Tömegklánok a v15-ön :)

DeletedUser7641

Vendég
[SPOIL]
És kevés a példa hogy egyeseknek ekkora türelmük lenne kivárni :p Mivel akik profin nyomják a gamét,azok általában versenyautó sebességgel robognak, és nem szokásuk lassítani pár X-Factoros miatt :p
[/SPOIL]

Ez valóban lemaradt a végéről, köszönöm a kiegészítést. =)
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL][/SPOIL]

Elfelejtenél dárga barátom?

A helyedben én is felejtésben reménykednék, mielőtt leléptél, közölted utolsó üzenetedben, hogy 2 héten belül be leszek foglalva, mert nem látok a saját szememtől, meg egyéb blabla...

Ez mikor is volt, 3 hete?:D És örülük, hogy sokkal jobb játékos vagy mint mi, ha sokszor mondogatod, biztos vígasztalni fog:)
 

DeletedUser12157

Vendég
Azért látom itt egyesek azért nagyon álom világban élnek...
Ennyi erővel a Sparta is tömegklán (Sparta + LSW + LSW2).
Viszont, 2 féle tömegklán van:
1. Akik vinni fogják valamire
2. Akik nem fogják vinni semmire, lehetnek 1000-ren akkor is szerencsétlenek.

A tömegklánoknak is megvannak az előnyei, 200-240 játékos-ból vannak akik:
- Profik
- Középszintűek, értik a játékot, de még van mit tanulniuk
- Haladók, nem régen kezdtek el játszani, és még van hova fejlődniük
- Kezdő (Ennek is 2 fajtája van)
1.. Lö le..arom mit mondanak, csinálom amit jónak látok :) - Lándzsa az jó támadó, csinálok sokat :)
2. Tanulni akaró, aktív tag

Le lehet köpni, de Én inkább olyan tagokat szeretek alkalmazni akik a haladó, középszintbe tartoznak, és persze néhány profi sose árt.
Sokkal élvezetesebb az, ha azt látod hogy egy tag úgy válik profi, jó játékossá hogyha a Saját Klánod "nevelése" alapján játszik.
Nagyon sok játékos van manapság sajnos, akik elvannak szállva maguktól, és le..arják a Saját játékukon kívül a többieket, esetleg az arcuk akkora mint a Bécsi kapu.
Felhoznék egy példát: Addig nincs jó Vezetője egy Országnak míg az a bizonyos Vezető nem tudja hogy honnan jött. Ergo, aki nem tapasztalta a "rosszabb" - nyomorékabb - oldalt, addig nem is fogja megérteni hogy milyen cselekedeteket kellene tennie a Többiek (Nép) érdekében.
Viszont, aki tudja hogy honnan jött, abból válhat jó Vezető.
Ezt csak azért írtam le, mert: A sok V1 - V2-es pro, azt hiszik Ők a császárok...
[SPOIL]Természetesen akinek nem inge az nem veszi magára![/SPOIL]
Egy olyan tag sokkal hűségesebb lesz a klán iránt akit az adott klánja segíti fel a játék legfelsőbb fokaira, azaz profivá neveli ki.
A profivá "nevelés" mellett jómagam fontosnak tartom hogy a tagok a következő dolgokat is megtanulják, elsajátítsák:
- Hűség
- Kitartás a végsőkig
- Csapatjáték, de ÖNZETLENÜL, azaz a Társadtól, a Testvéredtől ne sajnálj semmit!
Egy klántársi kötelék mindig is jobb lesz mint egy szövetségi.
Olyan szövetségesben soha nem szabad bízni akivel nem tartod a kapcsolatot, nem kommunikálsz Vele eleget, esetleg nem is ismered.
Egy szempillantás alatt eltud árulni.
Viszont, itt felmerülhet egy kérdés: És a klántárs? Az nem fog elárulni soha?
A Vezető legfőbb dolga egy olyan csapat összekovácsolása, "kinevelése", amiben Mindenki egytől-egyik jól érezheti Magát, nem csak feszengve játszik, és bizonyos "morgós medve" játékot játszik, hogy meg se szólal, ha meg írnak Neki válaszol 2 szóban...
A legfőbb pedig hogy ez az adott csapat rendelkezzen a föntebb írt "jelvényekkel"
Mikor már Mindenki tudja hogy reszeltek a klánjának, de olyat hal a tagoktól hogy: Inkább Veletek meghalok becsesen, mint sem féltsem a pár francos falumat", végveszélyben ez a mondat az ami kicsit ráébreszti az embert arra, hogy még vannak és léteznek itt olyan emberek akik nem a francos falukért játszanak, hanem egy olyan csapat miatt ahol jól érezhetik Magukat, és megvan a kellő összetartás, és kellő odaadás a Másik iránt, és természetesen ezek mellett a közös csaták melyekben a lehető legjobban össze lehet kovácsolódni, legyen az támadás vagy védés.

Egy megjegyzés még visszakanyarodva előbbre: Természetesen egy olyan klánt is jó lehet vezetni, amelyekben profik vannak, viszont abban biztos vagyok hogy egy olyan csapatot nehezebb összetartani.
"Sok dudás nem fér meg egy csárdában" --- Emiatt is megy a mélybe sok klán. 1 ember kilép, aztán indulhat egy lavina.

Remélem senkit nem bántottam meg, nem az volt a célom.

HS
 

DeletedUser15675

Vendég
Sok okosságot mondtál...én is a jelenlegi klánom által kaptam a jó kis nevelésemet,és nem cserélném le őket soha..:)
 

DeletedUser15509

Vendég
Srácok ennyi volt?:S

Azt hittem tovább bírjátok a pocskondiázást ...

Nem vagytok eléggé kitartóak,hogy hajszálnyi esélyetek is legyen bekerülni a tömegklánba...

Gyúrjatok még..DDD

N.
 

DeletedUser

Vendég
Azt hittük már megszüntettek...
Mindig ez a sorsom, hogy nem vállik valóra a tömeg klán álmom . :(
 

DeletedUser15509

Vendég
Ha továbbra is ilyen brutális szájkaratéval fikáztok minket,akkor lehet hogy lelkileg annyira leamortizáltok bennünket hogy végünk lesz :pP
 

DeletedUser

Vendég
Sparta is tömegklán lett? 3klán...nem sok 1kicsit:confused::) skulls játéka v1-re fog hajazni,de most 1 klánból fognak ellenük tömegben indulni;)
 

DeletedUser

Vendég
Már a V15-ön is megvannak a szervergyőztesek vagy mi? Mit fikázzátok a népet? Már egy hónappal a szerver indulása után a sok nostradamus meg tudja állapítani ki lesz a befutó? Ugyan már gyerekek...
 

DeletedUser15509

Vendég
hát látod :))

Vannak itt okos emberek..

Ránéznek a ranglistára,és onnét kikövetkeztetik hogy ez meg ez tömegklán és hamarosan szét fognak esni.

Plusz már a sparta meg a skulls a szervergyőztes!

Ezt el kell fogadnunk,mert ők azt mondták:))))

Biztos igazuk van
 

DeletedUser

Vendég
Nem ismerem az ottaniakat de a százalékos eloszlás elég érdekes.
http://www.twclip.com/hu/hu15
Ne tévesszen meg senkit a színezés!
Az egeret vigyétek a korongra...

Elég fura ebben az esetben győztesről beszélni.
Nem igaz?
 
Fent