Világ 61 Statisztikák, elemzések

Anonimusz

Active Member
A reakció pontszáma
139
Sziasztok!

Sajnos nem tudok aludni, úgyhogy irkáltam valamit unaloműzés-képpen....

TOP klánok.jpg
Térkép.jpg

Kezdésnek legyen mondjuk a 44es kontinens ahol a legerősebb kláncsalád a Stark kláncsalád. Mint kiderült (tényleg nem tudtam), hogy a klánnév egy sorozat ihlette. Ebbe a sorozatban ez egy családnév volt akik északot uralták. Ugyan a Stark klán kicsit lentebb csúszott és a 44-es valamint az 54-en kontinak a határán vannak leginkább, de ettől függetlenül északon is jócskán van befolyásuk. A konti másik meghatározó ereje az az Észak-Nyugati Szövetség (É-Ny szöv). Elsőnek Babba jó elemzésében láttam így írva őket és gondoltam átveszem ezt a nevet én is. Ez a szövetség egyértelműen a Stark klánok ellen fogott össze és szerintem van esélyük eredményesen fellépni. Azt nem tudom mi lesz velük, ha esetleg legyőzték ellenfelüket (egyesülnek egy klánná vagy pedig ebben a felállásban folytatják-e). Annyi mindenesetre biztos, hogy eddig a Starkok eredményesebben harcoltak a háborús stat szerint.
H-stat.jpg

Az elműlt 48 órában levő háborús statisztika:
Stark: 7
É-Ny szöv: 2
Különbség: 5
chart
Ezenfelül a Starkoknak tudtommal nem a legjobb a kapcsolata a HCS-val és a D.A-val se. Nem tudom mi lesz így velük de sok sikert nekik is. :)

Tovább vándorolva eljutunk a 45-ös kontinensre ahol a D.A kláncsalád illetve a ~GoS~R kláncsalád lakik. Míg előbbi inkább a kontinens belsején van túlnyomórészben addig utóbbi inkább a perem felé van egy tömbben ami akár előnyükre is válhat még a későbbiek folyamán. Ezenfelül érdemes még megemlíteni az északon levő ROCK klánokat is (nem tudtam eldönteni szerepeljenek-e a térképen vagy se, ha valakit érdekel akkor gyakorlatilag tényleg északon található a ROCK.) Itt nehezebb dolga szerintem a D.A-nak lesz ugyanis ők a Starkkal sincsenek jó szomszédi viszonyban illetve a ~GoS~R-el se. Azt nem tudom, hogy a Csigákkal, hogy vannak, de elvileg a Csigákkal sincs túl sok klán békés verzióban.

Ha pedig szóba kerültek a Csigák akkor kicsit délebbre csusszanva eljutunk az 55-ös kontinensre ahol a =VCS= és =HCS= klánok alkotják a világ puhatestű állományának túlnyomó többségét. Szerintem ennek a kontinensnek a sorsa fog eldőlni leghamarabb hacsak a kisebb klánok össze nem fognak mint pl északnyugaton a Stark ellen. A kisebb klánok közt értem pl a harcos gladiátorokat (W.G.) valamint Szőke és a barbizabálókat (=BAR=) klánokat. Nem tudom itt mi fog kisülni mindenesetre sok sikert a feleknek egymás elleni hadakozáshoz.

Végezetül, de nem utolsó sorban elérkezünk az 54-es kontinensre, amely egyben az egyik legszínesebb kontinens is. Itt az egyik legerősebb kláncsalád szerintem a ~WoD~ kláncsalád akiket északról a Stark kláncsalád határól kelet felől pedig a Csigák nyomulnak feléjük. Számomra ez a kontinens tűnik a legizgalmasabbnak (és nem csak azért mert ezen a kontin vagyok én is). Itt okosan kell diplomáciázni az biztos, hogy lehetőleg elkerülje mindegyik fél a körbeverést és a kétfrontos háborút. A három nagy kláncsaládon kívül van számos kisebb klán is a térségben, mint pl a MNYI akik a Csigák és a ~WoD~ klánok közt vannak. Belőlük könnyedén válhat ütközőzóna a két nagyobb közt. Azonban ha ügyesen taktikáznak akkor szerintem képesek lesznek meglepetést okozni bárkinek.

Végezetül pedig a TOP3-ak (rövidített nem mindenre kiterjedően mert nem engedi egy hozzászólásban megírni nekem pedig nincs kedvem két részletben elküldeni.)
TOP3 játékos:
HelyezésNévKlánPontFalvakÁtlagpont falvanként
1 =Exitus= =HCS=33.23965540
2 sanyecki Stark30.14574306
3 . Molnar666 ~WoD~27.09455419

TOP3 LET (egyéni)
HelyezésNévKlánLegyőzött
1 paranolmal
65043_thumb
=HCS=
58.851
2flesikee95
64986_thumb
-D.A-
56.146
3Postasfiu KO
65040_thumb
Stark.
55.660

TOP3 LEV (egyéni)
HelyezésNévKlánLegyőzött
1 The Merchant
65715_thumb
~PNÉ~
101.117
2 Dr. Senkiházi
65136_thumb
=BAR=
85.626
3 pokR
65140_thumb
.S.
83.779

TOP3 támogató (egyéni)
HelyezésNévKlánLegyőzött
1szoszi1983
65577_thumb
DOTC.
33.128
2xAVIx
65036_thumb
=VCS=
21.436
3 A Zöldíjász
64986_thumb
-D.A-
21.358

Mindenkinek sikerekben gazdag csatákat és kellemes szórakozást kívánok!
Üdv: Anonimus
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Én is ilyen semmitmondó szövegeket irtam a magyar érettségimen, mert valami eszelős kitalálta, hogy egy 2 szakaszos versről 3 oldalas elemzés kell, de én azért megkaptam a 100%-ot.
Ha unatkoztál és irni akartál egy tartalmat akkor pacsi. Ha úgy gondolod, h ez egy jó tartalom akkor sajnos őszinte kell legyek, nem az.Konkrétan semmi mondanivalója, nincsenek érvek, indoklások csak egyszerű mondatok összezsúfolva.
Amit javasolok, először ne irj hanem fejlődj, Classicon is megpróbáltad az elemzést, de a játékban nem voltál képes egy elvárt szintre sem, először szerezz játékban tapasztalatot, tanulj meg látni a térképen(ezeken a 2 kontis világokon már nem annyira nehéz), hidd el ha van mögötted rutin sokkal 'szakmaibb' elemzésre leszel képes.
Picit nyers voltam, nem kell érte haragudni, nem személyednek hanem a tartalmadnak szólt.

További sok sikert :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
06. 19.
Táblázat.png
Térkép.png[
A térképen narancssárgával: DOTC, G2G, Szikla (és alklánjaik)
TérképAlt.png
A térkép szabályai: a kis négyzeteket aszerint színeztem, hogy melyik klánból vannak az adott négyzetben a legtöbben. Egyenlő esetén az összesített pontot vettem alapul, a nagyobb klánok élveznek prioritást (pl. ha egy négyzetben csak egy =HCS= és egy -DA- tag van, azt kékre színeztem).

K44 - főleg a második térképen látszik, hogy a Starkok szépen lassan eltiporják az ellenük szövetkező kisebb klánokat és délre koncentrálnak. Az "északnyugati szövetség" szétesőben: a PZS beolvadt a ~WoD~-ba, a ZÁR felbomlott és/vagy beolvadt másokhoz. A megmaradtak között van néhány reményteli játékos, de összességében nem tudtak eleget felmutatni a Stark ellen, így pár héten belül ők is megtörnek.

K45 - a -DA- pontban, farmolásban, LET-ben is kezd lemaradni a másik két nagy esélyestől (=HCS= és Stark), ami persze érthető, mert alighanem ők kapták a legszívósabb ellenfeleket a kontijukra. A ~GosR~ bár inkább védekezésre kényszerült, ők is próbálnak foglalgatni. Ha így tartják magukat, az hosszútávon a =HCS=-nek kedvez, és bár nem akarom elkiabálni, egyre valószínűtlenebbnek tartom, hogy ez a -DA- szervere lesz. Arról nem is beszélve, hogy még az ASG (! @toldi26-killer !) is ezen a kontinensen van - habár ezúttal kis létszámmal jöttek, talán épp ezért komolyabban is kell őket venni.

K54 - a PZS beolvadt a ~WoD~-ba, a MNYI felbomlott, a helyüket az egyre erősödő Barbizabálók vették át. Idáig meg voltam győződve róla, hogy csak PP-znek, de látva az eddigi eredményeiket, elég elszántan védik a faluikat és foglalgatnak is. Szóval még, ha tőzsdéznek is, akkor is elég jelentős akadályt jelenthetnek a terjeszkedő ~WoD~ / =HCS= számára.

K55 - a csigáknak kezdetektől fogva nem volt komoly kihívójuk a kontinensen, mostanra az =F.T.= is megszűnt, a W.G és a ~BSZ~ pedig összefogva sem jelent(ene) nagy gondot, mert szinte csak védekeznek és azt sem túl eredményesen.

ui.: a fejlődéses táblázatot ezúttal kihagytam, mert még egy ideig nem az otthoni gépről vagyok, szóval nincs meg az előző.
 
Utoljára szerkesztve:

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Ummm, ezeket még tegnap csináltam, de nincsenek jelentős változások, ezért szöveget most nem írok hozzá.
06. 26.
Táblázat.png
Térkép.png
Alt Térkép.png
Farmolás és gyűjtögetés.png
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Annyira tényleg nem, egy átlagos Csiga-hétvége:


576haboru.png
Ez jó :)
Aztán egy átlagos Csiga-hétvége után egy átlagos Csiga-hétfő, ahol végig néztétek mindenféle segítségnyújtás nélkül, ahogy a golyófogóitok szövetségeseitek elvéreznek az ellenfeleitekkel szemben :)

Side 1:
Tribes: -DA-, -D.A-
Side 2:
Tribes: ~GoS~R, ~MoS~

Timeframe: 29/06/2020 00:00:01-tól ől29/06/2020 23:59:00

Összes foglalás:

Oldal 1:
22
Oldal 2: 2
Különbség: 20

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
13
Oldal 2: 1
Különbség: 12

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
82,640
Oldal 2: 8,214
Különbség: 74,426

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
56,920
Oldal 2: 4,413
Különbség: 52,507

chart

Nem terveztem statot kirakni erről, de ha ti is osztotok háborús statisztikát, akkor legyenek nyilvánosak a nektek kedvezőtlenebb napok részletei is
 
Fent