Statisztika

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Én csk azon a világon mesélek, ahol játszok, amihez nincs közöm, oda jobb, ha csak ezt a statot meg a térképet kirakom, azt majd akik játszanak itt, mondanak amit akarnak :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
WyT276i.png


DYVDD70.png
 

DeletedUser14522

Vendég
már a színek se jók ... hát még a számok, na azok meg még nem is tetszenek ;)
 

DeletedUser14522

Vendég
ja, gondolhattam volna én is, hogy az öniróniát még kisbizbasz kacsintással se fogja mindenki érteni
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
BvRisXy.png


Mivel a névváltásom, és a fórumfiókok összevonása miatt volt egy kis káosz, egy hét kimaradt, cserébe a saját meglátásaimat leírom a szerverről, így ez egyszer lesz mese.

HA ESETLEG VALAKI NEM ÉRTENÉ MEG, ÍGY KI IS EMELEM, HOGY EZ A SAJÁT VÉLEMÉNYEM, MINT KÜLSŐS A SZERVERRŐL, AMI LEHET IGAZ, LEHET A NAGYRÉSZE FASZSÁG, DE ATTÓL ÉN MÉG ÍGY LÁTOM.

Szóval akkor nézzük. A WAR klán volt ugye a 100 oldalán, az FF pedig a Randomén, így kialakult az egy nagy-egy kicsi mindkét oldalon. A WAR-nak totálisan lehetetlen helyzete volt, perem nélkül, teljesen kiszolgáltatottan, halálra ítélten. A WAR az utóbbi időben lényegében meghalt, mind a Random, mind az FF hatalmas ütéseket vitt be nekik, idő kérdése, és teljesen el fognak fogyni. Itt jön majd az első érdekes kérdés. Jelen felállás a Randomnak kedvez, mert az FF ellen nagy az előnyük, a 100-hoz ők férnek hozzá jobban, ergo a jelenlegi felállásban én a Random relatíve sima győzelmét látom, ha minden így marad, az FF-nek és a 100-nak semmi esélye nem lesz a szervergyőzelemre. Jöjjön az első HA. Mi van, ha az FF belátja, hogy így nincsen semmi esélyük, kihátrálnak a Random mögül, és lepaktálnak a 100-al. Ez érdekes szituációba állítaná a szervert, amiben véleményem szerint mindhárom klánnak (Random-FF-100) kb azonos esélye lenne a győzelemre, ami most hülyeségnek hangzik, de mindjárt kibogozom.

Egy FF-100 vs Random háborúban a Random falu szempontból minimális hátrányba kerülne, de ott lenne még a K44-en be nem szedett barna góc, illetve a barbárkészletük, és még mindig tartom, hogy náluk van több "jó" játékos. Nézzük a másik oldalt. Az FF-100 ideiglenesen faluelőnybe kerülne, az FF elvonna védőket a Random mostani hátországába, addig a 100 próbát tehetne a Random beékelt K45-K55-ös részeinek a kiszedésére. Ha sikerülne megtörniük a Randomot, akkor az FF a hátországi Random tagokon tudna gyorsabban haladni, és mivel lényegesen nagy érintkezési felületük van/lesz a Randommal, tudnának akár úgy haladni, hogy a 100-al szembeni mostani hátrányukon lefaragjanak. Innen akár gondolkodhatnak egy technikai győzelemben, vagy megmérkőznek egy döntőt, aminek egy nem túl behozhatatlan, de 100 előnnyel futnának neki.

Én ezt gondolom V47-ről, ha marad a jelenlegi felállás, akkor ez egy nagyon sima Random győzelem lesz, ha vált az FF, akkor viszont egy nagyon izgalmas végjátékot láthatunk majd. De az is lehet, hogy minden amit leírtam, hülyeség. Nem tudom, majd kiderül.

Jó játékot nektek!

dqFJzxV.png
 

DeletedUser14522

Vendég
Hi,
akkor ezentúl szólítsunk csak így, vagy a GDPR miatt esetleg megszokhatatlan sűrűséggel fogod rotálni a fedőneveket?
"A GDPR harmadik hete (jelenet)

