Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser3687

Vendég
Érdekes, V1-en ez a kláncsaládosdi nem volt jellemző, viszont utána egyre nagyobb divatja lett más világokon.. boldog-boldogtalan családtag már valamelyik klánban .. szvsz ennek több hátránya van, mint előnye. Beszoruló klánok, minden irányból világoskék tenger .. ha nem lehet harcolni megunja az ember ..

Mostanában hajlamos vagyok rímekben beszélni .. :)

Konkrét véleményt nem tudok, nem is akarok alkotni a világról, mert nem ismerem a jelenlegi helyzetet, diplomáciai rendszert.

De valaki felvilágosíthatna pár mondatban, kíváncsi vagyok :)

A v3 on az 50 fős klánlimit miatt volt rá szükség
 

DeletedUser3687

Vendég
Hát ha már ugymondva bevettük őket akkor az a kláncsaládot minösítené ha védtelenül hagynánk őket és nem segítenénk egymást kölcsönösen:)



Aszem akkor már nem járna ki nekünk se a tisztelet.......

na láttod mi is ennyit vártunk csak a Hoh tól amennyit ti hogy álljon ki értünk amikor a családunkban volt cserébe ezt mi is megtettük volna értük de ezt nem tették meg viszont tőlünk elvárták volna ők a támogatást!
Majd ki tudja ,ahogy rátok se lesz szüksége nekik veletek is lehet ugyanezt teszik majd mint velünk átállnak az ellenfeleitekhez.

Habár hozzánk már biztos nem jöhetnek .
 

DeletedUser12139

Vendég
Te Dinuci... Most teljesen komolyan. Te minden héten elolvasod a csok es könny meg a gyöngy meg a hasonló női hetilapokat? Mert ez a hiszti amit csinálsz itt napok óta komolyan mondom a párom hugára emlékeztet.(az bujja ennyire ezeket a lapokat:D ) Kilépett tőletek a HOH.. ha rám hallgatsz nem őket hibáztatod hanem megkeresed a miérteket. Hisz valami vezér félének tünsz vagy mi a szösz. Keresd vissza hol hibáztál mielőtt a JORNSW is PPLNSW lesz:) És szépen kérlek tényleg állj kicsit a sarkadra mert ha tovább bomlik a JOR egység akkor halálra fogjuk magunkat unni itt a V3-on.

ui.: Távol áll tőlem is és szerintem kötelékünk minden egyes tagjától,hogy megbántsunk bárkit is itt. Hisz ellenfelek vagyunk egy virtuális világban és nem ellenségek. Ezért tisztelettel megkérek mindekit,hogy hagyjon fel a családunk tagjainak piszkálásával... Amikor benyomtuk azt a nagy piros REGISZTRÁLOK gombot akkor egy játéknak akartuk a kezdetét venni. Ha szappanoperát akarunk látni akkor a tv távirányítoján keresgéljük a gombokat:)

szerintem :cool:
 

DeletedUser6772

Vendég
sztem elég ha v7 valhalla topicját végig olvasod:)
bár tovább fog tartani,mint egy 2 évados brazil szappanopera:D
 

DeletedUser12082

Vendég
Látom, itt zajlik az élet! :))
De inkább nem szeretnék hozzászólni, pedig lenne egy-két gondolatom.
 

DeletedUser12082

Vendég
Vagy inkább még is. :))
Minden nap egy kicsit.
Kezdjük azzal, hogy a HOH nem lépett ki tőlünk. :)
 

DeletedUser11221

Vendég
legyen úgy hogy ezt tegnap írtad és akkor írhatsz ma megint egyet:)

tök kiváncsi vagyok
 

DeletedUser

Vendég
Ezt ténleg tegnap irta, de légyszi ma ne irj olyan későn :((
 

DeletedUser3242

Vendég
de e.t.b,

a kérés persze érthető, csak azt nem gondolom h akár a KH közössége agyatlan hülyékből állna - akikre rá kell szólni h ejnye nem lehet véleményetek a HOHról, mert már PPL...
a véleménye a legtöbbeknek a tagok magatartása alapján alakult ki, az pedig független attól h JOR/PPL v akár TLB szerepelhetne a HOH név előtt/után.
engem se fog szeretni senki csak mert a Barbie-klánt megalapítom mondjuk holnap v belépek vmelyik PPLbe v akárhova :D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem a barbi klánba sokan belépnének, és sokan szeretnének is érte :D:D:D
 

