V12 beszélgetés

DeletedUser5879

Vendég
Én azt nem értem,miért nem védődnek le a klánnevek ugyanúgy,mint a játékosnevek,tehát nem regisztrálhatnak a majmok egy ismert néven új világra sem.
Ezt a klánokkal is meg kellene csinálni,ne lehessen olyan klánt alapítani,ami bármelyik eddigi szerveren szerepelt már.
 

DeletedUser

Vendég
Én azt nem értem,miért nem védődnek le a klánnevek ugyanúgy,mint a játékosnevek,tehát nem regisztrálhatnak a majmok egy ismert néven új világra sem.
Ezt a klánokkal is meg kellene csinálni,ne lehessen olyan klánt alapítani,ami bármelyik eddigi szerveren szerepelt már.

Ezt nem lehet szabályozni szerintem, mert ugyan az a társaság mehet több szerverre is, és lehet, h mindenhol ugyan azt a klánnevet akarják használni.
 

DeletedUser5879

Vendég
Ezt nem lehet szabályozni szerintem, mert ugyan az a társaság mehet több szerverre is, és lehet, h mindenhol ugyan azt a klánnevet akarják használni.

Biztosan lehetne.Csak az alapíthatná meg,aki valahol már létrehozta azt.
 

DeletedUser

Vendég
egyre jobbak :D

Tulajdonságok
Klánnév: Láthatatlan Insomnia
Rövidítés: L~INSO
Tagok száma: 5
A legjobb 40 játékos pontszáma: 130
Összpontszám: 130
Átlagpontszám: 26
Helyezés: 11
 

DeletedUser12410

Vendég
Ennyi elvetemültek...mindenki a klánnevekkel foglalkozik...mikor a top20-ról 1 hét múlva hallani se lehet majd...:D
 

DeletedUser

Vendég
9 és fél éves gyerekek miért játszanak???
elkezdi nekem hogy őt támadja egy 200 pontos barbár falu és küldjek neki erősítést...
 
Fent