V12 - Szabadkőművesek

DeletedUser

Vendég
Nekem szerencsére ez csak játék..és nem ez az életem;), így fogom fel. De elismerem ti aztán egész nap játszotok, így lehet könnyebb is nektek. Ez csak játék, ne feledjétek :) Lehet rossz az alvómód, de legalább nyugisabban lehet elmenni moziba, sétálni stb stb a hétvégén :). Minden rosszban van valami jó.
 

DeletedUser

Vendég
nyugodtan rá lehet időziteni 6-8 meg 10 órára ha megvan a csucsu pontos időpontja...erről sztem a közelmultban mind az EEM, mind a KM tudna mit mesélni...igaz, akkor mind nemesziszt, mind natsecet helyettesitették, ennyiből nyilván könnyebb dolgom volt, azért az ember csak szabadabban meg otthonosabban mozog a saját fiókjában
 

DeletedUser

Vendég
amugy osztom a vélemény, van azért jó oldala is ennek a dolognak, az alvásnak, néha tényleg jól jön az a majdnem teljes napnyi nyugi
 

DeletedUser

Vendég
Nekem szerencsére ez csak játék..és nem ez az életem;), így fogom fel. De elismerem ti aztán egész nap játszotok, így lehet könnyebb is nektek.


ezzel szemben most kilencedikén, 23:11 perckor ezt irtad nekem:

"Ok, én úgyis 0-24 be vok :d, ahogy te is :DDD, hehe :))"
 

DeletedUser

Vendég
Igen..éjjel alszom, nappal meg felnézek néha :) 0-24 ez is, csak nem játék terén :)
 

DeletedUser

Vendég
Azért bőven vannak Nálatok is akik egész nap játszanak.:)
De miért is lenne ez baj?Ha van idejük.
Lehet vissza kéne tennem a profilra azt a mondatot ami nem tetszett Nektek.:)
Na jó csak viccelek ám.
 

DeletedUser

Vendég
Mi tortenik itt? Hova tunt Tavi? Talan alszik? :D
Csak emlekeztetni szeretnek mindenkit, hogy az utobbi heten 60-12 a foglalasi arany. Kivancsi lennek ez mit jelent, mivel lehet megmagyarazni.
 

DeletedUser

Vendég
Ejnye,már megint alszotok ennyien?:)
Persze biztos a gép tette be mindet.:p
 

DeletedUser

Vendég
Eddig nem volt kedvem ide írni, de látom hiányoltatok....én nem vagyok sztár, hogy beszéd téma legyek, úgy érzem, de azért köszönöm.A madarak azt csiripelték, hogy ti azt hiszitek feladtam. Na ne vicceljünk, ezt ti se gondoljátok komolyan.. A LE pontjaim növekednek és ennek nagyon örülök :), a játék pedig hosszú, a végsőkig maradok, remélem örültök:)

Mivel kezdett arcoskodás lenni, ezért nem írtam és eztán se fogok ide, ha akartok Tisztelt KH-s játékostársaim beszélgetni velem, a postafiókom nyitott :)

U.i: Javaslom Callme85 statját böngésszétek át, ezt nevezik tán hengernek ? :)
 

DeletedUser

Vendég
"A LE pontjaim növekednek és ennek nagyon örülök , a játék pedig hosszú, a végsőkig maradok, remélem örültök "

Ho, hat orulunk, hogy 1-2 kisebb faluval maradsz majd a terkep szelen es koveted az esemenyeket. :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem, ennek köze nincs a hengerhez:)
ezt ugy hivják, hogy egy pár millás, haverjaitól messze lévő játékost lerohannak 2 ellenséges topklánnak a toptagjai - ezt csináltuk mi is nyugaton, nem kell ezt szégyelni, ezt a játékot falvakra játsszák;)

én a különbséget valóban a térképben látom - ahogy te is fogalmaztál, talán a mi elhelyezkedésünk valamivel szerencsésebb. Tudniillik nekünk az ilyen "kivégzések" alkalmával csak csökken a frontunk szélessége, legalábbis egyre inkább biztosítva egy stabil sötétkék háttér, egészen majd a térkép nyugati széléig
A ti kivégzésetek sok falut hozott ugyan, de mind fronton van, ami nyilván előnyt is jelent, de hátrányt is, nem kell ecsetelni, azokat is bevédeni, stb.
Nekünk minden egyes ilyen falu elfoglalása nyugaton egy ujabb frontra kiküldhető biztonságos védőbástya, lassan már kivül esve az alvás miatt kos-sebességgel megtámadhatatlan vonalon...és azért ennek van előnye bőven, mert a lándzsás még bőven odaér...:)
 

DeletedUser

Vendég
nem véletlenül regeltünk és terjeszkedtünk ugy és olyan irányban, ahogy...;)
bár voltak kezdeti nehézséget (emlékeztek az "Isten Marhái"-ra például...? uristen mennyit szenvedtünk párfalvas korunkban azzal a 3-4 ellenféllel...!:))), de végül nagyon kényelmes poziciót sikerült elfoglalni a térképen
 
Fent