V12 beszélgetés

DeletedUser12732

Vendég
V 12

a Világ 12.Én egy kicsit sokallom a 10 technológiát/Katonánként.Énszerintem elég lett volna 5 technológia/Katona.De nagyon jó a v 12. :D
Üdv minden játékosnak a v 12-őn.
 

DeletedUser

Vendég
a cruz klán miért van v12-őn??:D
úgy is szétesnek mint v7-en csak egy kicsi nyomás kellett rájuk gyakorolni:):p
 

DeletedUser12846

Vendég
Seor

Nagyon Sok klan van v12-on.:p Kivancsi vagyok 1 honap mulva kiknek fog meg maradni a nevik.!:D
 

DeletedUser876

Vendég
Gondolom limitálva van a falvankénti technológiák száma?

Ez egységek fejlesztési rendszere több szintű lesz. Minden egyes egységtípus 10 szintig fejleszthető.

9 egységet fejleszthetünk fel 10-es szintre, vagy pl. 25-30 szinttel kell gazdálkodni?

Előre is köszönöm aválaszt!
 

DeletedUser13799

Vendég
Semmi:D
Farmolsz és csinálod a szinteket amig maxos nem lesz:D
és utána jöhet bárki bármivel és fele annyi katonával levered!
 

DeletedUser

Vendég
de ez így nem jó mert semmi stratégia!:S
amúgy én mindet ki fogom fejleszteni minden falumba mert jól jön ha átalakítod a faludat és akkor már nem kell rá várni míg kifejleszti...
ésszel kell játszani....:):p
 

DeletedUser

Vendég
nem úgy mint te v9-en h csak pontra meg támadókra gyúrunk úgyis majd a klánom megvég??:D
 

DeletedUser

Vendég
nem úgy mint te v9-en h csak pontra meg támadókra gyúrunk úgyis majd a klánom megvég??:D



Ki?En?


Ha reggel 6-tol ejjel 2-ig itt birnak lenni,akkor nem kellene senkinek sem megvedeni es nyugisan minimum elso 10 falum tamadofalu lenne,de igy.....
 

DeletedUser11689

Vendég
Ja hát koci, nézzük meg jobban.
7en egy klánban voltunk. Na a te emlékedet 7en talán arkhimédesz 1-2 faluneve őrzi, ellenben én még nem adom fel ott.
9en szintúgy eltűntél, igaz később azt én is befejeztem a 7es miatt.
Na de te most újult erővel itt vagy V12-ön 110 ponttal. Bár, most hogy megnéztem nem tudom eldönteni, te koceka28 vagy, vagy Kockeka. :)
Mindegy, a lényeg, hogy gratula az eredményeidhez!
 
Fent