Világ 61 Statisztikák, elemzések

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Meg is lepődtem volna egy:
HCS 34%
Stark 36%-on


De alakul, jó pap is holtig tanul. :)
 

Az Eklézsiás

Active Member
A reakció pontszáma
186
A HCS klán nem lesz oly kitartó és szervezett hogy kialakuljon egyhamar a Newline Tech klán mert elég csak a Starkokra nézni mint az oroszok annyian vannak szinte már 2 kontinenst meghódítottak.A gömböm a DA teljes felszámolását mutatja azaz el fog veszni Lupó klánja v61en.A kérdés számomra nem kérdés mikor,az ősz rájuk adja a kabátot viszont a Starkok felhúzhatják a téli pufajkát!Házi feladat:
-Az előny és a létszám szervezett kereteken belül, vagy
-A Rutin és az egyéni tapasztalat létszámba korlátozottabban fog diadalmaskodni

Egy újabb forgatókönyvet is kirajzolódni látok de azt átok és ármány szövi be iszonyat róla beszélni de még a holtak hajnala is eljőni látszik.
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
EKI..... volt már olyan amibe bele találtál? a pisouáron kívül. vagy abba is csak próbálkozol beletalálni? mert tudod....ha nincs mivel valamit csinálni vagy gondolkozni, akkor az úgy sem fog összejönni. :)
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
A HCS klán nem lesz oly kitartó és szervezett hogy kialakuljon egyhamar a Newline Tech klán mert elég csak a Starkokra nézni mint az oroszok annyian vannak szinte már 2 kontinenst meghódítottak.A gömböm a DA teljes felszámolását mutatja azaz el fog veszni Lupó klánja v61en.A kérdés számomra nem kérdés mikor,az ősz rájuk adja a kabátot viszont a Starkok felhúzhatják a téli pufajkát!Házi feladat:
-Az előny és a létszám szervezett kereteken belül, vagy
-A Rutin és az egyéni tapasztalat létszámba korlátozottabban fog diadalmaskodni

Egy újabb forgatókönyvet is kirajzolódni látok de azt átok és ármány szövi be iszonyat róla beszélni de még a holtak hajnala is eljőni látszik.


Valahogy rosz a csatorna ami megy a gömbben :D
Hogy a HCS nem lenne kitartó? Kétlem :D
Ennek a klának az alapaitó és kezdő keretét nem tudta az Feketesereg feltörni fél éven keresztüll Igy nem mondtanám hogy nem lenénk kitartóak és szerevezetek csak most még az ujaknak felkel venni a ritmust de ez minden klánban igyvan :D
Meg hogy temetni a DA? (Tény hogy tobbet vártam én személy szerint tölük de egyáltalán nem rosz az amit csinálnak. Én drukolok neki. Hajrá angyalok! :) )
Két olyan klánt irsz le folyton akik már megmutaták hogy képesek világot nyerni és kitartóan harcolni.
Nem akarom most a Stárkosokat lenézni mert jó csapat és jól csinálják a kötelező4 de látszik hogy nálad ök a favorit és odakel hazabeszélni viszont azért ácsimár. Ha nemtudsz értelmesen hozzászolni és csak az megy hogy leoltsd a másikat akkor maradj magadnak és húzz másik világra a fasságaidal. Megvagyunk mi bőven az idióta jóslataid nélkülis.
 
Fent