Világ 61 Statisztikák, elemzések

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Véleményem szerint kurva sok minden történthet még ebbe a világba.
Tehát nem lehet mondani, hogy most a Stark fogja megnyerni mert éppen most első helyre kerültek (s akkor mi van?!), eddig a HCS volt hónapokig a Top1en, mégsem mondható ki, hogy ki fogjuk megnyerni (s akkor mi van?!). Lehet bejön egy olyan lépés, ahol 1 vagy több kulcsfontosságú játékos át lép pl. a DA-ba, s akkor majd az fogják mondani, hogy Ők fognak nyerni?! Eh..

Ha reálisak akarunk lenni, minden a diplomácián van.
Jelenleg a HCS klán, harcol /kimondható bátran/ a világ ellen. Ebbe bele értve: DA, Stark, s a többi ifjú padaván klánokat. <Stark + DA + egyéb = szövetség/MNT kombó>

Mi van akkor ha történik egy olyan fordulat, hogy a 2 jó barát, össze fog veszni, s megszakad a kapcsolat? S most értem a Stark meg a DA között. Ekkor meg fog történni egy felkeresés a DA vagy a Stark részéről a HCS felé, hogy "hé összebujunk"? Ez már nagy fordulat lenne, sőt..a HCS klán lenne a "kulcsklán" ilyen esetben.

Bármi megeshet, Még diplomáciai változások, játéks állomány válrozás..egyelőre senkinek sem áll úgy a szekere, hogy döntőképes legyen.

Egy biztos, valaki a 3 közül nyerni fog! :)
a remény hal meg utoljára.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
A WoD -tól is kértetek szövit, csak nem jött össze.

Én ezt a WoD felkeresést máshogy látom :D
Pl. engem ők kerestek diplomáciai ugyben mikor csavargó otthagyta a klánt és akkor nálunk csak szovol rola klánban a vezetök között hogy egy velük valő szövetségel meglehetne nyugatot erősiteni :D

Bocs Ben de ezel most melényultál :)
 

DeletedUser19597

Vendég
Én ezt a WoD felkeresést máshogy látom :D
Pl. engem ők kerestek diplomáciai ugyben mikor csavargó otthagyta a klánt és akkor nálunk csak szovol rola klánban a vezetök között hogy egy velük valő szövetségel meglehetne nyugatot erősiteni :D

Bocs Ben de ezel most melényultál :)

Igen.. Sir Bobenett vagy The Merchant?
Aztán ki is került az egész bagázs, mert Speddy nem engedett ebből.

Annyira nem nyúltam mellé.
Még az a kérdés, hogy csavargo keresett-e titeket, mert volt Erik, aki megintcsak a dipót intézte számára, de ő nekem megint csak azt mondta, hogy nem akar veletek.
Speddy is említette, hogy volt valami beszélgetés féleség köztetek, de ennyi.
 

DeletedUser19597

Vendég
Nem ez a lényeg. nem erre akartam a hangsúlyt tenni.
Akár ti kerestetek fel valakit, akár nem. Ha elfogadtok már egy szövit, akkor ez a dolog már nem játszik, hogy egyedül mentek neki az egész világnak, mert nem..

Mindenesetre, ha már itt vagyunk, kifejtheted, hogy mi volt. Nyilván jobban fogod leírni a dolgokat, mivel rólatok és a WoD-ról volt szó, én csak 3. látó voltam kívülről.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Nem nem bobanett volt.
Nekem pont az Erik irt szovsall velemi nem kerek a storiban.
Én csak arra akartalam célozni amit lupo is emlitet a minap hogy félinformációkbol ne :)
Ha ők kezték a felkeresést akkor nelegyen már az hogy mi szaladtunk a diplomácia után :) Mert körübelő majdhogy nem ezt irtad le :)
 
Utoljára szerkesztve:

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Nem ez a lényeg. nem erre akartam a hangsúlyt tenni.
Akár ti kerestetek fel valakit, akár nem. Ha elfogadtok már egy szövit, akkor ez a dolog már nem játszik, hogy egyedül mentek neki az egész világnak, mert nem..

Mindenesetre, ha már itt vagyunk, kifejtheted, hogy mi volt. Nyilván jobban fogod leírni a dolgokat, mivel rólatok és a WoD-ról volt szó, én csak 3. látó voltam kívülről.

