Tömegklánok a v15-ön :)

DeletedUser

Vendég
Na ,legyen már egy topic amit én nyitok meg :D :)

De látom,itt is kezdődik a vírus :)

Ahogyan a v1-en a klánlimit hiánya miatt előfordultak 1000(!) fős klánok kis csiribiri játékosok kisebbnél kisebb pontszámaival,úgy a klánlimit bevezetése ezt más világokon már megakadályozta.
Ezt kiküszöbölendő előkerűltek azok a klánok,amelyek 4 vagy 5 klónt vonszolnak a hátukon ,hogy valamire is jussanak az adott világon :p

Úgy látom a v15 ez alól sem kívétel :D

Itt az első példa .
Aki nézi a rangsort annak szemet szúr :

Azt mondja :
Szűk Családunk tagjai:
~SoD~
SoD1
SoD2
SoD3

"Szűk" családunk tagjai :D Hát ezen nevetnem kellett :)

~SOD~ (a főklán a maga 77(!) tagjával )
SOD1 ( 69 emberke )
SOD2 ( 61 ember )
SOD3 ( 69 tag )

A klánprofilról csak annyit hogy a két klón-klán egy eltorzult képett nyomott fel magának,ellenben a 3-ik klón már arra sem volt képes hogy ezt megtegye, vagyis a klánprofil hagy némi kívánnivalót :D
Csakúgy mint a nívó is .
Kiváncsi leszek a játékukra ,illetve hogy a jövő mit hoz a klónok esetében.

Nem bántásként mondom, de Cactusland megmutatta a 7-es világon hogyan lehet hatékonyan egy 6 fős 'csapattal" nálánál nagyobb klánokat rettegésben tartani és bedarálni.
És bárki bármit is mondjon,elmondom azért az ÉN véleményemet erről a klónozósdiról :
Meglátásom szerint azok a játékosok tömörülnek ilyen szervezetekbe, akik így remélik a játékuk megoldását, mivel vagy kezdők akik a nagy tömegben várják a megoldást , vagy egyszerűen csak félnek a kihívásoktól :)
;)
 

DeletedUser14345

Vendég
Na ,legyen már egy topic amit én nyitok meg :D :)

De látom,itt is kezdődik a vírus :)

Ahogyan a v1-en a klánlimit hiánya miatt előfordultak 1000(!) fős klánok kis csiribiri játékosok kisebbnél kisebb pontszámaival,úgy a klánlimit bevezetése ezt más világokon már megakadályozta.
Ezt kiküszöbölendő előkerűltek azok a klánok,amelyek 4 vagy 5 klónt vonszolnak a hátukon ,hogy valamire is jussanak az adott világon :p

Úgy látom a v15 ez alól sem kívétel :D

Itt az első példa .
Aki nézi a rangsort annak szemet szúr :

Azt mondja :


"Szűk" családunk tagjai :D Hát ezen nevetnem kellett :)

~SOD~ (a főklán a maga 77(!) tagjával )
SOD1 ( 69 emberke )
SOD2 ( 61 ember )
SOD3 ( 69 tag )

A klánprofilról csak annyit hogy a két klón-klán egy eltorzult képett nyomott fel magának,ellenben a 3-ik klón már arra sem volt képes hogy ezt megtegye, vagyis a klánprofil hagy némi kívánnivalót :D
Csakúgy mint a nívó is .
Kiváncsi leszek a játékukra ,illetve hogy a jövő mit hoz a klónok esetében.

Nem bántásként mondom, de Cactusland megmutatta a 7-es világon hogyan lehet hatékonyan egy 6 fős 'csapattal" nálánál nagyobb klánokat rettegésben tartani és bedarálni.
És bárki bármit is mondjon,elmondom azért az ÉN véleményemet erről a klónozósdiról :
Meglátásom szerint azok a játékosok tömörülnek ilyen szervezetekbe, akik így remélik a játékuk megoldását, mivel vagy kezdők akik a nagy tömegben várják a megoldást , vagy egyszerűen csak félnek a kihívásoktól :)
;)





Teljes mértékben igazat adok.:)
De ahogy a namacs is eltűnt a v10-ről,a sod is majd felörlődik.:)
A "hogyan alapítsunk tömeg klánt" című iromány jut róluk az eszembe.Minden pontja illik rájuk.:D
 

DeletedUser15509

Vendég
Orülok hogy tetszik a klánunk :DDD

Ha nem tudjátok mi az előzménye annak a 3akadémiának /ami már csak 1/ akkor mit pofáztok bele?:DDD

De tudjátok mit?fikázzátok a klánt mert ez legalább azt jelenti hogy valamire vittük..pár szánalmas kisgyerek akik épp nem jutottak be hozzánk:pPPP

egyébként a nagy B-P klán is tudja igazolni a kis klánunk osszetartását...:DDD

na mind1,jó fikázást aztán ha látom hogy minél tobben írtok ide akkor megszánlak titeket is a SOD nevében.

