Világ 61 Statisztikák, elemzések

totti26

New Member
A reakció pontszáma
17
Az írók engedélyével ( mielott torolned kerd el meg van a teljes uzenet ;) )
Mennyit " hazudoztam multkor a WOD ról" ..
Jaja

Linksterma ekkor: 18:08
Szia, mivel en elegge stark ellenes vagyok es elegem van a klanvezetosegbol hogy csak most behuznak minden kis falut hogy utanna a stark klanba menjenek, oda adnam a falut nekted nagyon szivesen vagy tartanam itt a bastyat mint egy jo kis ek falu :D. Mar jonnek tamadoval de meg nem foglalnak.


Gencsi85ma ekkor: 22:38
phone-white.png

Szia! Beszélünk ? Ezek a ...kányok nekiálltak indok nélkül belsőzni és meg akarjuk őket fingatni. :)

Mind a 10 fosztott faluval átadjuk őket, vegyétek csak be :) Sajnos mi nagyon gonoszak vagyunk..
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Te lupika tanítsalak meg számolni szerelmem , mert matek nem megy de ide hányni ide tudsz mindent :D
HCS VCS GOS ASG számoljunk barátaim 4 :D
Lupo 4ig tudaz számolni vagy ez az Imsz vagy ki ez ..
Másik oldal , Dá Dá2 Stárk stárk2 stárk3 Wod Wod2 Meg a Bárt is kerestetek ugye plusz le MNT ztetek a Rock al xd Ha utobbi 2 t nem számoljuk 7v4 nem ?:D Vagy már a 7ig számolás nem megy hercegnőm :D ?
Beszedegetni a GOS kirakottakat , infóztatnj az megy . Utánna meg itt böfögni fel a maradékot te szépségem .. Csunya gonosz HCS :/ vannak ám kopasz csigák is , igényt tartasz egyre ? :D vagy valamelyikőtök ?:D na pusza

Ja igen, így csak 4 mert a MoS ma feloszlott. Csak annyi különbség a kettő oldal között, hogy ez az öt klán folyamatosan támadott minket átütő siker nélkül, és akárhonnan is szedted ezt a sok diplomáciai kapcsolatot a DA mellé, egyszer sem volt olyan hogy így együtt támadtunk volna, szóval kicsit eltúlozta a két oldal résztvevőinek számat kedves "blueworm vagy ki ez" akinek épp válaszolok :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Ja igen, így csak 4 mert a MoS ma feloszlott. Csak annyi különbség a kettő oldal között, hogy ez az öt klán folyamatosan támadott minket átütő siker nélkül, és akárhonnan is szedted ezt a sok diplomáciai kapcsolatot a DA mellé, egyszer sem volt olyan hogy így együtt támadtunk volna, szóval kicsit eltúlozta a két oldal résztvevőinek számat kedves "blueworm vagy ki ez" akinek épp válaszolok :)


Minek ez a link duma Imsz ? Fososra védték a hátsótokat mikor mentunk , falukat regen elhoztuk ,meg akkor is ozonlottek a STÁRK védők bele.. szoval psszt
Nem akárhonnan szedem :/ ott viríta diplomáciátokban te butus .. annyit se tudsz elvileg valami vezetői tagként :/
Ui: lassan vissza hívhatnátok ennek mar masfel hete :/
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Legalább tudnád idézni.

Nagyon elvan tűnve , fényesre nyomtátok egymást ?:/ te solom szerinted ezt ki irhatta ? Tippeld mar meg :eek: a nyeremény egy puszi lupitól !44!4!4!4

--Ja soloval semmi bajom azon kívül, hogy kb. a semmire nagyképűek kinggimivel közösen, mert egyik sem tud védekezni sem, nemhogy klánt vezetni... :D

Dodo csak egyszerűen kitalálta a sztorit, amit mond, és ezt ismételgeti, ott voltam V50 OS vezéribe, és mindent láttam... :D Még facebookon segített headshotnak kitalálni ki a kém, aztán meg röhögött az os srácokkal, hogy közbe ő :D:D aztán már családtól kezdve mindent belehazudott :DDD
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Nagyon elvan tűnve , fényesre nyomtátok egymást ?:/ te solom szerinted ezt ki irhatta ? Tippeld mar meg :eek: a nyeremény egy puszi lupitól !44!4!4!4

--Ja soloval semmi bajom azon kívül, hogy kb. a semmire nagyképűek kinggimivel közösen, mert egyik sem tud védekezni sem, nemhogy klánt vezetni... :D

Dodo csak egyszerűen kitalálta a sztorit, amit mond, és ezt ismételgeti, ott voltam V50 OS vezéribe, és mindent láttam... :D Még facebookon segített headshotnak kitalálni ki a kém, aztán meg röhögött az os srácokkal, hogy közbe ő :D:D aztán már családtól kezdve mindent belehazudott :DDD
Yoki!
Eltaltalaltam? Én is megkaphatom a puszit?
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Minek ez a link duma Imsz ? Fososra védték a hátsótokat mikor mentunk , falukat regen elhoztuk ,meg akkor is ozonlottek a STÁRK védők bele.. szoval psszt
Nem akárhonnan szedem :/ ott viríta diplomáciátokban te butus .. annyit se tudsz elvileg valami vezetői tagként :/
Ui: lassan vissza hívhatnátok ennek mar masfel hete :/
Csak útmutatót adtunk, hogy egy szövetséges hogy reagál arra, ha az ő szövijüket armázza a közös ellenfél, kedves blueworm. Pont úgy csinálták a Stárkok ahogy ti is a gos-rnél.. oh wait... :eek:
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Csak útmutatót adtunk, hogy egy szövetséges hogy reagál arra, ha az ő szövijüket armázza a közös ellenfél, kedves blueworm. Pont úgy csinálták a Stárkok ahogy ti is a gos-rnél.. oh wait... :eek:

Ne eroltesd ezt Imsz :) majd 1 honap mulva terjunk erre vissza .. hagyjuk a francba addig :D
Méregeted a kígyómhoz a gyíkodat , folosleges ;) majd 1 honap mulva latszik mar mi merre hogy alakul ;) addig is nagy levego kicsit huncutkodjatok pupóval :*
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
red szerintem felejtsd el ezt a külső fórumot mert agyvérzést fogsz kapni! folyamatosan próbálsz poénos lenni....de már annyira hogy ez inkább szánalmas mint poénos. 1 hónap múlva visszatérhetünk a dolgokra, ahogy írod. csak ne felejtsd el hogy ha mi elbukunk akkor ennyi. vagy megyünk másik világra vagy befejezzük örökre. mi soha nem nagyképűsködtünk mint te , hogy majd ez meg az lesz.... de ha ti buktok???? na az mekkora szégyen lesz! a kh legnagyobb zakója....
 
Fent