Lényegi részét nemtudom én tovább irányitotam a tagot a megfelelő emberhez.
Csak anyit tudok hogy folyt valami beszélgetést mert Wodos tagot egy darabig nem lehetett támadni és ez boszanotis utána meg jott e levél hogy lehet támadni de akkor már szépen szedeketétek fel a tagokat van a falukat.
Csak anyit tudok erröl de mint emlitetem én csak a szituácit vázoltam fel hogy lehet nem minden ugyvan ahogy az hozád eljut vagy látod :)
 

DeletedUser19597

Vendég
Nem nem bobanett volt.
Nekem pont az Erik irt szovsall velemi nem kerek a storiban.
Én csak arra akartalam célozni amit lupo is emlitet a minap hogy félinformációkbol ne :)
Ha ők kezték a felkeresést akkor nelegyen már az hogy mi szaladtunk a diplomácia után :) Mert körübelő majdhogy nem ezt irtad le :)

Érdekes ez így. Köszi!
 

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
Mint szereplő, pontot tennék a végére.
Egy időben kerestünk fel benneteket, mert nem akartam tili-toli játékot játszani (magyarán két frontot) hiszen a klán bele botlott volna ebbe. Ahogy neked is Ben, úgy Komára is írtam dipo terén, hogy tudjam meg mit is akartok. Ezt követően küldtem hozzád Ben azt hiszem Speddyt és én pedig Marrowal tárgyaltam tovább.

Lényegi döntésre nem jutottam, jutottunk akkor, amikor én még ott voltam. Minden részletet megbeszéltünk a vezetőiben. Amikor Marrow és te is leirtad a konkrétumot, bedobtam a vezetőibe a két adatot és én akkor hagytam el a szervert, majd léptem is le. Ennek oka v58 volt, bár azt hiszem írtam is nektek.

Innentől már fogalmam sincs mi volt, hogy ki intézte a diplomáciát. Ha én intéztem volna, akkor nem lett volna olvadás, mert én mindkét félnek határozottan kijelentettem, nem moccanok a srácokkal sehova. Hogy ez a döntés vagy a megszuletett döntés volt a helyes út, nem tudom, majd igazolni fogja a szerver vége.
Az tény, hogy mindketten nagyon jó diplomáciai partnerek voltatok, le a kalappal. Rég találkoztam olyan klánok vezetőivel, akik valóban tartják is a szavukat. Innen is köszönöm nektek a korrektségetek:)
 

DeletedUser19597

Vendég
Mint szereplő, pontot tennék a végére.
Egy időben kerestünk fel benneteket, mert nem akartam tili-toli játékot játszani (magyarán két frontot) hiszen a klán bele botlott volna ebbe. Ahogy neked is Ben, úgy Komára is írtam dipo terén, hogy tudjam meg mit is akartok. Ezt követően küldtem hozzád Ben azt hiszem Speddyt és én pedig Marrowal tárgyaltam tovább.

Lényegi döntésre nem jutottam, jutottunk akkor, amikor én még ott voltam. Minden részletet megbeszéltünk a vezetőiben. Amikor Marrow és te is leirtad a konkrétumot, bedobtam a vezetőibe a két adatot és én akkor hagytam el a szervert, majd léptem is le. Ennek oka v58 volt, bár azt hiszem írtam is nektek.

Innentől már fogalmam sincs mi volt, hogy ki intézte a diplomáciát. Ha én intéztem volna, akkor nem lett volna olvadás, mert én mindkét félnek határozottan kijelentettem, nem moccanok a srácokkal sehova. Hogy ez a döntés vagy a megszuletett döntés volt a helyes út, nem tudom, majd igazolni fogja a szerver vége.
Az tény, hogy mindketten nagyon jó diplomáciai partnerek voltatok, le a kalappal. Rég találkoztam olyan klánok vezetőivel, akik valóban tartják is a szavukat. Innen is köszönöm nektek a korrektségetek:)

Na, már így tiszta a kép :D Köszi neked is!
Tévedtem, elnézést. Csak elég furcsán jött le a dolog, hogy lett felkeresés, aztán meg az ellentettje lett. Sok volt a WoD -ban a vezércsere, sok volt így az érdeklődés.
 

erik4161

Member
A reakció pontszáma
98
Igazából tudni való volt az, hogy káosz lesz a sok vezérrel, ha nincsenek összeszokva vagy nem is ismerik egymást. Viszont az ott lévő srácok így akarták én pedig nem szóltam bele a dolgokba, mert effektív nem az én világom volt.
Ha én nem vállalom el az ideiglenes vezetést csavargó lelépése után, szerintem közöttetek már a legelején meg lett volna a front, mert nem lett volna közöttetek egy WoD. Mindenesetre, amit akartam sikerült megoldani, hogy az arra alkalmas játékosok játszani tudjanak. Ti is nyertetek rajtam, feltudtatok készülni szerintem időben egymásra. Tehát mindenki jól járt :D

Izgalmas egy szerver ez, valahol bánom, hogy leléptem, de be kell látnom, hogy nincs időm és mást hátráltatni pedig nem akarok. Így kívánok mindkét vagy három félnek sok szerencsét:p
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
363
@Ben Solo amit írni akartam, jobban mondva amit ki akartam fejezni az nem jött le. Lehet rosszul fogalmaztam, elnézést.
Viszont nem értek abba egyet, hogy azt jelentené, hogy X klán bejön a világra és senkivel sem szövetkezik, meg sehol semmi, mindenki piros. Lényegében a HCS is azért kötött szövetséget mivel egy jó döntés volt a DA-val szembe. Ahogy a DA is kötött MNT-t vagy szövetséget a barbizabáló klánnal, meg a TM vagy kivel, meg stb. Tehát ezek amolyan lépések amiket megteszel, hogy hátráltasd amennyiben csak lehet az ellent. De valójában ezek nem olyan szövetségek, amelyek mondjam úgy, hogy nagyon behatárolták volna bármelyik klán jövőjét is. Mert ha azt mondom:
- mától kezdve a Stark és a HCS mnt-be lép, míg a DA él, akkor azt mondom igen, borul az a felállásom, hogy: "egyedül kiállni bárkik ellen".
vagy szövetségbe lépni X klánnal, onnan a frontról hazahívni a védőket és Y frontra tenni.

Nem tudom ha lejön ebből amit ki akarok fejezni, tulajdonképpen egyszerűbben mondva ellenfél hátráltatása érdekből kötött kapcsolatok, nem pedig klán-segítségként.

De ha nem értetted meg, akkor nem tudom, talán felhívlak skypen s elmagyarázom! :D
 

DeletedUser19597

Vendég
@Ben Solo amit írni akartam, jobban mondva amit ki akartam fejezni az nem jött le. Lehet rosszul fogalmaztam, elnézést.
Viszont nem értek abba egyet, hogy azt jelentené, hogy X klán bejön a világra és senkivel sem szövetkezik, meg sehol semmi, mindenki piros. Lényegében a HCS is azért kötött szövetséget mivel egy jó döntés volt a DA-val szembe. Ahogy a DA is kötött MNT-t vagy szövetséget a barbizabáló klánnal, meg a TM vagy kivel, meg stb. Tehát ezek amolyan lépések amiket megteszel, hogy hátráltasd amennyiben csak lehet az ellent. De valójában ezek nem olyan szövetségek, amelyek mondjam úgy, hogy nagyon behatárolták volna bármelyik klán jövőjét is. Mert ha azt mondom:
- mától kezdve a Stark és a HCS mnt-be lép, míg a DA él, akkor azt mondom igen, borul az a felállásom, hogy: "egyedül kiállni bárkik ellen".
vagy szövetségbe lépni X klánnal, onnan a frontról hazahívni a védőket és Y frontra tenni.

Nem tudom ha lejön ebből amit ki akarok fejezni, tulajdonképpen egyszerűbben mondva ellenfél hátráltatása érdekből kötött kapcsolatok, nem pedig klán-segítségként.

De ha nem értetted meg, akkor nem tudom, talán felhívlak skypen s elmagyarázom! :D

Amit írsz, annak úgy van értelme pedig, hogy tényleg nincs egy klánnak senkivel dipója sem. De azt hiszem voltak réges régen ilyen klánok. Azok tényleg fel is merték ezt vállalni.
Ti a GoS-R -el jelentős dipót kötöttetek. Sokkal jobb így a helyzetetek, mintha máshoz olvadott volna be/dipózott volna be a DA-val.
Azért ők komolyan kezdték el itt tolni a játékot.
A skypeozást ha nem baj, én elutasítom. Nem azért nem akarok skypeozni, mert bajom lenne veled. Látom, hogy meglehet veled beszélni bármit. Én csak több időt szeretnék a saját gondjaimra fordítani most. Talán majd a szerver végén, abban szerintem benne lennék.
 
Fent