Az meg hogy /lopott????/ nevünk van nem tudok róla,mert valószínüleg nem az :D

az a lopott barátaim hogy kiírják hogy sparta meg mittudomén és azt hiszik magukról hogy egy kemény spártai /XDDDD/ harcosok..:DDDD ez a vicc,nem a mi /lopott?????/ nevünk.

Na pá

N.
 

DeletedUser

Vendég
Ugye hogy megmondtam ? Meg hát !! :D

... vagyis a klánprofil hagy némi kívánnivalót :D
Csakúgy mint a nívó is .

Sajnálom,pedig erről álmodtam,hogy egy ilyen spíler klánba bejussak :p
Tök szupi lett volna. 4 vagy 5 közös fórum plusz a szövetségesi közös fórumok abból is van legalább 2 . :D
Belépsz a klánfórumra,és rémálom on-line :D
nem kell több horrort letöltikézni, elég ha végigolvasod a sok hozományt :D
Tudod azt sajnálom az egészben hogy nem kerűlhetek be egy ilyen közegbe ahol legalább jókat mulathatok a fórumon levezényelt kabarén :D
Amúgy meg senki nem beszél "név vagy cím" lopásról,nem értem miért kapod fel a vizet :)
skullsból is alakult már meg kismillió ,hát miért pont a SoD lenne a kivétel ? ;) Nem ?
Sok sikert kívánok Nektek ,és kitartást persze ;)
tartsatok ki addig amíg fel nem fallak benneteket ,:D:D nehogy már más vigye el a pálmát :D

Teljes mértékben igazat adok.:)
De ahogy a namacs is eltűnt a v10-ről,a sod is majd felörlődik.:)
A "hogyan alapítsunk tömeg klánt" című iromány jut róluk az eszembe.Minden pontja illik rájuk.:D

Ez az iromány hol olvasható ? :)
érdekelne :):)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15234

Vendég
Dark,azért a főklánban vannak olyan nevek,akik nem hiszem hogy rá lennének szorulva egy tömegklán háttérre.Elég ha Randallt említem.
 

DeletedUser3242

Vendég
tessék a mű :)

Hogyan alapítsun k tömegklánt?

1. Szedj össze 100 főnyi szedett-vedett béna és önző noobot!
2. Legyen az átlagéletkor 15 év!
3. Adj hangzatos nevet a klánnak!
4. Szervezz akadémiát még bénább és önzőbb játékosokból!
5. Lépj szövetségre a fél világgal!
6. Olvadjatok össze más tömegklánokkal!
7. A fél klán alvezér vagy toborzó vagy diplomata legyen!
8. Természetesen arra ügyelj, hogy mindig a maximumon legyen a klánlétszám, és ha valaki kilép, máris pótoljátok a kiesőt az akadémiából!
9. A klánprofilon legyen kard, vár, halálfej - talán megijed valaki!
10. Írjátok ki, hogy egy hűdenagyon összetartó és egységes klán vagytok, melynek múltja a múlt ködébe vész (miközben boldog-boldogtalant felvesztek, ha jó a pontja! - a LET nem számít...)
11. A korábbi világokból csak páran ismerjék egymást.
12. Esetleg játsszátok a "3 szavas vers" és "számoljunk el 1000-ig" játékokat!
13. Csodálkozzatok, ha egy nemes vonat 1 másodpercen belül csapódik falutokba.
14. Persze előtte körlevelet küldjetek és a fórumukra írjátok ki, hogy "segíccség támadnak" - mindezt a támadó és a becsapódás időpontjának megjelölése nélkül.
15. Páran küldjetek csak segítséget, össze-vissza érkezéssel, mert a fórum azon részét, ahol a jobb képességű játékosok meghatározzák a védelemküldés módját sokan nem olvassák.
16. Tutira lesz a védelemre küldött egységek között bárdos és könnyűlovas...
17. Aztán ha kevésnek bizonyul 3 klánnyi kláncsaládotok szemben 1 kis klánnal, akkor jöjjön az, hogy a teljes klán, a 2 akadémia és szövetségesek is üzenjenek hadat!
18. Természetesen abból a 600 tagból jó, ha 40 fog részt venni az ellentámadásban (a többi sunnyog, mer' nehogy má' 1 egysége is odavesszen), ami kudarccal végződik.
19. Újabb klánokkal lépjetek szövetségre!
20. A klán tagságát rekesszétek ki a döntéshozatalból!
21. Pár jó játékos hajtson csak klánért, a többi a kontinens TOP1 vagy TOP2 helyén lévő klán miatt tegyen magasról a katonákra - hisz "úgyse támad meg engem senki, mer' sokan vagyunk" (elárulom: DE!)
 

