Statisztika

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Elmondtam, hogy olyan világon nem írok mesét, ahol nem játszok. Egyszer írtam le a saját meglátásaim (amik ahogy nézem, bejöttek), cserébe azért, mert egyik héten nem volt stat. Szóval ne várd, mert nem lesz :-D
Az elég tré, mert engem kifejezetten érdekelne, hogy egy kívül álló mit gondol egy adott világ alakulásáról.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Na dj nem tesz ki statokat :(

Ha egészen őszinte akarok lenni, mivel mindenhol elvitték a faluimat, nem nagyon lépek be a játékba, mi több, hihetetlen jól érzem magam a játék nélkül. Ide is egyre ritkábban lépek már be, ami az itteni előéletem ismeretében már-már ijesztő :) És még felvet érdekes kérdéseket, pl hogy mikor kéne újra felvennem a ritmust V50 miatt. De DJ statisztikájára áttérve, amíg ilyen kiválóan elvagyok magamban, addig nem tudom, milyen rendszer lesz ezekben, vagy hogy lesz-e rendszer egyáltalán :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
wZ1kpSO.png


vvYJVT8.png
 

DeletedUser14522

Vendég
Kèrhetjük hogy kivételesen a valósat tedd ki ? :D

ejh, noname ecsém, de rutintalan kezdő agitátor vagy te .... képbe nem vagy (ismeretek hiánya) arról, hogy dj a v28 ew-ben a kh-s alkalmazott pig-fucker kommunikációs stratégia* koronázatlan királya (vigyori) kezei alatt tanult bele a fórumozásba, egy ilyen kis erőtlen inszinuáció nem fogja zavarba hozni, ennél sokkal rutinosabb (hogy kb viszonyítani tudd: nálad 1000x :D)

*: ráfogni valakire pl hogy minden nap sertésekkel él nemi életet, aztán cáfolja ha tudja
 

DeletedUser19582

Vendég
Engem érdekelne, mi nem volt valós, ugyanis a bal oldali táblázat számait v47-ről, a háborús statost twstatsról szedem. Be lehet pötyögni és megnézni, hol "csalok". Egy elírás van, régen hetente raktam a statokat, most ahogy esik, mindig az utolsó utáni időszak háborús statját nézem. Ha ez csalás, ám legyen, de az írásod arra enged következtetni, hogy régebb óta űzöm a stathamisítás bizniszt... :D

Hasznos tanács: ha nem tetszik, amit látsz mert szarul áll a klánod, akkor azért bent kell tenni, és jobban játszani, nem a stattól megijedni xD

Köszöntem a figyelmet,
Say Hi
 

DeletedUser19582

Vendég
Csiszolj Te, ha szeretnéd, nekem megfelel úgy, ahogy van :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
XpXYFuM.png


Gyengébbek kedvéért: 07.10 00:00-tól mostanig vannak nézve a változások, háborús statok.

Jelenleg 2179 falu a Random hátránya a szövetségesekkel szemben, viszont a Random hátában rengeteg barna játékos, illetve barbár van még. Ha ezekkel valamikor végeznek (mondjuk már jópár hete, hónapja kellett volna) akkor egyáltalán nem lesz nagy hátrányuk. A számok alapján volt már mélyebben is a Random, utóbbi időben mintha össze szedte volna magát. Az FF nagy pozitív statjának egy része abból van, hogy a Random felvett egy tagot az FF közepén, akit ők beütöttek, fronton nem nagyon értek el ellenük haladást. Pár héttel ezelőtt a 100-t esélyesebbnek tartottam a győzelemre, jelenleg azt kell mondanom, hogy érzésem szerint egálban van a két fél. Meglátjuk, mit hoz a jövő :)

XRYJNKO.png
 

DeletedUser19613

Vendég
2000 falu a hátránya a Randomnak, de sok tartalék van még a peremen, szerintem nem lefutott meccs, hosszú háború elé nézünk 46 biztos előbb zárul le.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
A statból nézve a Random a peremen fejlődött most, főleg barbikból, ami a másik két félnek nincsen már. Ez nagyon egálszagú
 

DeletedUser19613

Vendég
A statból nézve a Random a peremen fejlődött most, főleg barbikból, ami a másik két félnek nincsen már. Ez nagyon egálszagú

Igen, bár a Random iszonyat nagy fronttal rendelkezik, talán könnyebb rajtuk fogást találni. Na meg 50-en is jó pár Random tag van most a Spártában, igaz sok időt az még nem vesz el.
Mellesleg egészen jók ez a statok, tetszenek. :)
 
Fent