DeletedUser12139

Vendég
De Erikaaaaaa :)

Nem azt kértem,h ne legyen vélemény hanem azt,hogy az oltogatás ne menjen már :) Lehet találkoznál Jankuval pl a romkertbe akkor életed 9876544567897645678. nagy szerelme lenne hát ne ócsárold már királylány:)

Amugy meg ha megalapitod a barbie klánt akkor mi meg csinálunk egy Ken-t és be lesztek állitva a térképen rozsaszínnek:p:)
 

DeletedUser3242

Vendég
de drága Elvis, hát azt gondolod h nincsen ember a HOHban akit kedvelnék?
természetesen van, nem is egy :)

és janku-t se bántottam, na de nézzétek , ez kellett h végre beinduljon a v3 topic ,ha benézel más vlágok fórumaiba, ez tényleg csak szappaopera az ottani sárdobáláshoz képest.

de ha én pl csak jót írnék róluk, mi lenne? az h nem is én ítam tutira..
másrészt én sokakat szinte irigylek azért h saját érdekeeik szerint tudják alaktani azt is ma kit kedvelnek, ma kit nem,holnap kit tisztelnek kt nem,kivel működnek együtt kivel nem.

Nekem ez sosem ment, isszák biztosan ennek is a levét a KH-környezetemben.

Az meg h más szidja a HOHot akinek ellensége lett - majd megunja :) Sajnos kevés háborút láttunk amiben nem így lett, az megh valaki a saját ex-kláncsaládja ellen megy, az (bár természetesen minden érintettnek megvan a maga saját, felülírhatatlannak hitt verziója) érthető h a 'tudatlan' kívülállóban visszatetszést kelt, de ez már alapvetően értékrend kérdése..A mindennapjaikat v múltjukat ők ismerik, te sem tudhatod ki volt a hibás úgy igazán a legmélyén h így alakult, íy érthető lelkesedésed hisz a klánod egyrészt megszabadult a nyomástól amit eddiga HOH jelentett, és most több módonis gynegíthettétek ezzel az ellenfelet - ami a részetekről nem feltétlen megkérdőjelezhető lépés , hiszen ellenségek vagytok .


De nem félek én attól h a HOH nagy háborút vív majd a JORok ellen - hisz nekünk is szomszédaink hiszen ellenállhatatlan leküzdhetetlen vágyat éreznek jóideje arra h terjeszkedésül 50%ban minimum de inkább 70%ban a v3 északkeleti része felé irányuljon, betelepülve más klánok közé -mert akkor nem a k47 határán ütköznék velük barbárfoglalás közben , én csak várom h mennek lefelé, észvesztve, nemeseket spórolják az ellenre, aztán mi van?
foglalják a k37et meg k27et,mennek takarítják a v3ban számomra most már irreálisan lassan képződő seregek vesztése árán a barbikat, mennek egyre távolabb a JORtól, vagy valaki szól majd nekik h a J -oooooo-R nem erre van , hanem ellenkező irányba?

:)

de a Barbie-klánt még megcsinálom...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Te Dinuci... Most teljesen komolyan. Te minden héten elolvasod a csok es könny meg a gyöngy meg a hasonló női hetilapokat? Mert ez a hiszti amit csinálsz itt napok óta komolyan mondom a párom hugára emlékeztet.(az bujja ennyire ezeket a lapokat:D ) Kilépett tőletek a HOH.. ha rám hallgatsz nem őket hibáztatod hanem megkeresed a miérteket. Hisz valami vezér félének tünsz vagy mi a szösz. Keresd vissza hol hibáztál mielőtt a JORNSW is PPLNSW lesz:) És szépen kérlek tényleg állj kicsit a sarkadra mert ha tovább bomlik a JOR egység akkor halálra fogjuk magunkat unni itt a V3-on.