DeletedUser10244

Vendég
tessék a mű :)

Hogyan alapítsun k tömegklánt?

1. Szedj össze 100 főnyi szedett-vedett béna és önző noobot!
2. Legyen az átlagéletkor 15 év!
3. Adj hangzatos nevet a klánnak!
4. Szervezz akadémiát még bénább és önzőbb játékosokból!
5. Lépj szövetségre a fél világgal!
6. Olvadjatok össze más tömegklánokkal!
7. A fél klán alvezér vagy toborzó vagy diplomata legyen!
8. Természetesen arra ügyelj, hogy mindig a maximumon legyen a klánlétszám, és ha valaki kilép, máris pótoljátok a kiesőt az akadémiából!
9. A klánprofilon legyen kard, vár, halálfej - talán megijed valaki!
10. Írjátok ki, hogy egy hűdenagyon összetartó és egységes klán vagytok, melynek múltja a múlt ködébe vész (miközben boldog-boldogtalant felvesztek, ha jó a pontja! - a LET nem számít...)
11. A korábbi világokból csak páran ismerjék egymást.
12. Esetleg játsszátok a "3 szavas vers" és "számoljunk el 1000-ig" játékokat!
13. Csodálkozzatok, ha egy nemes vonat 1 másodpercen belül csapódik falutokba.
14. Persze előtte körlevelet küldjetek és a fórumukra írjátok ki, hogy "segíccség támadnak" - mindezt a támadó és a becsapódás időpontjának megjelölése nélkül.
15. Páran küldjetek csak segítséget, össze-vissza érkezéssel, mert a fórum azon részét, ahol a jobb képességű játékosok meghatározzák a védelemküldés módját sokan nem olvassák.
16. Tutira lesz a védelemre küldött egységek között bárdos és könnyűlovas...
17. Aztán ha kevésnek bizonyul 3 klánnyi kláncsaládotok szemben 1 kis klánnal, akkor jöjjön az, hogy a teljes klán, a 2 akadémia és szövetségesek is üzenjenek hadat!
18. Természetesen abból a 600 tagból jó, ha 40 fog részt venni az ellentámadásban (a többi sunnyog, mer' nehogy má' 1 egysége is odavesszen), ami kudarccal végződik.
19. Újabb klánokkal lépjetek szövetségre!
20. A klán tagságát rekesszétek ki a döntéshozatalból!
21. Pár jó játékos hajtson csak klánért, a többi a kontinens TOP1 vagy TOP2 helyén lévő klán miatt tegyen magasról a katonákra - hisz "úgyse támad meg engem senki, mer' sokan vagyunk" (elárulom: DE!)


így kell csinálni jó klánt :) Bakker akkor itt toltam el az egészet :(
 

DeletedUser

Vendég
Dark,azért a főklánban vannak olyan nevek,akik nem hiszem hogy rá lennének szorulva egy tömegklán háttérre.Elég ha Randallt említem.

Vaaaóóóóó !
Találtunk egy profit ! :eek: :D
Tudod Nem a főklánnal van a gond,hanem azzal, hogy ez a klán miért is lett "fő klán" :D
A lényeg a címében :D


tessék a mű :)

Hogyan alapítsun k tömegklánt?