Ügyfélszolgálat. Sorszám pittyen. Srác leül az asztalhoz.
Srác: jó napot kívánok, Tordai Gerg...
Munkatárs (a fülére szorítja a kezét, hangosan): papapapapapapa (leveszi a kezét mosolyog) jó napot, miben segíthetek?
Srác (értetlenül): Jó napot, Tordai....
Munkatárs (hasonlóan): Papapapapapapa
Srác: elnézést, ez most mi?
Munkatárs (kedvesen mosolyog, egy fiókból papírt vesz ki, elé tolja): Sajnos az új Európai Uniós adatvédelmi rendelet értelmében nem ismerhetünk meg személyes adatot önről, amíg ön ehhez határozott beleegyezését nem adja. Kérem olvassa el, fontolja meg, és írja alá adatkezelési tájékoztatónkat, és ha minden feltételt megismert és jóváhagyott rátérhetünk a kérdéseire.
Srác (felháborodva): De én csak ezt a telefon...
Munkatárs: papapapapapa
Srác: ezt a...
Munkatárs: papapapapa
Srác (elhallgat, a papírért nyúl): De... de ez 20 oldal... nekem erre nincs időm kedves (Munkatárs névtáblájára néz, leolvassa, csodálkozva) banán?
Munkatárs: Banán.
Srác (kétségbe esve körülnéz): Ez... ez most mi?
Munkatárs: Cégünk a munkatársak személyes adatait is védi. A menedzsment erre a hétre gyümölcsöket választott ki. Jövőhéten az állatnevek jönnek. Múlt héten bútorok voltunk.
Srác (hülyére veszi): Hö… és ön lesz a szurikáta?
Munkatárs: Nem, ezeket a neveket a nap elején, véletlenszerűen kapjuk, hogy ne legyünk beazonosíthatók... de kérem, legyen kedves írja alá az adatvédelmi tájékoztatót... így is túl sok adatot ismertünk meg önről.
Srác: de, mégis mit?
Munkatárs: hogy férfi, magas, világos hajú... ezek érzékeny adatok... de kérem olvassa el, negyed óra az egész!
Srác: és ha nem írom alá?
Munkatárs: Kénytelenek leszünk törölni önt."<szerző: braun barna>

(ps a tárgyhoz: meglátásod érdekes, ... akár csatolhatnád is a dip tanácsadói állásajánlatunkra jelentkezésedhez demónak ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.220
Hi,
akkor ezentúl szólítsunk csak így, vagy a GDPR miatt esetleg megszokhatatlan sűrűséggel fogod rotálni a fedőneveket?
"A GDPR harmadik hete (jelenet)

Ügyfélszolgálat. Sorszám pittyen. Srác leül az asztalhoz.
Srác: jó napot kívánok, Tordai Gerg...
Munkatárs (a fülére szorítja a kezét, hangosan): papapapapapapa (leveszi a kezét mosolyog) jó napot, miben segíthetek?
Srác (értetlenül): Jó napot, Tordai....
Munkatárs (hasonlóan): Papapapapapapa
Srác: elnézést, ez most mi?
Munkatárs (kedvesen mosolyog, egy fiókból papírt vesz ki, elé tolja): Sajnos az új Európai Uniós adatvédelmi rendelet értelmében nem ismerhetünk meg személyes adatot önről, amíg ön ehhez határozott beleegyezését nem adja. Kérem olvassa el, fontolja meg, és írja alá adatkezelési tájékoztatónkat, és ha minden feltételt megismert és jóváhagyott rátérhetünk a kérdéseire.
Srác (felháborodva): De én csak ezt a telefon...
Munkatárs: papapapapapa
Srác: ezt a...
Munkatárs: papapapapa
Srác (elhallgat, a papírért nyúl): De... de ez 20 oldal... nekem erre nincs időm kedves (Munkatárs névtáblájára néz, leolvassa, csodálkozva) banán?
Munkatárs: Banán.
Srác (kétségbe esve körülnéz): Ez... ez most mi?
Munkatárs: Cégünk a munkatársak személyes adatait is védi. A menedzsment erre a hétre gyümölcsöket választott ki. Jövőhéten az állatnevek jönnek. Múlt héten bútorok voltunk.
Srác (hülyére veszi): Hö… és ön lesz a szurikáta?
Munkatárs: Nem, ezeket a neveket a nap elején, véletlenszerűen kapjuk, hogy ne legyünk beazonosíthatók... de kérem, legyen kedves írja alá az adatvédelmi tájékoztatót... így is túl sok adatot ismertünk meg önről.
Srác: de, mégis mit?
Munkatárs: hogy férfi, magas, világos hajú... ezek érzékeny adatok... de kérem olvassa el, negyed óra az egész!
Srác: és ha nem írom alá?
Munkatárs: Kénytelenek leszünk törölni önt."<szerző: braun barna>

(ps a tárgyhoz: meglátásod érdekes, ... akár csatolhatnád is a dip tanácsadói állásajánlatunkra jelentkezésedhez demónak ;)

Szólíts Rolinak :)
 

DeletedUser19357

Vendég
Side 1:
Tribes: FF, FF-R, Random
Side 2:
Tribes: =WAR=

Timeframe: Előző 24 óra



Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 67
Oldal 2: 9
Különbség: 58

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 591,904
Oldal 2: 78,746
Különbség: 513,158

chart


Szép akció a =war= ellen :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent