Világ 61 Statisztikák, elemzések

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Ha teljes armár kapna a DA az a baj berogyna a front , nem győzném olvasni , mennyi vedőt kértek a stárktol :D meg a sok állandó védőt :D
Ìgy csak kostolgatjuk az ìgy is instabil angyalokat :) Eddig nagy durranás egyik oldon se volt , csak nagy támadó írtás xd egyszer valaki armája csak jó lesz :eek: vagy nem xd DA armát is látnék már :eek: olyan mint az idei nyár .. csak várjuk várjuk de valami mindig kozbe jön nekik.. :D:eek: bolond vírus :/
#NEmaradjotthon


Dikk, mostmár értem a neved jelentését is kedves, kígyó.
Addig csúszol, kúszol, szimatolsz amig kapsz egy kis infót és azt gondolod, hogy ettől leszel fasza vezér.
De elárulom, hogy aki ezt a játékot tisztességesen játsza, téged csak megvet és lenéz és az a durva, hogy egyetlen plecsni sem változtat ezen.

Igencsak unalmas lehet a saját fórum vagy a saját levelezések, hogy a miénkre vagy kiváncsi...
Gyere át táskám ha ennyire tetszik amit játszunk, de ne kémkedj mert krva gáz.

Csókoltatom a száraz, pikkelyes bőröd!
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Dikk, mostmár értem a neved jelentését is kedves, kígyó.
Addig csúszol, kúszol, szimatolsz amig kapsz egy kis infót és azt gondolod, hogy ettől leszel fasza vezér.
De elárulom, hogy aki ezt a játékot tisztességesen játsza, téged csak megvet és lenéz és az a durva, hogy egyetlen plecsni sem változtat ezen.

Igencsak unalmas lehet a saját fórum vagy a saját levelezések, hogy a miénkre vagy kiváncsi...
Gyere át táskám ha ennyire tetszik amit játszunk, de ne kémkedj mert krva gáz.

Csókoltatom a száraz, pikkelyes bőröd!
Kijózanodtál táskám? :D:cool:
 

Sandokan

Member
A reakció pontszáma
68
Nem kell a feszültség lányok-fiúk. A lényeg, hogy élvezetes és jó játékot produkáljon a V61. Engem nem igazán zavar, ha a Csigák teljes armát indítanak rám és elbukok. A lényeg, hogy tudjam magamról, hogy én mindent megtettem annak érdekében, hogy megnehezítsem a dolgukat. :) Ennek a szervernek a végkimenetele még nem dőlt el, szóval mindent bele és sok sikert minden klánnak! ;)
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Kedves Stark,

Szép volt a mai ARMA.
Igaz 1 támadás sem jött rám, 2 évnyi folyamat éjjelezés után, kicsit nött a májam, hogy a Társaim éjjeleztek!
Nagyon szépek voltak a támadások, voltam bent pár fiókba védekezni, kicsit izgalomba is voltam, de végül megoldottam.
De tény és való, szép szervezés, szép időzítés, szép seregek!

Le a kalappal! :)
 

Drogo

Member
A reakció pontszáma
22
Az már akkor eldőlt mikor ezt megkaptuk :...

hogy Lupó az ASG Fővárosát támadja... na azt nem fogja egy ASG-s sem tétlenül nézni! Bizonyára a vezéreitek mérlegelték ezt.
Szóval az ASG harcba száll a HCS kláncsalád és a Gos-r klánok oldalán a Fekete Angyalok ellen!
Még ha el is bukunk... Lupó... annyi bizonyos, hogy a szervergyőzelmetek itt köddé vált! A 13 ASG-s megfog izzasztani titeket! :)

Úgy, h szeretnék én lenni a 14. Asg tag ha lehet :L
Amúgy meg játszunk 1 jót.. De az ilyen, meg amik fórumon mennek nagy dumákat hagyjuk már.. Mindenkinél van jobb szebb.
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Zsolti ne írj ilyeneket mert mindjárt jön és megpróbál valami poénosat válaszolni.....ami ugye eddig még nem sikerült neki!
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
Kedves Stark,

Szép volt a mai ARMA.
Igaz 1 támadás sem jött rám, 2 évnyi folyamat éjjelezés után, kicsit nött a májam, hogy a Társaim éjjeleztek!
Nagyon szépek voltak a támadások, voltam bent pár fiókba védekezni, kicsit izgalomba is voltam, de végül megoldottam.
De tény és való, szép szervezés, szép időzítés, szép seregek!