1. Szedj össze 100 főnyi szedett-vedett béna és önző noobot!
2. Legyen az átlagéletkor 15 év!
3. Adj hangzatos nevet a klánnak!
4. Szervezz akadémiát még bénább és önzőbb játékosokból!
5. Lépj szövetségre a fél világgal!
6. Olvadjatok össze más tömegklánokkal!
7. A fél klán alvezér vagy toborzó vagy diplomata legyen!
8. Természetesen arra ügyelj, hogy mindig a maximumon legyen a klánlétszám, és ha valaki kilép, máris pótoljátok a kiesőt az akadémiából!
9. A klánprofilon legyen kard, vár, halálfej - talán megijed valaki!
10. Írjátok ki, hogy egy hűdenagyon összetartó és egységes klán vagytok, melynek múltja a múlt ködébe vész (miközben boldog-boldogtalant felvesztek, ha jó a pontja! - a LET nem számít...)
11. A korábbi világokból csak páran ismerjék egymást.
12. Esetleg játsszátok a "3 szavas vers" és "számoljunk el 1000-ig" játékokat!
13. Csodálkozzatok, ha egy nemes vonat 1 másodpercen belül csapódik falutokba.
14. Persze előtte körlevelet küldjetek és a fórumukra írjátok ki, hogy "segíccség támadnak" - mindezt a támadó és a becsapódás időpontjának megjelölése nélkül.
15. Páran küldjetek csak segítséget, össze-vissza érkezéssel, mert a fórum azon részét, ahol a jobb képességű játékosok meghatározzák a védelemküldés módját sokan nem olvassák.
16. Tutira lesz a védelemre küldött egységek között bárdos és könnyűlovas...
17. Aztán ha kevésnek bizonyul 3 klánnyi kláncsaládotok szemben 1 kis klánnal, akkor jöjjön az, hogy a teljes klán, a 2 akadémia és szövetségesek is üzenjenek hadat!
18. Természetesen abból a 600 tagból jó, ha 40 fog részt venni az ellentámadásban (a többi sunnyog, mer' nehogy má' 1 egysége is odavesszen), ami kudarccal végződik.
19. Újabb klánokkal lépjetek szövetségre!
20. A klán tagságát rekesszétek ki a döntéshozatalból!
21. Pár jó játékos hajtson csak klánért, a többi a kontinens TOP1 vagy TOP2 helyén lévő klán miatt tegyen magasról a katonákra - hisz "úgyse támad meg engem senki, mer' sokan vagyunk" (elárulom: DE!)

Köszi,ez hiányzott :)
Talán még nem késő, hogy elkezdjük építeni a nagy művet , a kézikönyv már megvan hozzá :D


Máris lenne egy hozzáfűzésem a fent elmondottakhoz :)
""18. Természetesen abból a 600 tagból jó, ha 40 fog részt venni az ellentámadásban (a többi sunnyog, mer' nehogy má' 1 egysége is odavesszen), ami kudarccal végződik.""
- Újítás :
A zárójelbe ezt is bele lehetne írni : ( a többi sunnyog, mindegyikük azt gondolván, miért pont nekem menjen rá a seregem,inkább megtartom magamnak ,hiszen úgyis lesz elég ember aki elküldi majd a sajátját helyettem ,így úgysem fog feltűnni :p ) :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4507

Vendég
SoD

Lehet vigyorogni balfékek! Az a tömegklán mára kicsit csökkentette a létszámot. Ugyanis ha megnéztétek volna két klán olvadt össze.
Szerintem a látszám ezután is csökkenni fog. Ha megnézitek akkor nem igazán szégyenkezhetnek a LET és LEV pontjaikkal sem a többi klánnal szemben akik az első 10 helyen vannak.

Akkor miről is beszéltek? Hol van a tömegklán?
 

DeletedUser

Vendég
200 főből könnyebb összeválogatni azt pár tucatot, aki majd a keménymagot adja:)

Aki szerint meg gyenge a klán, és tele noobokkal, azokat sok szeretettel várjuk, pl a K34-en:) Sok szájhuszár itt a fórumon, a nagy legendás Willpowert is az 1 másodperces csapódásaival együtt megnézhetitek hol tart most v15-ön... Minden elismerésem a nagy neveknek az előző 14 szerverről, de azért nem kell lenézni másokat, akikről semmit nem tudtok.

És úgyis 1-2 hónapon belül összeérünk valamelyik "nagy" névvel, és majd eldől mit érünk, addig csak fröcsögés a szavakkal a minősítése bárkinek is...
 

DeletedUser

Vendég
Végűl is ebben van valami :)
mennél nagyobb a felvevőbázis,annál több valamirevaló akad belőle :)
mekkora a klánlimit a 15-ösön amúgy ?
 

