Világ 61 Statisztikák, elemzések

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Összes foglalás ellenséges oldal ellen:
=HCS=1: 7
-D.A-: 4
Különbség: 3
kicsit részre hajló elemzés, ok.
07.02 napon írtad az utolsó elemzést. 07.06 tól a mostani statot. gondolom az a kimaradt pár nap nem kedvezett a hcs statnak.... a ha tévedek akkor bocs.
 
Utoljára szerkesztve:

Depraved

Active Member
A reakció pontszáma
94
HCS nek még több a győzelmi esélye mint májusban. Stark két kontival megy nemsokára, majd ha 2,5 lesz nekik akkor 70% látok a csiga győzelemre.

Ne haragudj de a rizsat inkább hagyd el ha már értelmes leírást nem tudsz kihozni. Táblázat, térkép és akkor köszönjük.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Bocsi, nem tudtam, hogy 07. 02. és 07. 03. között kimaradt néhány nap, azt pedig végképp nem, hogy azokon a napokon 16-ot foglaltatok a HCS-től, de gratulálok hozzá.

A győzelmi esélyeket pedig nyilván nem kell túl komolyan venni, nyilvánvalóan nincs rá objektív számítási módszer, szimplán az aktuális benyomásomat írom le.

Ja, és semmi érdekem nem fűződik a csigákhoz.
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
köszönjük a munkádat ettől függetlenül :)
(a wodos falukat se mondanám nagy erőfeszitésnek, hiszen csak be kellett nekik sétálni a falukba)
 

Depraved

Active Member
A reakció pontszáma
94
Nem is feltetelezzuk nem is értem miért írod ezt.... :)

Mindenesetre folytasd csak próbálj meg kicsit reálisan látni és nem ennyire részre hajlonak lenni.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Egyezünk ki 30-30-30%ékban az a leg reálisabb kép még most szerintem, a 10%ot meg megkapja a szövetségetek :D
Amugy egy jókis világnak nézki, jó harcokal. Látunk már klánt fölényböl elbukni és hátránybol forditani. igy ez még most totál semilyen képet nem add hogy mongyuk ki menyi falut hoz vagy bukik. Minden klánbol peregnek ki az inaktivak akár rostálásal akár ugy hogy az elenség hoza a falukat.
Mondhatjátok hogy ellfogul vagyok mert a saját klánom de én hiszek a csigákban, hogy a V51röl hozöt örökségünk ittis meglesz és egymasziv erős klán tudunk alkotni akik ha kiis kapnak ugy kapnak ki hogy ök megtetek mindent a gyözelemért :)
 

DeletedUser19597

Vendég
stat1.png


2020.07.02. - 2020.07.18.


Egyezünk ki 30-30-30%ékban az a leg reálisabb kép még most szerintem, a 10%ot meg megkapja a szövetségetek :D
Amugy egy jókis világnak nézki, jó harcokal. Látunk már klánt fölényböl elbukni és hátránybol forditani. igy ez még most totál semilyen képet nem add hogy mongyuk ki menyi falut hoz vagy bukik. Minden klánbol peregnek ki az inaktivak akár rostálásal akár ugy hogy az elenség hoza a falukat.
Mondhatjátok hogy ellfogul vagyok mert a saját klánom de én hiszek a csigákban, hogy a V51röl hozöt örökségünk ittis meglesz és egymasziv erős klán tudunk alkotni akik ha kiis kapnak ugy kapnak ki hogy ök megtetek mindent a gyözelemért :)

Egy valamiben örülök, hogy ellened játszhatok, és így tulajdonképpen veled "is" ezen a világon. Hogy értelmes srácot látok benned. :)
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Ennek örülök hogy igy látod :) Sokan akik olvasták v45ös forumozásom nem hiszem hogy igy vélekednek :D Voltak akkor nagyon érdekes megnyilvánulásaim amikre nem vagyok buszke :) De megtanitot a kh az elmult pár világ alat hogy van külömbség az elenség és az elenfél között nem is kicsi :)
Nem mondom hogy nem tudnék egyesekel parasztlenni hogy ha belémálna de amég ezt nem teszik meg addig én miért tegyem :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Ennek örülök hogy igy látod :) Sokan akik olvasták v45ös forumozásom nem hiszem hogy igy vélekednek :D Voltak akkor nagyon érdekes megnyilvánulásaim amikre nem vagyok buszke :) De megtanitot a kh az elmult pár világ alat hogy van külömbség az elenség és az elenfél között nem is kicsi :)
Nem mondom hogy nem tudnék egyesekel parasztlenni hogy ha belémálna de amég ezt nem teszik meg addig én miért tegyem :)
komám inkább v58 legyél az új dujálom, mert ez a @Stormbringer nagyon inaktív egy lélek
 

Az Eklézsiás

Active Member
A reakció pontszáma
186
Mélyen tisztelt Kedves Játékostársak!

Hoztam nektek egy pártatlan elemzést.Az ASG DonGáborral ismét elbukott isten nyugosztalja őket!Ez nem jöhetett volna létre ha a Starkok nem segítenek be a DAnak ugyanis volt idő mikor szorult a hurok K45ön és Lupó garnitúrája igencsak szenvedett mint sertés a jégen.Volt idő mikor a Csigák demoralizálták őket és háborúval igazolták fölényüket,majd jött a Stark szövi és kimásztak a bajból. A Sarkok a kontijukat behúzták és farkasszemet kell hgy nézzenek a WOD klánnal vagy mint cinkostárs a Csigák ellen vagy mint pofonzsák a Csigák mellett, a döntés a kezükben a helyzetük instabil.

A server alulteljesítése díjat a DA nyerte el.
A server meglepetése a Stark kláncsaládhoz fűződik.

Az Esélyek a következők:
Húsevő Csigák 35%
Stark 35%
DA 10%
Stark-DA newline Techklán 20%

Sok sikert!
 
Fent