezőjét, és igazuk is lenne.
Pedig a stat szerint így van:eek:
 
Fent