Le a kalappal! :)
49F56329-BFDE-4A84-8DB0-EB31CF38BB81.jpeg
 

DeletedUser19597

Vendég
Kedves Stark,

Szép volt a mai ARMA.
Igaz 1 támadás sem jött rám, 2 évnyi folyamat éjjelezés után, kicsit nött a májam, hogy a Társaim éjjeleztek!
Nagyon szépek voltak a támadások, voltam bent pár fiókba védekezni, kicsit izgalomba is voltam, de végül megoldottam.
De tény és való, szép szervezés, szép időzítés, szép seregek!

Le a kalappal! :)

Köszi!
Van még hova fejlődni. :)
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
Szép teljesítmény az a +3 falu Sandokántól, jár érte a gratuláció. De ha már ilyen magas lórol beszélünk akkor ne felejtsük már el azt sem mikor a Da armázta a Gos-t és Merlinianus ugyanúgy +3 faluval jött ki arma végére. Nem beszélve arról, hogy csak ketten kaptunk a 2nap alatt durván 30 nemest és egy falut sem vittetek.
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
de ha már itt tartunk. ha annyira nagyszerűek voltatok ti GOS klán tagok akkor engedjetek már meg egy kérdést...
hol van most ez a klán??? 2 válasz van
1, nem is volt annyira nagyszerű klán
2, red szék szokásához híven szétbomlasztotta belűről
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
tedd hozzá hogy fake vonat. még jó hogy nem buktál falut. :)))))))
Ha csak róla beszélünk akkor nem kell hozzátenni hogy fake vonat mert nála mind éles volt. Én kaptam egy fake vonatot kosokkal de az még mindig nem hozzá tartozik. Ha meg arra az egy falu "bukásomra" utalsz akkor sajnos el kell szomorítsalak mert az egy előnemeselés és ráfoglalás volt :( remélem az belefér
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
de ha már itt tartunk. ha annyira nagyszerűek voltatok ti GOS klán tagok akkor engedjetek már meg egy kérdést...
hol van most ez a klán??? 2 válasz van
1, nem is volt annyira nagyszerű klán
2, red szék szokásához híven szétbomlasztotta belűről
Nem értem hogy jön ide a Gos vagy akár Red. Itt Sandokan teljesítményéről volt szó és Merlinéről. Senki nem írt arról hogy a Gos milyen nagyszerű volt. Ha az lett volna nem itt tartanánk.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
és ő volt a főcélpont?? mert itt sandokán esetében ezen van a hangsúly
Ahha, akkor csak fake célpontok voltunk :(
Akkor feleslegesen nemeseltunk elo és utottunk rá az utolso foglalasokra? :/
Mindegy, gyakorlásának jó volt. :)

A GosR pedig egyatalan nem a Hcs miatt vagy Red miatt oszlott, soot az egész bomlás elkerulheto lett volna, ha az emberek arra törekednek, hogy megbeszeljuk a problémákat, de ez már a múlt.


En bízok benne, hogy izgalmakkal teli szerver lesz, ahogy megadjuk egymásnak a tiszteletet. Foleg a klan vezetők, mert az nem viszi előre a jatekot és hozzátartozó közösséget, ha folyamatosan tamadjak egymást itt kulson a felek.


Mehet itt továbbra is a f**z méregetés, kapplnak kicsi nagyon, de Atié hatalmas cullang!!
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Szép teljesítmény az a +3 falu Sandokántól, jár érte a gratuláció. De ha már ilyen magas lórol beszélünk akkor ne felejtsük már el azt sem mikor a Da armázta a Gos-t és Merlinianus ugyanúgy +3 faluval jött ki arma végére. Nem beszélve arról, hogy csak ketten kaptunk a 2nap alatt durván 30 nemest és egy falut sem vittetek.
Ott mindkettőtök teljesítménye szép volt, ezt nem is tagadom. Ösz-visz annyi a különbség, hogy azt az armát azért 12 falu plusszal zártuk és rajtatok múlott csak, hogy nem bukott el a teljes terület ott. Valóban szép volt.
Sandokané azért viccesebb, mert ő ténylegesen főcélpont volt, és az egész armát csak +1 faluval zártátok. De nem is pörögnék ezen, ha nem lenne ekkora arca itt egy-két embernek. Nem én kezdtem, már a szerver eleje óta azt olvasgatni, hogy mennyire esélytelen a DA. És azért lám lám, ha csak nem talál be a HCS egy full inaktív fiókot, akkor azért nehezen talál fogást rajtunk.
 
Fent