Tömegklánok a v15-ön :)

DeletedUser12157

Vendég
Kérdezzétek meg a polipot aki jósolt a VB-n.

[SPOIL]Ja bocs, Ő már meghalt, így egy ideig még rejtély marad hogy ki lesz a győztes :D[/SPOIL]
 

DeletedUser15525

Vendég
A tömegklán az a klán, ahol a játékosok átlag tömege meghaladja a 80 kg-ot :DDD

Na tessék.
ha klánt alapítok, és magam vagyok benne, az már tömegklán, mert meghaladom a 80kg-ot:(((
Tehát számomra nincs más, csakis tömegklán:D:D
 

DeletedUser

Vendég
méghozzá ha játékban hívod meg e-mail által akkor kaphatsz jutalmat is , vagy hogy van ez ? :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Ha a linken keresztül regisztrálnak amit küldesz nekik,akkor kapsz 5 nap igyenes prémium fiókot,ha elérték az 500 pontot.
 

DeletedUser

Vendég
hát látod )

Vannak itt okos emberek..

Ránéznek a ranglistára,és onnét kikövetkeztetik hogy ez meg ez tömegklán és hamarosan szét fognak esni.

Plusz már a sparta meg a skulls a szervergyőztes!

Ezt el kell fogadnunk,mert ők azt mondták)))

Biztos igazuk van


Ők nem tudhatják jól...:D
főleg mert a nyerő klán még meg sem alakult állítólag:)))))) sőt ha az infóim jók, hullámokban regelnek a majd nyerő klán tagjai.. és a support is segít nekik.:eek:


A másik verzió a *DTB* klán mint lehetséges szervergyőztes.:confused::p

jó atya ég.. kezdek félni:cool::D
 

DeletedUser

Vendég
Na tessék ,már megint :cool:
Ezt a "support belekeverését mindenbe" témát be kéne már fagyasztani ,mert már nagyon uncsi :eek:
Amelett hogy nincsen ralitása :)
 

DeletedUser

Vendég
Hidd el nekem sem tetszik.:D és én sem érzem a dolgot reálisnak, de mivel tényleg jót nevettem mikor ma erről olvastam gondoltam megemlítem, hogy ilyen sokadik verzió is van:p
 

DeletedUser15238

Vendég
Kérdezzétek meg a polipot aki jósolt a VB-n.

[SPOIL]Ja bocs, Ő már meghalt, így egy ideig még rejtély marad hogy ki lesz a győztes :D[/SPOIL]

Mostmár a láma jósol,az idei BL döntő előtt is azt jósolta,hogy a Chelsea nyer és mit ad Isten? :D
 

DeletedUser

Vendég
facepalm.gif
 
Fent