Statisztika

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
avbXQdB.png

fR5lAyS.png


Szerintem ennek a szervernek vége, szűk 600 falu kell a Randomnak a győzelemhez, és ahogy hallom, a 100 oldalon már páran feladták, legalábbis nem állnak ellent. Szeretném megragadni az alkalmat, és gratulálni a Randomnak, még akkor is, ha a győzelmükhöz hozzájárult az is, hogy a 100+FF szövetség 2000 falus előnyből el tudta bukni a szervert, ami manapság hatalmas fölény. De a győzelmet sosem kell magyarázni, aki tud fordítani 2000 falus hátrányból, az megérdemli a győzelmet!

A vége felé elég sok dolgot tudtam mindkét oldalról, és eléggé belemélyedtem ebbe a szerverbe, és nagyon sok izgalmas dolog történt. Jó lenne, ha a résztvevők a zárás után írnának arról, ők hogy élték meg. Különleges szerver, mert a 3 klánon kívül összesen swak egyetlen falva maradt, mint barna játékos :) Remélem, nem szürkítitek be a térképet, és talpon várjátok meg azt a kb 5 hetet, ami hátra van a szerverből. A vesztes oldal foghatja a fejét, mert egy nyert szervert engedett ki a kezéből, a győztes oldal pedig örülhet, mert egy bukott szervert hoztak vissza a halálból :)

Jövő héten jönni fog itt egy utolsó stat még, utána már nem lesz értelme szerintem :)
 
Fent