ui.: Távol áll tőlem is és szerintem kötelékünk minden egyes tagjától,hogy megbántsunk bárkit is itt. Hisz ellenfelek vagyunk egy virtuális világban és nem ellenségek. Ezért tisztelettel megkérek mindekit,hogy hagyjon fel a családunk tagjainak piszkálásával... Amikor benyomtuk azt a nagy piros REGISZTRÁLOK gombot akkor egy játéknak akartuk a kezdetét venni. Ha szappanoperát akarunk látni akkor a tv távirányítoján keresgéljük a gombokat:)

szerintem :cool:


Hol hibáztunk? Ott, hogy bevettük őket és nem hagytuk koloncnak az SPnek. Remélem erre majd Ti is rájöttök... Szavahihető, korrekt társaság (tisztelet a kivételnek)
 

DeletedUser

Vendég
Nah mi ez a szélcsend, egy ki aktivitást kérek, megint kihal ez a fórum, pedig olyan jó dolgokat olvastam itt amiket eddig nem tudtam, és mindig jó ezeket a dolgokat a másik szemszögéböl is nézni egy kicsit!
 

DeletedUser3687

Vendég
Most már ti is mondjatok valamit eddig csak mi beszéltünk:))
 

DeletedUser3687

Vendég
Te Dinuci... Most teljesen komolyan. Te minden héten elolvasod a csok es könny meg a gyöngy meg a hasonló női hetilapokat? Mert ez a hiszti amit csinálsz itt napok óta komolyan mondom a párom hugára emlékeztet.(az bujja ennyire ezeket a lapokat:D ) Kilépett tőletek a HOH.. ha rám hallgatsz nem őket hibáztatod hanem megkeresed a miérteket. Hisz valami vezér félének tünsz vagy mi a szösz. Keresd vissza hol hibáztál mielőtt a JORNSW is PPLNSW lesz:) És szépen kérlek tényleg állj kicsit a sarkadra mert ha tovább bomlik a JOR egység akkor halálra fogjuk magunkat unni itt a V3-on.

ui.: Távol áll tőlem is és szerintem kötelékünk minden egyes tagjától,hogy megbántsunk bárkit is itt. Hisz ellenfelek vagyunk egy virtuális világban és nem ellenségek. Ezért tisztelettel megkérek mindekit,hogy hagyjon fel a családunk tagjainak piszkálásával... Amikor benyomtuk azt a nagy piros REGISZTRÁLOK gombot akkor egy játéknak akartuk a kezdetét venni. Ha szappanoperát akarunk látni akkor a tv távirányítoján keresgéljük a gombokat

szerintem :cool:

ha már fórum erre nem is reagáltam mindössze annyit hogy a Hoh nem kilépett tőlünk hanem ki lettek rugdalva innen ,és tudod mit
nem bántuk meg !legalábbis én semmiképpen:)
 

DeletedUser3687

Vendég
Mit ne hazudjak?
nem szokásom!

azt ne merd mondani ti léptetek ki a Jor ból?
Mert akkor te hazudsz!
A JOR család rugot ki titeket !
még a fórumon most is megvan amikor azt kértük a kedves vezéredtől hogy tüntesse el a JoR nevet a klánjuk neve elől!
Alkalmatlanok voltatok a velünk lévő közös munkára ezért ki lettetek rúgva a JOR ból!

Azért mert a kk elleni háborútokat megszakítottátok miközbe az miatt nem akartatok neki menni a gew nek !
nyugodtan kérdezd meg a kedves vezéred nekünk ezt állította.
ha akarod a fórum bejegyzést is lefényképezem neked a szövetségi fórumba robbant ki a vita nem is a vezetőin !
habár te nem nagyon olvastál fórumot sose te is csak a volt társaid ellen tudsz fordulni!(éásd első pl nak a birodalomból való kiválásod)

Igazad van most vagy a legjobb klánba oda vagy való!

Csak nem gondolod hogy a játékbeli profilodon az a hűség becsület barátság szöveg kicsit erős ott az elején?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent