Szuperjátékosok a V3-ban

DeletedUser

Vendég
Húha...
Feszültséget szimatolok a világ délnyugati felén :S
 

DeletedUser3687

Vendég
Látom a JOR-nak az én faluim finomabbak ilyen ez a mohóság, hallottam a hisztiről, nem vagytok tisztába hogy miért adtam azoknak a faluimat akiknek akartam ő bennük megbíztam, a többi meg eljátszotta nálam rég az esélyét amikor volt rá alkalma , egyik 50%-ot követel másik meg mindent csak egy a különbség a JOR-tól egy szikra ugrót sem kértem, ha kértem más acc,-on keresztül behúzták.

Örüljetek neki mert nem sokáig lesz a tietek, a mohóságotoknak lesztek az áldozatai :D
És akkor bizony okulni fogtok.

Csak így tovább JOR, mutassátok meg mire vagytok képesek.

Hát te nem is létezel már a számomra!
És tudod miért mert a falvaidat védtük még Nl-E10 korodba utána a 23 kontinensen a 44 es kontinensen meg amikor szóltál segítsünk segítettünk majd utána te meg hátba szursz minket itt nem is a HB ről van szó hanem a HOH ról akikről tudtad hogy árulok és pártoltad őket falvakat adtál nekik!.
Valamint arról hogy a sok Jor inaktív falut a családon kivül teszed le hogy ami hátországunk kevesebb legyen azok után hogy védtük téged
olyan vagy mint a HOH vezérkara !

Erre mondj valamit mért vagy ilyen azokkal akik a játékod során rengeteget segítetek neked?
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a bókot.
Itt csak az volt a problémád hogy nem azt csináltam amit te fütyültél, gondolod visszalépek a JOR-ba pont oda ahol semmi élet nincs, na ne viccelj már, kémként próbáltatok hogy infót adjak ki a HOH-ról(tudom ezt letagadod mint mindig) a vicc része hogy már a kezdettől beláttam a vezetőijükbe, pedig nem is kértem.
Szóval ennyit a bizalomról.
Ezek után meg azt várnád el hogy a HOH-t is támadjam, nem támadtam volna őket de titeket sem mert nem érdekkel a V3 meg a hallom veszekedés amit te csinálsz folyton, áskálódsz mások háta mögött senki szemében nem vagy nyílt és nem is leszel sose.
Jaj mert a szegény H*B-t segítem akit mindenáron megakarsz támadni 2 konti távolságról, de hát igen te a csontváradból el vagy mint a Keresztapa, csak nem értek valamit, rengeteg inaktív JOR-os faluval jössz közbe nálam a 100 falut sem éri el ellentétbe nálad, aki a 4 misi inaktívaiddal nem dicsekszik, azok nélkül sehol se lennél, erre verjed melled és ne arra hogy te mennyit is segítettél nekem...;)
(mikor az Nl-E10-be voltam, tőletek semmire nem számítottunk, amikor a JORHOR-ba voltunk akkor sem számoltunk tőletek semmire, csak küldje az a sok hülye a védelmet és ha megunják a játékot a faluik úgy is a tiétek lesznek, nem tetszett hogy akkor időbe az eredeti Batu Kan is visszaszólt neked neked párszor, visszaemlékezhetsz arra is.)

És mizu a K44-en?
Nincs aki gyorsan védje a feneked(mert a stat mesél), majd megoldod te magad ahogy eddig is tetted, mivel már akkor is semmibe nézted a HOH-t.

Nl-E10-ről valamit, őket tartottad a kilépésük után senkiháziknak, és nem nagyon érdekelt téged mi van velük, mik a céljaik, mert akkor is a saját érdekeid után futottál na tudod kb ehhez hasonlít a HOH története, a történelem ismétlődik és nem tanultok a hibáitokból.
Majd okulni fogtok, mivel senkire sem számíthatok!
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem érdekel a V3, akkor miért nem ... már el innen?
A többi véleményemet nem irom le, mert kitiltanak...
 

DeletedUser3687

Vendég
Hadjadd Zürös nézd levegőnek ne válaszoljunk Janku hozzá szólásaira..nem érdemes!
 

DeletedUser

Vendég
Micsoda események vannak itt, eddig alig irt ide valaki :D
A legjobb hogy olyan dolgokról olvashatok amelyek régen és a világ másik végén történtek, szóval fingom sincs róluk, folytassátok még :)
 

DeletedUser5879

Vendég
Térjünk vissza a témához...
Vannak még "szuper játékosok" a V3-ban? :confused::D
 

DeletedUser

Vendég
Érdekes, V1-en ez a kláncsaládosdi nem volt jellemző, viszont utána egyre nagyobb divatja lett más világokon.. boldog-boldogtalan családtag már valamelyik klánban .. szvsz ennek több hátránya van, mint előnye. Beszoruló klánok, minden irányból világoskék tenger .. ha nem lehet harcolni megunja az ember ..

Mostanában hajlamos vagyok rímekben beszélni .. :)

Konkrét véleményt nem tudok, nem is akarok alkotni a világról, mert nem ismerem a jelenlegi helyzetet, diplomáciai rendszert.

De valaki felvilágosíthatna pár mondatban, kíváncsi vagyok :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Valószinű hogy itt azért alakultak ki a nagy kláncsaládok, mert kevés a max taglétszám egy klánon belül.50 taggal nehéz komoly erőt képviselni, ezért a klánok már az elején összeálltak, akkor még csak 2-3 klán állt össze egy családdá, mostanra ez a szám eléggé megnövekedett :)
 

DeletedUser3242

Vendég
nahát janku, miért, van valaki aki nem nézi semmibe a HOHot?

nehéz a semmit nem semmibe venni:)
 

DeletedUser3242

Vendég
Drágám, tudod h egyrészt öreg vagyok én már ahhoz h haladjak a korral, másrészt ha a romlott
szav.cuccot átcímkézed, attól, még az romlott marad:)

és napról napra büdösebb lesz a környéken címkézheted akárhogy :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10553

Vendég
Én azért örülök annak, hogy a PPl család vezére senkit nem ócsárol, és nem süllyed egy bizonyos szint alá.:)
 

DeletedUser3242

Vendég
ennek én is :D

de!a haladjatok a korral - az nem csak rám kell h vonatkozzon, szerintem az 1-B vezére nem ócsárol senkit:)
 

DeletedUser10553

Vendég
Ezek szerint mi nagyon másképp látjuk a dolgokat.

Az én olvasatomban nem éppen a tisztelet jele, ha valaki embereket semminek, és lejárt szavatosságúnak nevez.:)
 

DeletedUser3242

Vendég
Tisztelet?
Van aki felé megvan, de ezzel ők is tisztában annak - olyanokat akik engem sem tisztelnek és én sem őket, nem fogok tisztelni csak mert felvette a klán most épp a PPL nevet .

Ide meg jövök szórakozni, nekem tetszik h kiálltok értük , ezt a lépést pl tisztelem :)
 

DeletedUser11221

Vendég
Hát ha már ugymondva bevettük őket akkor az a kláncsaládot minösítené ha védtelenül hagynánk őket és nem segítenénk egymást kölcsönösen:)



Aszem akkor már nem járna ki nekünk se a tisztelet.......
 
Fent