DeletedUser

Vendég
kösz :)
Akkor asszem csinálnunk kell még vagy 5 akadémiát :p
csak azért annyit,mert perpillanat ennyien vagyunk a klánban :D .
még :D
 

DeletedUser

Vendég
Erre szoktuk mondani, hogy:

"Inkább 20 oroszlán, mint 100 majom..."

csak ritkán és kevesen hitték el ..
 

DeletedUser7641

Vendég
[SPOIL]
200 főből könnyebb összeválogatni azt pár tucatot, aki majd a keménymagot adja:)

Aki szerint meg gyenge a klán, és tele noobokkal, azokat sok szeretettel várjuk, pl a K34-en:) Sok szájhuszár itt a fórumon, a nagy legendás Willpowert is az 1 másodperces csapódásaival együtt megnézhetitek hol tart most v15-ön... Minden elismerésem a nagy neveknek az előző 14 szerverről, de azért nem kell lenézni másokat, akikről semmit nem tudtok.

És úgyis 1-2 hónapon belül összeérünk valamelyik "nagy" névvel, és majd eldől mit érünk, addig csak fröcsögés a szavakkal a minősítése bárkinek is...
[/SPOIL]

Elfelejtenél dárga barátom?

Már leírtam, hogy nem játszottam komolyan azon a világon, mégis köröket vertem rád/rátok. Ennek ellenére elismertem a "győzelmed", tiszteletet tanúsítottam, de továbbra is kutyául beszélsz rólam...csak gratulálni tudok ehhez is...

Lehet sokan vagytok egyhelyen, de mit sem ér, ha senki nem ér semmit... Egy ideig lehet húzni, de a mérleg a másik oldalra billen.
Miért is?
Mert gyorsabban fejlődnek, több nemesük van, hamarabb visszaképzik a katonákat, tehát "gyorsabban lesz többjük".
Azért is vagytok még "TOPpon", mert ÉNY-on csak pár normális klán van és még ők se álltak össze rendesen ill. még nem vették fel teljesen a ritmust.

A térkép déli részén és ék-i részén a 3 top klán található. A többi klán hozzájuk képest még gyerekcipőben jár.
Na ezeken a részeken már nem is léteznétek.

Persze nem vagytok ott, ezért felesleges is róla beszélni, de maradjatok a realitás talaján.
Még sehol se vagytok és semmit nem értetek el. Az 1.-nek még 20 faluja sincs. =)

Nem gondolom, hogy a fórum szájhuszára lennék és azt se, hogy nagy ill. jó játékos lennék.(2009-es fiók és összesen ~110 hozzászólás:eek:)
Ennek ellenére nálad/nálatok fényévekkel jobb vagyok, szóval "gyúrjál még".;)


PS: A lejáratási kompányomat hanyagolhatnád...köszönöm.

A témához kapcsolodóan:

Nincs semmi gond a tömegklánokkal.
Először is könnyen leverhetőek, másodszor a jobb játékosok könnyen átcsábíthatóak onnan, mivel nem érzik ott jól magukat (mindent nekik kell csinálni).

Viszont, ha egy nagyon jó vezetőjük van és tudja a dolgát akkor az "új generáció"-hoz adhat plusz játékosokat, bár ennek az esélye kicsi és kevés példa is akad rá. =)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is tök felesleges ez a személyeskedés :)
Hagyjátok már végre egymás cikizését :rolleyes:
Itt van nekünk most ez a SODó klán ,ezzel foglalkozzunk inkább :D:D:D

Nincs semmi gond a tömegklánokkal.
Először is könnyen leverhetőek, másodszor a jobb játékosok könnyen átcsábíthatóak onnan, mivel nem érzik ott jól magukat (mindent nekik kell csinálni).

Viszont, ha egy nagyon jó vezetőjük van és tudja a dolgát akkor az "új generáció"-hoz adhat plusz játékosokat, bár ennek az esélye kicsi és kevés példa is akad rá. =)

És kevés a példa hogy egyeseknek ekkora türelmük lenne kivárni :p Mivel akik profin nyomják a gamét,azok általában versenyautó sebességgel robognak, és nem szokásuk lassítani pár X-Factoros miatt :p


Nagyszerű :)
És ezen a videón megtaláltam az egyűtteseteket is Montipapával az élén :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent