Világ 61 Statisztikák, elemzések

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Jelentem a csigák visszabújtak és újabb bugyinedvesítő tervet eszelnek ki.
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
A számok sajnos makacs dolgok ezen nincs mit túl magyarázni (bár lehetne), viszont ne feledkezzünk már meg arról sem, hogy ti milyen tisztességes játékot játszotok felénk. Ha gondoljátok csináljatok egy 3. klán most úgyis kikerült tőlünk pár tag megint, aztán hátha tudnak még valami új infót adni. Ezzel persze nem elvéve az arma érdemeit mert az is tény, hogy elég nagy és pontos is volt ami számokban tökéletesen látszik.
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
Nem történik itt igazából csalás, csak minden tag aki kilép a Gos-ból vagy kirakják auto-ba kapja a meghívót aztán elég szépen ellátják infóval a Da-t. Ha valaki nem kap esetleg meghívót csak rájuk dobja a fiókot aztán azt szednek ki a körlevelekből amit akarnak kb.
 
Utoljára szerkesztve:

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Másképp nincs esélye a DA-nak, de ezt mindenki tudja! :)
Lényeg, hogy mindig a csigák csalnak, meg mindig a csigák a rosszak...valójában a csigák csak hallgatnak és ahogy tudják, próbálják a szervert behúzni! :)
Hagyd az ilyen provokációkat, nem kell felvenni! :D Fáj nekik sok dolog, nem kell bántani Őket! :)
Csak akkor, ha Ők is bántanak minket! :)
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Nem történik itt igazából csalás, csak minden tag aki kilép a Gos-ból vagy kirakják auto-ba kapja a meghívót aztán elég szépen ellátják infóval a Da-t. Ha valaki nem kap esetleg meghívót csak rájuk dobja a fiókot aztán azt szednek ki a körlevelekből amit akarnak kb.
hallod...... ha szép nem vagy legalább okos legyél. mi nem a hcs vagyunk.
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
a csigák ilyet nem csinálnak a Woddal ugye? XD
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Amilyen tempóban szöviztek ellenünk... Lehet ti elöbb lesztek hatan, mint mi három klánnal. :)
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
A számok sajnos makacs dolgok ezen nincs mit túl magyarázni (bár lehetne), viszont ne feledkezzünk már meg arról sem, hogy ti milyen tisztességes játékot játszotok felénk. Ha gondoljátok csináljatok egy 3. klán most úgyis kikerült tőlünk pár tag megint, aztán hátha tudnak még valami új infót adni. Ezzel persze nem elvéve az arma érdemeit mert az is tény, hogy elég nagy és pontos is volt ami számokban tökéletesen látszik.
5 klánnal vagytok a mi 2 klánunk ellen. ez nem feltűnő??ha megcsinálnánk a 3. at még akkor is többen lennétek. anno red azt mondta hogy a saját klánjával legyőz minket.....már most 5 klánja van...:)
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
hallod...... ha szép nem vagy legalább okos legyél. mi nem a hcs vagyunk.
Az eljutott a hatalmas agyadig ha már ilyen szépen előtört belőled az ész, hogy itt nagyon nem a szám a lényeg? Hidd el nem arról a pár faluról szól ez a dolog de úgy látom ezt nem sikerült felfogni, nem is értem minek próbálkozok :rolleyes: kapaszkodj abba a bizonyos fűszálba
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Látom neked nem ment át. .....
Kipakoltatok mármint a hcs hogy elvittetek tőlünk nettó 3 falut. Aztán mikor mi kirakjuk hogy 10 et vittünk akkor azonnal támadtál hogy kém meg 3. -klan...stb most meg jösz a nagy okos megmagyarázással.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Látom neked nem ment át. .....
Kipakoltatok mármint a hcs hogy elvittetek tőlünk nettó 3 falut. Aztán mikor mi kirakjuk hogy 10 et vittünk akkor azonnal támadtál hogy kém meg 3. -klan...stb most meg jösz a nagy okos megmagyarázással.


HCS vs DA

Én erről beszélek! :)
Nem másról, hanem ahol a 2 klán egymás ellen harcol, szövetségek nélkül. Én nem tudok büszkélkedni a szövetségeseim eredményével. Akár negatív, akár pozítiv. Hiszen az az Ők érdemük; büszke lehetek Rájuk ezúttal.

Csupán HCS vs DA elemzéseket mutatok! :)
Én beszélek egyről, Ti meg 101-ről! :D
 

dezoox

Member
A reakció pontszáma
71
HCS vs DA

Én erről beszélek! :)
Nem másról, hanem ahol a 2 klán egymás ellen harcol, szövetségek nélkül. Én nem tudok büszkélkedni a szövetségeseim eredményével. Akár negatív, akár pozítiv. Hiszen az az Ők érdemük; büszke lehetek Rájuk ezúttal.

Csupán HCS vs DA elemzéseket mutatok! :)
Én beszélek egyről, Ti meg 101-ről! :D

Akkor lenne értelme csak HCS és DA küzdelemről beszélni meg statolni ha nem lenne másik 3 klán a mi kontinkon akikkel foglalkozni kell :) De persze, biztos borzasztó érzés lehet, hogy annak ellenére hogy nekünk van belső frontunk, nektek meg nincs, mégse vagytok olyan sikeresek ellenünk :( nyilván érthető a te hozzáállásod is, ha a szövetségeseitekkel együtt nézzük a statot akkor nem vagytok annyira jók, ezért külön csak HCS vs DA-ról akarsz beszélni, az nem gáz annyira. Nem akarok tiszteletlen lenni egy csigás taggal sem, de azért ne nézd már hülyének az embereket
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
Látom neked nem ment át. .....
Kipakoltatok mármint a hcs hogy elvittetek tőlünk nettó 3 falut. Aztán mikor mi kirakjuk hogy 10 et vittünk akkor azonnal támadtál hogy kém meg 3. -klan...stb most meg jösz a nagy okos megmagyarázással.
De neked is vannak szövegértelmezési gondjaid. Látod az utolsó sort? " Ezzel persze nem elvéve az arma érdemeit mert az is tény, hogy elég nagy és pontos is volt ami számokban tökéletesen látszik. " Bezzeg ezt nem látod meg... a Nem is akarok ebbe jobban belemenni, legközelebb olvasd el inkább 2x-3x ha elsőre nem megy.
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Te lupika tanítsalak meg számolni szerelmem , mert matek nem megy de ide hányni ide tudsz mindent :D
HCS VCS GOS ASG számoljunk barátaim 4 :D
Lupo 4ig tudaz számolni vagy ez az Imsz vagy ki ez ..
Másik oldal , Dá Dá2 Stárk stárk2 stárk3 Wod Wod2 Meg a Bárt is kerestetek ugye plusz le MNT ztetek a Rock al xd Ha utobbi 2 t nem számoljuk 7v4 nem ?:D Vagy már a 7ig számolás nem megy hercegnőm :D ?
Beszedegetni a GOS kirakottakat , infóztatnj az megy . Utánna meg itt böfögni fel a maradékot te szépségem .. Csunya gonosz HCS :/ vannak ám kopasz csigák is , igényt tartasz egyre ? :D vagy valamelyikőtök ?:D na pusza
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Az írók engedélyével ( mielott torolned kerd el meg van a teljes uzenet ;) )
Mennyit " hazudoztam multkor a WOD ról" ..
Jaja

Linksterma ekkor: 18:08
Szia, mivel en elegge stark ellenes vagyok es elegem van a klanvezetosegbol hogy csak most behuznak minden kis falut hogy utanna a stark klanba menjenek, oda adnam a falut nekted nagyon szivesen vagy tartanam itt a bastyat mint egy jo kis ek falu :D. Mar jonnek tamadoval de meg nem foglalnak.


Gencsi85ma ekkor: 22:38
phone-white.png

Szia! Beszélünk ? Ezek a ...kányok nekiálltak indok nélkül belsőzni és meg akarjuk őket fingatni. :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
De neked is vannak szövegértelmezési gondjaid. Látod az utolsó sort? " Ezzel persze nem elvéve az arma érdemeit mert az is tény, hogy elég nagy és pontos is volt ami számokban tökéletesen látszik. " Bezzeg ezt nem látod meg... a Nem is akarok ebbe jobban belemenni, legközelebb olvasd el inkább 2x-3x ha elsőre nem megy.

Ne vedd magadra :) Kamionozas csuda mi elvette már minden maradék agyát sajnos :/ azóta is arra gyujtunk neki .. mindhiába. Elmeháborodott az orvosok szerint is , ne vedd magadra mikor ír csak nevesd ki , mint mindenki más :D
 

DeletedUser19597

Vendég
Ne vedd magadra :) Kamionozas csuda mi elvette már minden maradék agyát sajnos :/ azóta is arra gyujtunk neki .. mindhiába. Elmeháborodott az orvosok szerint is , ne vedd magadra mikor ír csak nevesd ki , mint mindenki más :D


kopasz93
erre a kopasz csigára gondolsz, akit felvettetek, mert megpróbáltátok bevédeni, de amint nullázódott már ki is tettétek? :rolleyes:
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Az írók engedélyével ( mielott torolned kerd el meg van a teljes uzenet ;) )
Mennyit " hazudoztam multkor a WOD ról" ..
Jaja

Linksterma ekkor: 18:08
Szia, mivel en elegge stark ellenes vagyok es elegem van a klanvezetosegbol hogy csak most behuznak minden kis falut hogy utanna a stark klanba menjenek, oda adnam a falut nekted nagyon szivesen vagy tartanam itt a bastyat mint egy jo kis ek falu :D. Mar jonnek tamadoval de meg nem foglalnak.


Gencsi85ma ekkor: 22:38
phone-white.png

Szia! Beszélünk ? Ezek a ...kányok nekiálltak indok nélkül belsőzni és meg akarjuk őket fingatni. :)

Őket is be kellett volna vegyétek a klanba, bevédjétek majd ott hagyjátok.
 
Fent